Προς το περιεχόμενο

[BT Ακουστικά] Tronsmart Onyx Ace TWS 17,13€ @ ALIEXPRESS (Polish warehouse)


lionheart75

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, CaptainGR10 είπε

Εμένα μου έστειλαν αυτό

"Hi friend, the carrier cannot send the package to the island address. Even if the package is sent out, it will face the situation of being returned. Do you mind cancel the order choose “other reason”?
it is will refund you sooner and more guarantee. Thanks for your kindly understanding."

Γελοια δικαιολογια ειναι αυτο. Μην το δεχτεις. Να απαντησεις οτι ΟΛΕΣ οι courier και τα ταχυδρομεια παραδιδουν κανονικα στην διευθυνση σου. Να τους απαντησεις ξεκαθαρα στα μουτρα τους οτι δεν θα δεχτεις να σου λενε ψευτικες δικαιολογιες για να μην σου στειλουν το πακετο. Να ζητησεις να μαθεις με ποια υπηρεσια θα συνεργαστουν και πες τους οτι θα το ελεγξεις. Ακριβως οπως σου το ειπα. Να απαιτησεις να σου στειλουν το προιον. Με αυστηρο και απολυτο υφος. Τι θελετε και μπλεκετε καθε φορα....

Επεξ/σία από SeNNinhA
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 109
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εαν τα εχει πάρει καποιος πάντως για ομιλία ατύχησε

για μουσική ειναι οκ και με αξιοπρεπές μπάσο που είναι δύσκολο για αυτου του ειδους τα ακουστικα ,το touch είναι για κλάματα ,για να απαντήσω σε κλήση το πατάω καμιά δεκαριά φορες και μετα λειτουργεί

ενα καλο κολπο για να κάθονται ποιο σταθερα στο αυτι και να εχουν και καλύτερο μπάσο ειναι να βάλετε τετοια  ear pads https://www.aliexpress.com/item/32696147273.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dI0YAGi

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, SeNNinhA είπε

Γελοια δικαιολογια ειναι αυτο. Μην το δεχτεις. Να απαντησεις οτι ΟΛΕΣ οι courier και τα ταχυδρομεια παραδιδουν κανονικα στην διευθυνση σου. Να τους απαντησεις ξεκαθαρα στα μουτρα τους οτι δεν θα δεχτεις να σου λενε ψευτικες δικαιολογιες για να μην σου στειλουν το πακετο. Να ζητησεις να μαθεις με ποια υπηρεσια θα συνεργαστουν και πες τους οτι θα το ελεγξεις. Ακριβως οπως σου το ειπα. Να απαιτησεις να σου στειλουν το προιον. Με αυστηρο και απολυτο υφος. Τι θελετε και μπλεκετε καθε φορα....

Eννοείται ότι απάντησα κάτι αντίστοιχο. Ξεφτίλα από τη "μαμα" εταιρεια

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, coyote2 είπε

δε μπορεί να σε ακουν με ένα μικρόφωνο

Δε γίνεται. 

Λυπάμαι αλλά γίνεται. Και εφόσον δεν έχεις δοκιμάσει τα συγκεκριμένα κιολας δε μπορεις να έχεις άποψη, απλά κάνεις γενικες υποθέσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, metalmike είπε

Λυπάμαι αλλά γίνεται. Και εφόσον δεν έχεις δοκιμάσει τα συγκεκριμένα κιολας δε μπορεις να έχεις άποψη, απλά κάνεις γενικες υποθέσεις.

Αν γίνεται γιατί τότε όλοι οι κατασκευαστές έχουν δύο μικρόφωνα ή και 3

Τεχνικά δε μπορεί να έχει καλή απόδοση. 

 

 

κάνει αποκοπή αλλά μειώνει και τη φωνή 

https://www.scarbir.com/tws/mpow-mbit-s-review

 

 

Επεξ/σία από coyote2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dear customer, would you mind changing the black Ace earphone to Beat Earphone? You needn't pay extra, Beat is the hot selling in our store, we will send arrange shipment immediately if you agree. Hope to get your kindly support. Waiting for your earlier reply so that we can deliver your parcel in the first time.

