Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy Tab S7+ 12.4" (128GB) WiFi, 756,90€ @ Κωτσόβολος, Πλαίσιο


imvrios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

για οποιον ενδιαφερεται , το πληκτρολογιο του S7+ το βρηκα στο Κοτσο 183.90

και το tab s7+ στα 756.90 στο public

Υπέκυψα και τα χτυπησα και τα 2 στη συγγρου!

Επεξ/σία από el_el
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 133
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

7 ώρες πριν, el_el είπε

για οποιον ενδιαφερεται , το πληκτρολογιο του S7+ το βρηκα στο Κοτσο 183.90

και το tab s7+ στα 756.90 στο public

Υπέκυψα και τα χτυπησα και τα 2 στη συγγρου!

Στο site δεν έχουν ρίξει την τιμή στα πληκτρολόγια γιατί με συνδυασμό αγοράς του ταμπλετ πέφτει 100 ευρώ. 

Αυτό που λες εσύ ισχύει τη Δευτέρα το πρωί. Είχανε μειώσει στα 183.9 το πληκτρολόγιο και ουσιαστικά έβγαινε 83.9 με την αγορά του ταμπλετ. Το πήρανε χαμπάρι και το πήγανε αρχική τιμή. 

Εσύ πότε το έκλεισες; πήγες απευθείας κατάστημα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες.

Μπαίνω στο plaisio, κάνω trade in αλλά η τελική τιμή δεν αλλάζει. Ίδια με χωρίς  trade in. Πως δουλεύει το σύστημα?

Το έχει και ο Κωτσόβολος αυτό που με βολεύει λόγο Alpha bonus?

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σου δείχνει την μείωση τιμής στο site .

Πρέπει να πάς σε κατάστημα να ελέγξουν το tablet που κάνεις trade in και από εκεί θα σου αφαιρέσουν το χρήματα από την τελική τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 ώρες πριν, ktiniatros81 είπε

Ποια reviews τα γράφουν αυτά;γιατί έχω διαβάσει πάρα πολλά που απλά γράφουν ότι το Android το κρατάει λίγο πίσω σε κάποια θέματα,κατά τα άλλα είναιπολύ καλό σε όλουςτουςτομείς. Εγώ που το έχω το ταμπλετ φυσαει. Το πήρα από προηγούμενη προσφορά της Vodafone s7+ 128gb 5g 797€. Είναι πολύ καλό, το μόνο κακό είναι ότι αρκετές εφαρμογές δεν είναι optimized και εμφανίζονται σαν σε κινητό (δείχνουν καλύτερα κατακόρυφα). Εγώ προερχόμενος από iPad είμαι πολύ ευχαριστημένος λόγω της ελευθερίας στην εγκατάσταση εφαρμογών (kodi κλπ). Σε γενικές γραμμές πάντως ως τώρα δεν έχω βρει κάτι άλλο αρνητικό. Επίσης και η μπαταρία είναι πολύ καλή, βγάζει μέρα άνετα και με τον κατάλληλο ταχυφορτιστη φορτίζει σε 1 ώρα. 

Συμφωνώ και εγώ, σε σχέση με όλα τα reviews που έχω δει... Είμαι ανάμεσα σε ipad pro και s7+... Το s7+ έχει εξαιρετική μπαταρία, οθόνη, ηχεία... Το ipad pro δυνατότερη cpu, 4:3 οθόνη που για δουλειά θεωρώ είναι plus και κυρίως ipad os και λογικά περισσότερα χρόνια υποστήριξη... Όλοι λένε ότι το ρημάδι το Android δεν έχει πολλές εφαρμογές βελτιστοποιημένες για ταμπλέτα... Ότι χαραμίζεται το καλοφτιαγμένο s7+... Είπες ότι έχεις έρθει από ipad... Για δώσε ειλικρινή άποψη για τα δύο τους... Θέλω να δοκιμάσω και ένα tablet για την δουλειά μου, αυτά που κάνω τα καλύπτουν και τα δύο που ανέφερα, λέω να δώσω το surface go μου στην γυναίκα, οπότε καλοβλέπω τα ipad pro και s7+...

