Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

Μολισ εφτασε το δικο μου στα κεντρικα της courier center !

δλδ τι σου λεει??

Επεξ/σία από sndev
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Boss_ps5 είπε

Το Walmart είναι ελληνικό κατάστημα ή αμερικανικό και το 5 θα είναι για το 2 κύμα σωστά 

αμερικανικό  αλλα το αναφέρει διαθέσιμο για παραγγελία σε 5 μερες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν γίνεται ρε παιδιά αυτό το πράγμα μια ζωή γκαντεμης, ο μάλλον από τους 5 πρώτους που κάνανε pre-order στον κωτσο και εξόφλησε και όλας δεν έχει παραλάβει.

Χθες με διαβεβαίωσαν ότι τρέχουν να λύσουν το πρόβλημα και απολογήθηκαν εφόσον που μίλησα με higher up, είπαν χθες αργά βράδυ σήμερα πρωί θα έχω sms.

Τίποτα, εντωμεταξυ από eshop παρέλαβε ένας φίλος που παρήγγειλε Δευτέρα πρωί και ένας άλλος φίλος από public στις 24/09.

Ήμουν ο πρώτος και θα παραλάβω τελευταίος με του ερασιτέχνες απατεώνες που έμπλεξα.

Πότε Κωτσόβολο παιδια, το έμαθα the hard way.

Ούτε απέξω δεν θέλω να περνάω αλλά πρέπει να ακούω όλη μέρα τα σποτακια τους στην τιβι λόγω δουλειάς (τηλεοπτικός σταθμός), ε σε πιάνει μια αηδία.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Fotis13 είπε

Sto tracking  ωρα αφιξης στα κεντρικα σημερα 14:10 .

λογικα δυστυχώς μαλλον τώρα μετράνε οι μερες που θα αξιωθούν να τα βγάλουν απο τις παλέτες..

αν κ εμενα δε λεει για "κεντρικά σημεία" 

 

image.png.91f040a70aa813edbd1bb25c39cbae37.png 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμενα τιποτα ακομα απο courier center. Εκει κολλημενο στο πρωτο μηνυμα απο προχθες την τρελα μου μεσα!

Επεξ/σία από polakis21
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμείς που παραγγείλαμε και πληρώσαμε φουλ τέλος Οκτώβρη από Κωτσόβολο θα παραλάβουμε πριν τις γιορτές ή να ξεκινήσω σκληροπυρηνικό save στο Football Manager 2021 από χαμηλές κατηγορίες? :)

Επεξ/σία από Backpacker
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...