 

Τους ειπα οτι δεν εχω θεμα να μου στειλουν ΑΣΠΡΑ αλλα να ειναι Tronsmart Onyx Ace TWS Bluetooth 5.0 οχι αλλα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, CaptainGR10 είπε

Εμένα μου έστειλαν αυτό

"Hi friend, the carrier cannot send the package to the island address. Even if the package is sent out, it will face the situation of being returned. Do you mind cancel the order choose “other reason”?
it is will refund you sooner and more guarantee. Thanks for your kindly understanding."

Σε άλλα ακουστικά που παρήγγειλα και μου είπαν το ίδιο, διάλεξα αυτό που λέει ότι δεν μπορεί να στείλει με αυτό το shipping method o merchant και τελικά μου τα έστειλε. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, coyote2 είπε

Αν γίνεται γιατί τότε όλοι οι κατασκευαστές έχουν δύο μικρόφωνα ή και 3

Τεχνικά δε μπορεί να έχει καλή απόδοση. 

κάνει αποκοπή αλλά μειώνει και τη φωνή 

https://www.scarbir.com/tws/mpow-mbit-s-review

"The Mpow reduces sounds from your surroundings aggressively: the output of people talking around you is severely reduced in calls, a passing train is reduced to a mere 'zoof,' and even an accelerating scooter nearby sounds as if it's in the background. Even light wind noise is filtered out nicely. However: it does affect your voice: its volume can fluctuate because of the aggressive noise reduction. As your voice remains clear, it's still perfectly doable to have a phone call with the Mbit S."

Οπότε άλλο επηρρεάζει αλλο δεν ακούγεσαι, που είπες εσύ. Οπότε εφόσον μειώνει και τους ήχους του περιβάλλοντος εστιάζεται ο ηχος στη φωνή, ακομα καλυτερα από το να πιάνει όλους τους υπολοιπους ήχος απο τριγυρω και να ακουγεται λιγο η φωνη καπου εκει ενδιαμεσα στη φασαρια.

Επίσης όλοι εδώ οι κάτοχοι https://www.amazon.com/Mpow-Cancelling-Headphones-Bluetooth-Waterproof/dp/B08DKZM85T#customerReviews κάνουν λάθος.

4.8 στα 5 βαθμολογία απο 1100+ reviews.

Αλλά έχει δίκιο ο ελληναρας που δεν τα εχει δοκιμασει ποτε...

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, metalmike είπε

"The Mpow reduces sounds from your surroundings aggressively: the output of people talking around you is severely reduced in calls, a passing train is reduced to a mere 'zoof,' and even an accelerating scooter nearby sounds as if it's in the background. Even light wind noise is filtered out nicely. However: it does affect your voice: its volume can fluctuate because of the aggressive noise reduction. As your voice remains clear, it's still perfectly doable to have a phone call with the Mbit S."

Οπότε άλλο επηρρεάζει αλλο δεν ακούγεσαι, που είπες εσύ. Οπότε εφόσον μειώνει και τους ήχους του περιβάλλοντος εστιάζεται ο ηχος στη φωνή, ακομα καλυτερα από το να πιάνει όλους τους υπολοιπους ήχος απο τριγυρω και να ακουγεται λιγο η φωνη καπου εκει ενδιαμεσα στη φασαρια.

Επίσης όλοι εδώ οι κάτοχοι https://www.amazon.com/Mpow-Cancelling-Headphones-Bluetooth-Waterproof/dp/B08DKZM85T#customerReviews κάνουν λάθος.

4.8 στα 5 βαθμολογία απο 1100+ reviews.

Αλλά έχει δίκιο ο ελληναρας που δεν τα εχει δοκιμασει ποτε...

Εγω προβλέπω ότι αν βγείς σε θόρυβο δε θα σε ακουν t does affect your voice: its volume can fluctuate

Διαβάζω δεν είμαι χαζός

Και να με λες Ελληναρά δε ξέρω γιατί ειναι προσβολή αλλά ΤΕΣΠΑ. Εσύ θέλεις να το κάνεις προσβολή. 

Σου λέω ότι τεχνικά δε μπορείς να έχεις καλό αποτέλεσμα. Πρέπει αν σου πω ποιο ειναι το πτυχίο μου για να σε πείσω

Χωρίς 2 ή 3 μικρόφωνα δε θα αγόραζα. Μόνο ο αλγόριθμός της αποκοπής θορύβου πως θα παίρνει τα δείγματα και πως τα ξεχωρίζει. Θέλει και δεύτερο αισθητήρα.