18 ώρες πριν, Ίων Δραγούμης είπε

Με χαλάει λίγο που δεν έδωσε super amoled στο μικρό της, αλλιώς θα το δοκίμαζα. Κατά τ' άλλα είναι σούπερ. Το μεγάλο δεν θα έχει την φορητότητα που θέλω.

Έχει πολύ καλή οθόνη και το μικρό. Μην σκας για την super amoled, για μένα το βασικό είναι τα 120hz που δίνει.

Επεξ/σία από dimoskoutr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, el_el είπε

εγω πηγα απευθειας καταστημα, χωρις παραγγελια

Θα επρεπε να τα παρεις και τα δυο απο Κωτσο γιατι κανει εκπτωση 100 ευρω στο πληκτρολογιο.

Δηλαδη θα σου εβγαινε 129,9.

Την Δευτερα το πρωι έκανε μειον 100 στο 183,90 και ουσιαστικα εβγαινε 83,90. Αλλά το πηρανε χαμπαρι και το εξαιρεσανε από τη μειωση.

εσυ ποτε εκανες την αγορα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κοίταξε...όπως το είπες, μπαταρία, οθόνη, ηχεία σούπερ, αναλογία 16:10 που είναι καλύτερη για θέαση από το 4:3 που σου έχει πολύ περιθώριο πάνω κάτω. Προσωπικά θεωρώ ότι αν προορίζει κάποιος το ταμπλετ για media consumption, το s7+ είναι καλύτερη επιλογή. Από κει και πέρα το μόνο που με προβληματίζει είναι η υποστήριξη, καθώς παίρνεις ένα ακριβό ταμπλετ για χρόνια. Η Samsung αν και δεν μας είχε δώσει καλά δείγματα μέχρι πρότινος, έχει δεσμευτεί για 3ετή υποστήριξη με ενημερώσεις. Σ αυτόν τον τομέα το iPad Θεωρώ ότι υπερέχει. Προέρχομαι από iPad air 2 και γενικά μια σειρά από iPad, τα οποία πάντα έπαιρναν ενημερώσεις για χρόνια. Τώρα για το os δεν έχω να σχολιάσω κάτι, σε γενικές γραμμές αν κάποιος έχει το οικοσύστημα της Apple ή πολλές εφαρμογές αγορασμένες, ίσως να πάει ξανά σε iPad,το οποίο θεωρώ πως ίσως είναι μια πιο "επαγγελματική" λύση με κάποιες πιο εξειδικευμενες εφαρμογές. Εγώ βέβαια προσωπικά διαφωνώ με αυτή την "επαγγελματική" προσέγγιση, καθώς θεωρώ ότι για σοβαρή δουλειά πρέπει κάποιος να κατέχει λαπτοπ, για τα οποία ιδίως τα τελευταία χρόνια υπάρχουν εξαιρετικές επιλογές από άποψη φορητοτητας. Πχ εγώ που δουλεύω πολύ με vba στο excel, ούτε το iPad, ούτε το s7+ μου δίνει σοβαρές επιλογές από εφαρμογές για να δουλέψω. Καταλήγοντας λοιπόν, για μένα το s7+ ήταν καλύτερη επιλογή (και πιο φθηνή),αλλά τα πάντα εξαρτώνται απ τις ανάγκες του καθενός. Θα έλεγα λοιπόν αν θες πιο επαγγελματική χρήση, πάρε ένα ultrabook, εκτός κι αν η δουλειά είναι light και περιστασιακή. 

Επεξ/σία από ktiniatros81
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H τιμή επανήλθε και για τα keyboards με εκπτωση 20%.

