Προς το περιεχόμενο

Ted Lasso (2020)


Kasrith

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 169
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πρωτο επεισοδιο τριτης σεζον. Σαν να μην περασε μια μερα απο το τελος της δευτερης σεζον. Περασαν 42 λεπτα χωρις να το καταλαβω. Ο Νειθαν πρεπει να ειναι απο τους πιο προβληματικους χαρακτηρες σε σειρα που εχουμε δει τοσα αποθημενα και τωρα με Ρουπερτ που θα τον βγαλει δεν θελω να φανταστω. Ο Τεντ κλασικα θα γυρισει κατι τερμα αρνητικο με το χιουμορ του προς το καλυτερο. 2 αγκαθια στο τελος του επεισοδιου. Γενικα μπηκε δυνατα πολυ ευχαριστη σκηνοθεσια και θα περασουμε τελεια μεχρι να τελειωσει. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
On 23/03/2023 at 10:10, Arkin said:

Τελειο το δευτερο επεισοδιο. Παει εξαιρετικα καλα η σεζον. 

Spoiler

O Zlatan από τα Lidl ήταν καλή προσθήκη...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Thresh είπε
  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

O Zlatan από τα Lidl ήταν καλή προσθήκη...

 

Spoiler

Επειδή δεν έχω ιδέα από ποδόσφαιρο έγραψα ζαβα χθες να δω αν όντως υπάρχει πραγματικά. Ότι είναι λιγάκι από τα λιντλ είναι. Σίγουρα θα το πάρει η ριτσμοντ όμως όπως έγινε κατά εκεί πάει το πράγμα να κλείσει όπως πρέπει η σειρά. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, Πανος999 είπε

Έχει μπει σε watchlist για να την ξεκινήσω απο αυριο!!Λεει??

Με τα χίλια. Υπέροχη σειρά! ❤️

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγηκε σημερα το τριτο επεισοδιο αργοτερα εχει θεαση. Και ακουστε πλακα. Εχει ονομασια 4-5-1 το συστημα λογικα της ομαδας και βλεπω 3 4 5 και λεω οπα βγηκε τριπλο επεισοδιο. Μετα ηρθε η ξενερα οταν ειδα το file size. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Arkin είπε

Βγηκε σημερα το τριτο επεισοδιο αργοτερα εχει θεαση. Και ακουστε πλακα. Εχει ονομασια 4-5-1 το συστημα λογικα της ομαδας και βλεπω 3 4 5 και λεω οπα βγηκε τριπλο επεισοδιο. Μετα ηρθε η ξενερα οταν ειδα το file size. 

Ναι εγώ νόμιζα ότι είναι κάποιο special episode.:P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπάμε Ted lasso. Δεν ξέρω αλλά οποτε το βλέπω μου προκαλεί μια ευφορία είναι τόσο έξυπνα αστείο που δεν ξέρω αν έχουμε δει άλλη σειρά με τέτοιο στυλ. Ο Lasso ως χαρακτήρας είναι μοναδικός στο είδος του αλλά έχουν καταφέρει να βάλουν πολλούς χαρακτήρες και να τους δώσουν σωστή υπόσταση χωρίς να είναι απλά κομπάρσοι πόσες σειρές το έχουν καταφέρει αυτό? 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...