Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχει παρει κανεις τα ακουστικα απο digital passion? προλαβα πριν και εκανα παραγγελια αλλα το κοβω για αγιου βαλεντινου να ερχονται :P (τουλαχιστον ειναι χρησιμα και χωρις την κονσολα)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, geogod είπε

Πάντως θα παρακολουθώ αυτό το thread, για να δω πότε θα παραλάβουν οι 21/9 όπως είχα προπαραγγείλει

Εγώ πάλι θα παρακολουθώ το thread για να δω πότε θα παραλάβουν οι 06/10 όπως είχα προπαραγγειλει. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Taoustaoys είπε

Εγώ πάλι θα παρακολουθώ το thread για να δω πότε θα παραλάβουν οι 06/10 όπως είχα προπαραγγειλει. 

Εγω λεω να το παρακολουθω και αφου παραλαβω τοσα περασαμε ολοι μαζι😂

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, geogod είπε

Πάντως θα παρακολουθώ αυτό το thread, για να δω πότε θα παραλάβουν οι 21/9 όπως είχα προπαραγγείλει

Έχω την εντύπωση πως θα έπρεπε να παραλάβεις μεσα στην βδομάδα...Ίσως να βιάστηκες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, GiorgosNGR είπε

Δεν παιζει που ακουστικε αυτο για αυριο;

Ετσι ακουγεται γενικα και πιο πισω στο νημα σημερα το πρωι εγραψε καποιος που ισχυριστηκε οτι δουλευει στο τελωνειο και παραλαμβανουν αυριο λεει ολες οι εταιρειες.Τωρα τι να σου πω φιλε μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, GiorgosNGR είπε

Δεν παιζει που ακουστικε αυτο για αυριο;

Το είπε ο μπαντζανακης της συνιφαδας του πεθερου της αδερφής της κολλητης της γυναίκας του που έχει έναν φίλο που με την σειρά του έχει έναν άλλο φίλο που ο γαμπρός του κουνιαδου του δουλεύει στην sony hellas. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Taoustaoys είπε

Το είπε ο μπαντζανακης της συνιφαδας του πεθερου της αδερφής της κολλητης της γυναίκας του που έχει έναν φίλο που με την σειρά του έχει έναν άλλο φίλο που ο γαμπρός του κουνιαδου του δουλεύει στην sony hellas. 

Καπως ετσι😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

-ελα Αλεκο ,απο που ειπες οτι εχεις προπαραγγηλει το καινουριο ps5....

-απο τον κωτσοβολο..

-ΑΠΟ ΠΠΠΠΟΟΥΥΥΥ...ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

😄

 

Επεξ/σία από toolate
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Taoustaoys είπε

Για αυτό και εγώ αν ο κωτσοβολος αποφασίσει να μου τη στείλει λίγο πριν βγει στα ράφια, θα ακυρώσω την παραγγελία και θα επιστρέψει τα 500 ευρώ, δεν τον χάλασε. 

Και αγορά από άλλο κατάστημα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα το Σάββατο ρε παιδιά γιατί μου είπε ο υπάλληλος στο MM Καλλιθέας ότι έχει έρθει η παρτίδα και εξυπηρετούνται παραγγελίες Σεπτεμβρίου ακόμα. Δεν μπορώ να καταλάβω αμφισβητώ τα πάντα πλέον ζούμε στα αλήθεια ή είναι όλα ένα Μάτριξ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...