Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 20/11/2020 στις 4:25 ΜΜ, Fotis13 είπε

Οκ  καταφερα να μιλησω με courier center  δεν θα παω απο εκει θα παραλαβω αυριο απο το clever point  που ειχα δηλωσει .

Πηρες και 2 κονσολα;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, iFasMan7 είπε

Όχι δεν θα έρθει στο σπίτι. Ο Γερμανός σαν εταιρία έχει ανοιχτά τα καταστήματα του για service και λογαριασμούς. Περνάς το παίρνεις απλά 

Οχι δεν μπορείς. Ο Γερμανος οπως η Wind και η Vodafone ειναι ανοικτα μόνο για θέματα κινητης και service. Δεν πουλανε κινητα ουτε και κονσόλες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, vorlon είπε

Οχι δεν μπορείς. Ο Γερμανος οπως η Wind και η Vodafone ειναι ανοικτα μόνο για θέματα κινητης και service. Δεν πουλανε κινητα ουτε και κονσόλες

Δεν είπα ότι πουλάνε. Παραλαβή θα πάω να κάνω. Η απόδειξη έχει ήδη κοπεί. Έχω μιλήσει και με το κατάστημα και με τον Γερμανό στα κεντρικά και μου έχουν πει το ίδιο πράγμα. Απλά θα περάσω να το πάρω τίποτα άλλο. Ούτε πληρώνω κάτι ούτε τίποτα. Εξοφλημένο έχω όλο το ποσό 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε τηλεφωνική επικοινωνία που είχα με τον Κωτσόβολο περιμένουν το δεύτερο κύμα στις 2 Δεκεμβρίου άρα λίγη υπομονή ακόμα για εμάς! Προσωπικά δεν είχα ποτέ μου κονσόλα και είμαι πολύ hyped για την πρώτη μου κονσόλα (ανεξάρτητα που κοντεύουμε τα 30 😆)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eιμαι απο τους πολλους που τους ειπαν για day 1 και φυσικα δεν παρελαβα, θα κανω μια χαζη απορια με το χαζο μου μυαλο οσοι ασχολουνται και με site και pc ισως ξερουν περισσοτερο , ειναι τοσο δυσκολο να γινει ρυθμιση στην αγορα προιοντος κατα την παραγγελια και αν εχει παρει πχ 100 τεμαχια η επιχειρηση ,να κλειδωσει στην παραγγελια 101 ετσι θα εγραφε εξαντλημενο και δεν θα γινοταν αυτος ο χαμος

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Exte είπε

Σε τηλεφωνική επικοινωνία που είχα με τον Κωτσόβολο περιμένουν το δεύτερο κύμα στις 2 Δεκεμβρίου άρα λίγη υπομονή ακόμα για εμάς! Προσωπικά δεν είχα ποτέ μου κονσόλα και είμαι πολύ hyped για την πρώτη μου κονσόλα (ανεξάρτητα που κοντεύουμε τα 30 😆)

Πάντως ο υπεύθυνος της Sony είπε χθες ότι δεν έχουν άλλες κονσόλες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, prigipa_m είπε

Πάντως ο υπεύθυνος της Sony είπε χθες ότι δεν έχουν άλλες κονσόλες....

Ισχύει? έχουμε κάποιο σύνδεσμο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ενημέρωση από media επιτέλους με καλέσανε πριν καμία ώρα και μου είπανε για νέα παραλαβή και αποστολή αυτών έως 2 Δεκέμβρη.

οι κονσόλες είναι στην Sony Hellas και μέσα στην εβδομάδα θα τιμολογηθούν.

οποτε υπομονή μια βδομαδουλα περίπου είναι..

Επεξ/σία από Sakm
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, iiordani είπε

παιδιά απο που να παραγγείλουμε την κονσόλα τι λέτε?

Δεν μπορεις να παραγγείλεις απο καπου τωρα, πταν ξανανοίξουν δες public/πλαίσιο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, iiordani είπε

παιδιά απο που να παραγγείλουμε την κονσόλα τι λέτε?

Ρίξε προ παραγγελια στην https://www.e-expert.gr/catalogsearch/result/?q=playstation+5   εβαλα σημερα για τον ανηψιο ενα disk version δωρο χριστουγεννα και στον αλλο ανηψιο ενα Xbox series X απο https://www.kotsovolos.gr/gaming-gadgets/xbox-series/konsola-xbox-series-x/217078-microsoft-xbox-series-x?nosto=searchpage-nosto-2

Επεξ/σία από dream21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, steveevo είπε

Τελικα παρελαβε κανενας απο γερμανο?

Καλησπερα.

Εκανα παραγγελια 9/11.

Απο 19/11 εχει φυγει απο Γερμανο- αυλωνα για ελτα.

Λογικα παραλαβη απο  εβδομαδα αγνωστο πια μερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 minutes ago, aris.88 said:

Καλησπερα.

Εκανα παραγγελια 9/11.

Απο 19/11 εχει φυγει απο Γερμανο- αυλωνα για ελτα.

Λογικα παραλαβη απο  εβδομαδα αγνωστο πια μερα...

Εμενα βρισκεται ακομα στης αποθηκες τους πηρα και σημερα τηλεφωνο και τους λεω δεν πιστευω να χει γινει κανα λαθος και ναμεχετε παει για δευτερο κυμα και μου ειπανε λογικα Δευτερα θα φυγει.

Στειλε αμα μπορεις και την παραγγελια σου με την ημερομηνια που εκανες την παραγγελια γιατι εγω εχω κανει απο 17/9 και οταν τους ελεγα πως παρεβλεψαν σειρα προτεραιοτητας μου λεγανε δεν υπαρχει περιπτωση πανε για 2ο κυμα οσοι παραγγειλαν Νοεμβριο...

Επεξ/σία από steveevo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...