Μαζι με το οφελος παει 59.9 και 83.9 αντίστοιχα αν παρει καποιος το αντίστοιχο ταμπλετ. Ουσιαστικά χαρισμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να καταλάβω παιδιά το s7 wifi έχει 584 ,το ταμπλετ που θα επιστρέψω έχει 97 ευρώ ,θα υπολογίσω δηλαδή 197 ; Και θα πάρω το s7 387 ; Και μείον το ΦΠΑ επειδή δικαιουμαι τιμολόγιο. Αυτά όλα στο Πλαίσιο στο κατάστημα;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, panos7 είπε

Θα επρεπε να τα παρεις και τα δυο απο Κωτσο γιατι κανει εκπτωση 100 ευρω στο πληκτρολογιο.

Δηλαδη θα σου εβγαινε 129,9.

Την Δευτερα το πρωι έκανε μειον 100 στο 183,90 και ουσιαστικα εβγαινε 83,90. Αλλά το πηρανε χαμπαρι και το εξαιρεσανε από τη μειωση.

εσυ ποτε εκανες την αγορα;

το πηρα χθες το βραδυ, ημουν και στα καγκελα με ολα αυτα που περνάμε και ειπα καντο μπας και παρεις χαρά

Ουτως η αλλως ο ενας ειχε το πληκτρολογιο και ο αλλος το ταμπλετ

παλι καλα που ηταν απεναντι τα μαγαζια , ολα αυτα 9 παρα τεταρτο το βραδυ😛

Επεξ/σία από el_el
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, el_el είπε

το πηρα χθες το βραδυ, ημουν και στα καγκελα με ολα αυτα που περνάμε και ειπα καντο μπας και παρεις χαρά

Ουτως η αλλως ο ενας ειχε το πληκτρολογιο και ο αλλος το ταμπλετ

παλι καλα που ηταν απεναντι τα μαγαζια , ολα αυτα 9 παρα τεταρτο το βραδυ😛

εγω τα πηρα και τα 2 απο κωτσο χθες το βραδυ.

το πληκτρολογιο μου βγηκε τσαμπα σχεδον με το 20% και το οφελος 100 ευρω.

ετσι οπως τα υπολογιζα εβγαινε 840 περιπου πακετο το S7+ και 646 το s7.

Εγω κατεληξα τελικα στο S7. Δεν ηθελα τοσο μεγαλο tablet και εχω και laptop 13αρι για πιο βαριες δουλειες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, panos7 είπε

εγω τα πηρα και τα 2 απο κωτσο χθες το βραδυ.

το πληκτρολογιο μου βγηκε τσαμπα σχεδον με το 20% και το οφελος 100 ευρω.

ετσι οπως τα υπολογιζα εβγαινε 840 περιπου πακετο το S7+ και 646 το s7.

Εγω κατεληξα τελικα στο S7. Δεν ηθελα τοσο μεγαλο tablet και εχω και laptop 13αρι για πιο βαριες δουλειες.

Ο  Κωτσό δεν έχει απόσυρση. Σωστά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/10/2020 στις 8:33 ΜΜ, Ίων Δραγούμης είπε

Με χαλάει λίγο που δεν έδωσε super amoled στο μικρό της, αλλιώς θα το δοκίμαζα. Κατά τ' άλλα είναι σούπερ. Το μεγάλο δεν θα έχει την φορητότητα που θέλω.

Δεν θα δείς διαφορά ! Το Tab S επέστρεψα που είχε amoled οθόνη και προσωπικά διαφορές δεν είδα.

14 ώρες πριν, iguana είπε

Για να καταλάβω παιδιά το s7 wifi έχει 584 ,το ταμπλετ που θα επιστρέψω έχει 97 ευρώ ,θα υπολογίσω δηλαδή 197 ; Και θα πάρω το s7 387 ; Και μείον το ΦΠΑ επειδή δικαιουμαι τιμολόγιο. Αυτά όλα στο Πλαίσιο στο κατάστημα;

Σωστά τα υπολόγισες !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...