Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy Tab S7+ 12.4" (128GB) WiFi, 756,90€ @ Κωτσόβολος, Πλαίσιο


imvrios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, sphinxgr είπε

Αν παρεις το πληκτρολόγιο μαζί, βγαίνει 100€ μείον. Αν επιστρέψω και ένα tab s που έχω, το παίρνουν 160€.

Την Τετάρτη που σου διπλασιάζει και την αξια των πόντων της alpha Bank, θα το πάρουμε τσάμπα στο τέλος! 

Σε ποιό μαγαζί έχει έκπτωση 100€ αν πάρεις και το πληκτρολόγιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 133
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

8 ώρες πριν, sureal είπε

Σε ποιό μαγαζί έχει έκπτωση 100€ αν πάρεις και το πληκτρολόγιο;

https://www.kotsovolos.gr/computing/laptop-tablet-ipad/tablets-cases/215038-samsung-galaxy-tab-s7-keyboard-cover

 

image.png.29e829c451f39968de3c1ad1d9850c99.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όχι, έχουν κάνει λάθος στο πληκτρολόγιο που έχουν βάλει στο σύνδεσμο. Δες για το S7+ με τιμή 229ε. Εν τω μεταξύ, μέχρι εχθές εφαρμοζόταν κ σε αυτά το -20% (λόγω της προσφοράς με την "αφαίρεση" του ΦΠΑ), αλλά τώρα διαπιστώνω πως το επανέφεραν στην αρχική. Κρίμα γιατί συνδυαστικά έβγαινε καλό ντιλ.

Επεξ/σία από nikosdet
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θα πρότεινα στους φίλους που το σκέφτονται να το... ξανασκεφτούν...

Ανάλογα με τη χρήση που το προορίζουν ενδέχεται να απογοητευτούν.

Θα πρότεινα να δουν και τα reviews που έχουν γίνει για την ταμπλέτα που μόνο ενθαρρυντικά δεν είναι για να προχωρήσει κάποιος σε αγορά.

Η μόνη κουβέντα γίνεται μήπως η ταμπλέτα αποκτήσει value αν συνδιαστούν πολλές προσφορές μαζί και πέσει η τελική στο χώμα..

Τρομερή οθόνη , λειτουργικό και χρηστικότητα έτη φωτός κάτω από τον ανταγωνισμό.

Τέλος οι αναφορές λένε ότι η μπαταρία βγάζει-δε βγάζει μέρα ...

Επεξ/σία από Looter
  • Confused 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ποια reviews τα γράφουν αυτά;γιατί έχω διαβάσει πάρα πολλά που απλά γράφουν ότι το Android το κρατάει λίγο πίσω σε κάποια θέματα,κατά τα άλλα είναιπολύ καλό σε όλουςτουςτομείς. Εγώ που το έχω το ταμπλετ φυσαει. Το πήρα από προηγούμενη προσφορά της Vodafone s7+ 128gb 5g 797€. Είναι πολύ καλό, το μόνο κακό είναι ότι αρκετές εφαρμογές δεν είναι optimized και εμφανίζονται σαν σε κινητό (δείχνουν καλύτερα κατακόρυφα). Εγώ προερχόμενος από iPad είμαι πολύ ευχαριστημένος λόγω της ελευθερίας στην εγκατάσταση εφαρμογών (kodi κλπ). Σε γενικές γραμμές πάντως ως τώρα δεν έχω βρει κάτι άλλο αρνητικό. Επίσης και η μπαταρία είναι πολύ καλή, βγάζει μέρα άνετα και με τον κατάλληλο ταχυφορτιστη φορτίζει σε 1 ώρα. 