Μακάρι αν σου δουλεύουν καλά και χαίρομαι για σένα αλλά δε καταλαβαίνω πως το κάνει, τεχνικά. Πιθανά σε μικρό θόρυβο να λειτουργεί

Εχεις κάποιο youtube που δείχνει το παράδειγμα? θα βοηθούσε

Επίσης δεν είδα πολλά σχόλια για το μικρόφωνο...  

Επεξ/σία από coyote2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εμενα σημερα μου ηρθε μηνυμα που με ενημερωνε οτι εγινε αποστολη του προιοντος. Οπότε μαλλον καποιοι προλαβαν και μετα ζοριστηκαν με το στοκ στις επομενες παραγγελιες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, CaptainGR10 είπε

Eννοείται ότι απάντησα κάτι αντίστοιχο. Ξεφτίλα από τη "μαμα" εταιρεια

Στο εστειλαν τελικα? Το ιδιο μηνυμα μου εστειλαν και εμενα σημερα το πρωι, τους απαντησα με κραξιμο και μετα απο 2 ωρες το εκαναν dispatch.

Βεβαια δεν ελπιζω και πολυ ότι θα παραλαβω ακριβως αυτο που παρήγγειλα αλλα τεσπα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, gchris7 είπε

Στο εστειλαν τελικα? Το ιδιο μηνυμα μου εστειλαν και εμενα σημερα το πρωι, τους απαντησα με κραξιμο και μετα απο 2 ωρες το εκαναν dispatch.

Βεβαια δεν ελπιζω και πολυ ότι θα παραλαβω ακριβως αυτο που παρήγγειλα αλλα τεσπα. 

Δεν απαντησα αμεσα και τους εκραξα αργοτερα, δε εχει διαβαστει ακομα, θα φανει αυριο πιστευω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα εφτασαν χθες το απογευμα αλλα τα παρελαβα σημερα. Τα δοκιμασα σε μουσικη και ειμαι πολυ ευχαριστημενος. Κυριως για βιντεο-ταινιες και κλησεις τα θελω οποτε τα δοκιμασα σημερα (σε εσωτερικο χωρο) και με 2 αλλα και μονο με 1 ακουστικο και το feedback ηταν θετικοτατο. Ειναι η πρωτη εμπειρια με true wireless(εχω τα bluedio t-energy σε neckband και τα jbl T450) και μπορω να πω οτι για 16.40 που μου βγηκαν με τα κουπονια ειναι vfm εντελως! Απο μπαταρια ακομα δεν εχω εικονα. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, dio7 είπε

Εμενα εφτασαν χθες το απογευμα αλλα τα παρελαβα σημερα. Τα δοκιμασα σε μουσικη και ειμαι πολυ ευχαριστημενος. Κυριως για βιντεο-ταινιες και κλησεις τα θελω οποτε τα δοκιμασα σημερα (σε εσωτερικο χωρο) και με 2 αλλα και μονο με 1 ακουστικο και το feedback ηταν θετικοτατο. Ειναι η πρωτη εμπειρια με true wireless(εχω τα bluedio t-energy σε neckband και τα jbl T450) και μπορω να πω οτι για 16.40 που μου βγηκαν με τα κουπονια ειναι vfm εντελως! Απο μπαταρια ακομα δεν εχω εικονα. 

 

2 λεπτά πριν, dio7 είπε

Εμενα εφτασαν χθες το απογευμα αλλα τα παρελαβα σημερα. Τα δοκιμασα σε μουσικη και ειμαι πολυ ευχαριστημενος. Κυριως για βιντεο-ταινιες και κλησεις τα θελω οποτε τα δοκιμασα σημερα (σε εσωτερικο χωρο) και με 2 αλλα και μονο με 1 ακουστικο και το feedback ηταν θετικοτατο. Ειναι η πρωτη εμπειρια με true wireless(εχω τα bluedio t-energy σε neckband και τα jbl T450) και μπορω να πω οτι για 16.40 που μου βγηκαν με τα κουπονια ειναι vfm εντελως! Απο μπαταρια ακομα δεν εχω εικονα. 

Δεν βλέπω να παραλαμβάνουμε εμείς,τώρα μου ζητάνε άλλες 12 μέρες,τους το έκοψα και τώρα προτείνουν λευκά αντί μαύρα. Θα δείξει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...