Προς το περιεχόμενο

[Ηχόμπαρα] LG SN9Y @ Media Markt 249€ (ΑΚΥΡΑ)


neosstoforum

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας!

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι, λόγω τεχνικών δυσλειτουργιών, το προϊόν SOUNDBAR LG SN9 της παραγγελίας σας o836720168 εμφανίστηκε με λανθασμένη τιμή στο public.gr.

Η κατάσταση έχει πλέον αποκατασταθεί και έχουμε ήδη προβεί στις απαραίτητες διορθωτικές κινήσεις. Ως εκ τούτου έχουμε προχωρήσει σε ακύρωση της παραγγελίας σας.

Αναγνωρίζοντας την πρόθεσή σας για αγορά του συγκεκριμένου προϊόντος, σας ενημερώνουμε ότι θα χρειαστεί να καταχωρήσετε νέα παραγγελία με την σωστή τιμή.

Ζητούμε συγγνώμη για την αναστάτωση και ευχαριστούμε για την κατανόησή σας!

 Με εκτίμηση,

Ομάδα Customer Passi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έφτασε

Γεια σας!

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι, λόγω τεχνικών δυσλειτουργιών, το προϊόν SOUNDBAR LG SN9 της παραγγελίας σας o836802228 εμφανίστηκε με λανθασμένη τιμή στο public.gr.

Η κατάσταση έχει πλέον αποκατασταθεί και έχουμε ήδη προβεί στις απαραίτητες διορθωτικές κινήσεις. Ως εκ τούτου έχουμε προχωρήσει σε ακύρωση της παραγγελίας σας.

Αναγνωρίζοντας την πρόθεσή σας για αγορά του συγκεκριμένου προϊόντος, σας ενημερώνουμε ότι θα χρειαστεί να καταχωρήσετε νέα παραγγελία με την σωστή τιμή.

Ζητούμε συγγνώμη για την αναστάτωση και ευχαριστούμε για την κατανόησή σας!

 Με εκτίμηση,

Ομάδα Customer Passion

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμένα έπεσε ακύρωση και παραγγειλα μόλις ακριβώς άνοιξε το θέμα ! Απορώ όμως πως παρέλαβε το παλικαρι γτ βλέπω τον αριθμό παραγγελίας μου και έχω παραγγείλει πολύ πιο νωρίς 😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε παίδες εννοείται κρατάμε μικρό καλάθι και δεν είχαμε εξαρχής απαιτήσεις αλλά δεν είναι λίγο κρίμα να έχουν κάποιοι παραλάβει γιατί πρόλαβαν το σύστημα και διεκπεραιωθηκε η συναλλαγή πριν αλλάξουν την τιμή 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, evagelou είπε

Και εμένα έπεσε ακύρωση και παραγγειλα μόλις ακριβώς άνοιξε το θέμα ! Απορώ όμως πως παρέλαβε το παλικαρι γτ βλέπω τον αριθμό παραγγελίας μου και έχω παραγγείλει πολύ πιο νωρίς 😂😂

Ποιος κακομοίρης υπάλληλος θα χάσει τη δουλίτσα του σήμερα είναι το θεμα

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, tasarass77 είπε

Αφού "εμφανίστηκε με λανθασμένη τιμή" πως κάποιος παρέλαβε? 

Για ξεκάρφωμα ίσως...ωστέ να μην του κυνηγάνε για απάτη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, costas56 είπε

Order.jpg

Θα σου ήταν εύκολο να στείλεις ένα screenshot από την κατάσταση παραγγελίας σου μέσα από το site του public που να φαίνεται ώρα παραγγελίας αριθμός και ότι η κατάσταση  είναι ότι το παρέλαβες? Θα βοηθούσε πολύ. Ευχαριστώ! 

Άκυρο και από το media. Ίδιο mail

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, tasarass77 είπε

Αφού "εμφανίστηκε με λανθασμένη τιμή" πως κάποιος παρέλαβε? 

Παρήγγειλε χθες και το πήρε σήμερα το πρωί από κατάστημα που το είχε ετοιμοπαραδοτο πριν ξεκινήσουν τα ακυρωτικά email.

Είναι το πρώτο πράγμα που μπορώ να υποθέσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, sarpan είπε

Τι συμπτωση παντως που ειχαν τις ιδιες τεχνικες δυσλειτουργιες με το MM....

Public kai MM είναι μία εταιρεία πλέον.

https://www.groupolympia.com/el/το-public-και-η-media-markt-δημιουργούν-μια-ισχυρή-ετα/

Επεξ/σία από johnythedirector
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, johnythedirector είπε

Public kai MM είναι μία εταιρεία πλέον.

Δε νομιζω οτι εχουν και το ιδιο συστημα με τους ιδιους κωδικους για τα προιοντα τους. Οπως και να χει πολυ ασχοληθηκαμε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελουν  τρολαρισμα ,να κανουμε ολοι παραγγελια με την τωρινη τιμη με αντικαταβολη και μολις ερθει αρνηση παραλαβης, λογω δυσκολιας στην οραση ειδα αλλη τιμη ζητω συγγνώμη για την αναστάτωση και ευχαριστω για την κατανόησή σας!,

  • Like 11
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Rockavlon είπε

Θελουν  τρολαρισμα ,να κανουμε ολοι παραγγελια με την τωρινη τιμη με αντικαταβολη και μολις ερθει αρνηση παραλαβης, λογω δυσκολιας στην οραση ειδα αλλη τιμη ζητω συγγνώμη για την αναστάτωση και ευχαριστω για την κατανόησή σας!,

Ιδιοφυές! Ψήστε το! 😂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...