Επεξ/σία από ktiniatros81
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, ktiniatros81 είπε

Ποια reviews τα γράφουν αυτά;γιατί έχω διαβάσει πάρα πολλά που απλά γράφουν ότι το Android το κρατάει λίγο πίσω σε κάποια θέματα,κατά τα άλλα είναιπολύ καλό σε όλουςτουςτομείς. Εγώ που το έχω το ταμπλετ φυσαει. Το πήρα από προηγούμενη προσφορά της Vodafone s7+ 128gb 5g 797€. Είναι πολύ καλό, το μόνο κακό είναι ότι αρκετές εφαρμογές δεν είναι optimized και εμφανίζονται σαν σε κινητό (δείχνουν καλύτερα κατακόρυφα). Εγώ προερχόμενος από iPad είμαι πολύ ευχαριστημένος λόγω της ελευθερίας στην εγκατάσταση εφαρμογών (kodi κλπ). Σε γενικές γραμμές πάντως ως τώρα δεν έχω βρει κάτι άλλο αρνητικό. Επίσης και η μπαταρία είναι πολύ καλή, βγάζει μέρα άνετα και με τον κατάλληλο ταχυφορτιστη φορτίζει σε 1 ώρα. 

Καλησπέρα φίλε μου. Μόλις παρήγγειλα το 12.4" wifi για τη μητέρα μου. Για fast charger που γράφεις, δεν έχει μέσα; Αν όχι, με πόσα W να κοιτάξω? Έχεις κάποιον συγκεκριμένο να προτείνεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πάντως να γνωρίζεται όσοι το αγοράσετε, είναι βαρύ και ογκώδη ταμπλετ

Μην θεωρείται ότι θα το κρατάτε στο χέρι ανετα και αρκετή ώρα. Πιο πολύ για εργασία κτλπ πάνω στο τραπέζι - γραφείο όχι στο χέρι. 

Απλά το αναφέρω γιατί έχω παρόμοιου μεγέθους και βάρους (με την θήκη μαζί 550gr)

Επεξ/σία από stelios18120
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
29 λεπτά πριν, alexisss13 είπε

Καλησπέρα φίλε μου. Μόλις παρήγγειλα το 12.4" wifi για τη μητέρα μου. Για fast charger που γράφεις, δεν έχει μέσα; Αν όχι, με πόσα W να κοιτάξω? Έχεις κάποιον συγκεκριμένο να προτείνεις?

Καλησπέρα, υπάρχει ο επίσημος της Samsung που φορτίζει με 45w και έχει γύρω στο 50αρικο. Εγώ έχω εκτός από αυτόν και τον φορτιστή της baseus στα 65w που πρόσφατα πήρε το μάτι μου σε προσφορά εδώ μέσα. Εγώ τον πήρα από aliexpress γύρω στα 25€. Και οι δύο φορτιζουν το ίδιο γρήγορα, αυτός της baseus έχει και άλλες δύο θυρες διαθέσιμες για φόρτιση. Προσοχή γενικά με τους ταχυφορτιστες, δεν φορτιζουν όλοι γρήγορα το ταμπλετ, πρέπει να υποστηρίζουν το πρωτόκολλο της Samsung. Link

Επεξ/σία από ktiniatros81
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Looter είπε

Θα πρότεινα στους φίλους που το σκέφτονται να το... ξανασκεφτούν...

Ανάλογα με τη χρήση που το προορίζουν ενδέχεται να απογοητευτούν.

Θα πρότεινα να δουν και τα reviews που έχουν γίνει για την ταμπλέτα που μόνο ενθαρρυντικά δεν είναι για να προχωρήσει κάποιος σε αγορά.

Η μόνη κουβέντα γίνεται μήπως η ταμπλέτα αποκτήσει value αν συνδιαστούν πολλές προσφορές μαζί και πέσει η τελική στο χώμα..

Τρομερή οθόνη , λειτουργικό και χρηστικότητα έτη φωτός κάτω από τον ανταγωνισμό.

Τέλος οι αναφορές λένε ότι η μπαταρία βγάζει-δε βγάζει μέρα ...

