Προς το περιεχόμενο

Xiaomi MI 34" Curved Monitor 322 @ kotsovolos ΤΕΛΟΣ


Tasosp22

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πηρα τηλεφωνο μολις.
Με Γενικη Ταχυδρομικη τα στελνουν και ας γραφει φορτηγο στην κατασταση,εχουν συσκευαστει στις αποθηκες και αυριο το πρωι ξεκινανε και μεχρι την Πεμπτη θα εχουν ερθει (καλα με την Γενικη Ταχυδρομικη μην εισαστε σιγουροι).
Αγορα με τιμολογιο btw και αντικαταβολη (αφου με την καρτα γυρναγε στα 499€) 

 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 282
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

19 ώρες πριν, LaMereda είπε

Ο Κωτσόβολος συνήθως αυτά τα τιμάει και δεν ακυρώνει (τουλάχιστον για τα άμεσα διαθέσιμα). Όσοι έκαναν παραγγελία ενώ υπήρχε ακόμα απόθεμα κατά 99% θα παραλάβουν, για τους υπόλοιπους είναι ανάλογα πόσες παραγγελίες έγιναν και αν μπορέσουν να τις εξυπηρετήσουν..

Από πρόσφατη μου εμπειρία μπορώ να πω ακριβώς το αντίθετο.

Παραγγελία εκτυπωτή που φαινόταν άμεσα διαθέσιμος, καθυστερούν να τον στείλουν, τους παίρνω τηλέφωνο να μάθω τι γίνεται και μου λένε ότι είναι σε στοκ στους αποθήκες τους και είναι δεσμευμένος στην παραγγελία μου, μια εβδομάδα περίπου μετά με παίρνουν και μου λένε ότι δεν υπάρχει διαθεσιμότητα από τον προμηθευτή τους και να ακυρώσουμε την παραγγελία! Για γέλια οι τύποι! Την ακύρωσα και αγόρασα τελικά άλλον από σοβαρό μαγαζί, γιατί δυστυχώς ο Κωτσος δεν είναι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δυστηχώς τζίφος.Πήρα τηλέφωνο να αλλάξω τρόπο παράδοσης ώστε να την παραλάβω από κάποιο κατάστημα κωτσόβολου και μου είπαν ότι η οθόνη μου ήταν ελλατωματική και ότι να πάω να δω μήπως δεν έχει μεγάλο πρόβλημα να την παραλάβω. ελπίζω να έπεσα σε κάποιον που δεν γνώριζε αλλίως με τα χαράς να παραλάβω κάπιου συμφορουμίτη που δεν την χρειάζεται😃😃😃😃

Επεξ/σία από elias99
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τι ελλαττωματική; Πότε πρόλαβε, αφού τώρα ξεκίνησε να την πουλάει η Infoquest; Και εκθεσιακή να την είχαν, σαν καινούργια θα είναι ακόμα.

Και το κυριότερο: που ξέρουν αυτοί ότι είναι ελλαττωματική; Σφραγισμένο προϊόν δεν θα σας δώσουν;

Επεξ/σία από imvrios
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μενα ακυρώσαν την παραγγελία και μου είπαν ότι ΔΕΝ θα ξαναφέρουν γιατί δεν θα τις ξαναφέρει ο προμηθευτής. Κώτσος, το νέο Media Markt. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, imvrios είπε

Τι ελλαττωματική; Πότε πρόλαβε, αφού τώρα ξεκίνησε να την πουλάει η Infoquest; Και εκθεσιακή να την είχαν, σαν καινούργια θα είναι ακόμα.

Και το κυριότερο: που ξέρουν αυτοί ότι είναι ελλαττωματική; Σφραγισμένο προϊόν δεν θα σας δώσουν;

πάω από το κατάστημα να δω τι παίζει και θα σου απαντήσω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, elias99 είπε

πάω από το κατάστημα να δω τι παίζει και θα σου απαντήσω!

Πες μας τι γίνεται γιατί και εμένα σήμερα φαίνεται ότι θα την στείλουν.  Μην κάνουν κανενα αστείο  και στείλουν καμια εκθεσιακη  θα τους πάρει ο διαολος 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το γέλιο, σε μένα είπαν αρχικά κάνε κατάθεση και θα την στείλουμε. Οταν επέμεινα ΤΙ γίνεται ΑΝ δεν τη στείλουν, αν θα πάρω τα λεφτά μου πίσω κτλ, τότε ξαφνικά άλλαξε το τροπάριο και μου είπαν ότι ξέρεις στην ακυρώνουμε. Αν έκανα την κατάθεση δηλαδή την είχα πατήσει. Αντε πάρε τα λεφτά σου πίσω μετά. Όταν παράγγειλα δε μου έβγαζε αντικαταβολή εμένα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, Hardware Busters είπε

Το γέλιο, σε μένα είπαν αρχικά κάνε κατάθεση και θα την στείλουμε. Οταν επέμεινα ΤΙ γίνεται ΑΝ δεν τη στείλουν, αν θα πάρω τα λεφτά μου πίσω κτλ, τότε ξαφνικά άλλαξε το τροπάριο και μου είπαν ότι ξέρεις στην ακυρώνουμε. Αν έκανα την κατάθεση δηλαδή την είχα πατήσει. Αντε πάρε τα λεφτά σου πίσω μετά. Όταν παράγγειλα δε μου έβγαζε αντικαταβολή εμένα. 

Και τι σχέση έχει ο τρόπος πληρωμής. Θέλουν προπληρωμή  για να σου στείλουν την παραγγελία; Δεν παμε καλα. Έχεις δίκιο σε κάποιους δεν εμφανιζε  αντικαταβολή ..

 

 

Επεξ/σία από Tasosp22
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Hardware Busters είπε

Μόνο με κατάθεση είχα ως επιλογή γιατί με κάρτα την εμφάνιζε στα 499. Μπακάλικο για τα καλά μιλάμε!

Οτι ναναι .... Ρώτησες  μήπως αν γίνεται να αλλάξει ο τρόπος πληρωμής σε αντικαταβολή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Hardware Busters είπε

Μόνο με κατάθεση είχα ως επιλογή γιατί με κάρτα την εμφάνιζε στα 499. Μπακάλικο για τα καλά μιλάμε!

Δεν θέλω να σε αγχώσω αλλά τελευταία φορά που αγόρασα απο Κώτσο με τραπεζική κατάθεση και αναγκάστηκα να ακυρώσω 2 βδομάδες μετά διότι ήμουν σε αναμονή για μια αβέβαιη κατα τα άλλα παραλαβή, μου επέστρεψαν τα χρήματα στον λογαριασμό μου μετά από σχεδόν 1 μήνα και αφού αναγκάστηκα να καλέσω στην εξυπηρέτηση 3 φορές επαναλαμβάνοντας όλη την ιστορία σαν να τους έπαιρνα 1η φορά, αφού προηγουμένως είχα στείλει email με το αποδεικτικό κατάθεσης εκεί που μου υπέδειξαν για 2η φορά (την 1η όταν έκανα την αγορά). Ήμουν ένα κλικ πριν αρχίσω τα καντήλια την τρίτη φορά που τους κάλεσα αλλά κρατήθηκα και φέρθηκα κόσμια. Αποτέλεσμα κοντά 4 βδομάδες χαμένες και 700 ευρώ στον λογαριασμό τους όλο αυτό το χρονικό διάστημα. Γιαυτό τονίζω και εδώ όποτε χρειαστεί ΠΟΤΕ τραπεζική κατάθεση, πληρωμή μόνο με κάρτα ή αντικαταβολή. 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...