 

1 ώρα πριν, ktiniatros81 είπε

Ποια reviews τα γράφουν αυτά;γιατί έχω διαβάσει πάρα πολλά που απλά γράφουν ότι το Android το κρατάει λίγο πίσω σε κάποια θέματα,κατά τα άλλα είναιπολύ καλό σε όλουςτουςτομείς. Εγώ που το έχω το ταμπλετ φυσαει. Το πήρα από προηγούμενη προσφορά της Vodafone s7+ 128gb 5g 797€. Είναι πολύ καλό, το μόνο κακό είναι ότι αρκετές εφαρμογές δεν είναι optimized και εμφανίζονται σαν σε κινητό (δείχνουν καλύτερα κατακόρυφα). Εγώ προερχόμενος από iPad είμαι πολύ ευχαριστημένος λόγω της ελευθερίας στην εγκατάσταση εφαρμογών (kodi κλπ). Σε γενικές γραμμές πάντως ως τώρα δεν έχω βρει κάτι άλλο αρνητικό. Επίσης και η μπαταρία είναι πολύ καλή, βγάζει μέρα άνετα και με τον κατάλληλο ταχυφορτιστη φορτίζει σε 1 ώρα. 

Θα συμφωνήσω με τον ktiniatros81 κ απορώ Looter πού είδες αυτά τα reviews που αναφέρεις. 

Το έψαξα αρκετά κ το πήρα κι εγώ στην προσφορά της Vodafone, το μόνο κακό για μένα είναι πως στο εδώ deal θα έβγαινε αρκετά φθηνότερο το πληκτρολόγιο που έτσι θα το χτυπούσα (στα 230 ή 185 που ήταν εχθές όχι) - κι ας έπαιρνα τη wifi έκδοση αντί για 5g.

Εξαιρετικό τάμπλετ, σαφώς μεγάλη αναβάθμιση από τα προηγούμενα κ λόγω μεγέθους κ λόγω χαρακτηριστικών. Κρίμα που δεν έχει 8gb ram να είναι full future proof, αλλά είναι πραγματικά εξαιρετικό!! Πανάκριβο δυστυχώς, με αυτές τις εκπτώσεις φταίνει σε ανεχτές τιμές, που βέβαια θα αργήσουν να τις δουν τα σκρουτζομάγαζα δεδομένου πως πριν από ένα μήνα ήρθε Ελλάδα.

 

edit: @ktiniatros81 δεν ήξερα αν είναι συμβατός ο Baseus. Πολύ χαίρομαι που τον έχεις κ το έχεις τσεκάρει!! Με βοήθησες, thx!

edit2: Επισκέφτηκα τη σελίδα της προσφοράς του φορτιστή κ δυστυχώς είναι πλέον out of stock 😕 Θα ήταν ωραίο πακετάκι με το τάμπλετ, αν κ κρίμα τόσο ακριβό μηχάνημα να πρέπει να δίνουμε κι άλλα για να αξιοποιήσουμε πλήρως τις δυνατότητες του.

Επεξ/σία από nikosdet
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, marydaf είπε

Οι τιμές αυτές υπάρχουν και στο Σκρουτζ απ ότι είδα ....

Σήμερα το είδες. Γιατί σήμερα έριξαν την τιμή αυτά τα δύο καταστήματα.

Και οκ, εσύ αν προτιμάς αγόρασε το από το Eggtech αντί του Πλαισίου. Ούτε trade-in θα έχεις αν το δικαιούσαι και φυσικά υποδεέστερο after sales αν το χρειαστείς.

Έχεις την επιλογή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με χαλάει λίγο που δεν έδωσε super amoled στο μικρό της, αλλιώς θα το δοκίμαζα. Κατά τ' άλλα είναι σούπερ. Το μεγάλο δεν θα έχει την φορητότητα που θέλω.

Επεξ/σία από Ίων Δραγούμης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, imvrios είπε

Σήμερα το είδες. Γιατί σήμερα έριξαν την τιμή αυτά τα δύο καταστήματα.

Και οκ, εσύ αν προτιμάς αγόρασε το από το Eggtech αντί του Πλαισίου. Ούτε trade-in θα έχεις αν το δικαιούσαι και φυσικά υποδεέστερο after sales αν το χρειαστείς.

Έχεις την επιλογή.

απλα ανεφερα οτι μπορεις και απο αλλου ... οχι οτι το προτιμω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...