Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, Vaim είπε

Μακάρι να την παραλάβεις αλλά μάλλον ο υπάλληλος ή η υπάλληλος δεν έχει ενημερωθεί. Με είπανε ότι έχουν ακυρωθεί όλες οι χθεσινές παραγγελίες, τώρα αν άλλαξε κάτι στο μεσοδιάστημα που μας πέρασε δεν το γνωρίζω. Αλλά δεν μπορούμε να είμαστε και όλη την ώρα πάνω από ενα τηλέφωνο. 

μπααααα.

ολοκληρωμενη = ακυρωθηκε.

ολες οι χθεσινες ετσι θα πανε εκτος αν τυχει και ξερω γω 1-2 γινουν. αλλα λογικα ολες πανε για σκουπιδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ακυρωθεί ευτυχώς που οι κλήσεις στον Γερμανό ηχογραφουνται..θα τους πάρει και θα τους σηκώσει..και αύριο προβλέπω πόλεμο στο eshop που μάλλον θα ανοίξει τις παραγγελίες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Παρε τηλ και δες. Ειναι ολες ακυρωμενες απο χθες το βραδυ (απο οσο τουλαχιστον μαθαμε οσοι πηραμε)

Αν σε ενδιαφερει, δες παραπανω για καμια καταγγελια

Yeap μου την ακυρώσανε και μένα γ@μW την (*&*(&^*(&*%^&%^& μου μέσα

ΣτΚ και ΓΓΚ στα καπάκια

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 minutes ago, Vaim said:

Μακάρι να την παραλάβεις αλλά μάλλον ο υπάλληλος ή η υπάλληλος δεν έχει ενημερωθεί. Με είπανε ότι έχουν ακυρωθεί όλες οι χθεσινές παραγγελίες, τώρα αν άλλαξε κάτι στο μεσοδιάστημα που μας πέρασε δεν το γνωρίζω. Αλλά δεν μπορούμε να είμαστε και όλη την ώρα πάνω από ενα τηλέφωνο. 

To eshop άνοιξε Δευτέρα πρωί για μία ώρα περίπου και ξεπούλησε.

Ο κολλητός μου που δεν είχε προλάβει πρόλαβε και πιθανότατα αυρίο θα παραλάβει απο το κατάστημα.

Τώρα αν έχει δεύτερο batch στο launch day δεν ξέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, lakalouka είπε

Έκανα και εγώ χτες παραγγελία από τον Γερμανό αλλά την digital έκδοση..Πήρα σήμερα τηλ για να δω τι παίζει κ μου είπαν ότι προχωράει κανονικά και είτε σήμερα το μεσημέρι προς απόγευμα είτε αύριο θα ετοιμαστεί για να φύγει. Μπαίνει και την παραγγελία μου και γράφει ολοκληρωμένη. Μάλλον πρέπει να ανάψω λαμπάδα μου φαίνεται με αυτά που ακούω

Τι ωρα εκανες την παραγγελια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, nikosgr είπε

Ο Κώτσος γυρνάει τώρα και τις προπαραγγελίες απο 18/9 σε στάδιο "Συλλογής"... 😁

image.png.27e5253d1b8631ba1cb239d4f42e44a9.png

Με θυμασε απο χθες στο Σκρουτζ ακόμα να μου το αλλάξουν το statue της παραγγελίας μου και παρόλο που το κανα στις 19-9

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, nikosgr είπε

Ο Κώτσος γυρνάει τώρα και τις προπαραγγελίες απο 18/9 σε στάδιο "Συλλογής"... 😁

 

image.png.27e5253d1b8631ba1cb239d4f42e44a9.png

Εμενα ακομα ειναι στην επεξεργασια Eκτιμώμενη ημερομηνία έναρξης αποστολής : 19/11/2020,σου ηρθε μνμ απο μεταφορικη?

Επεξ/σία από aekoupoli
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, georent είπε

Είχες διαλαξει εξαρχής αποστολή στο σπίτι ή παραλαβή από το κατάστημα? 

Παραλαβή είχα βάλει και το άλλαξαν σε αποστολή στο σπίτι μου (με είχαν πάρει τηλέφωνο την προηγούμενη εβδομάδα) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, dapos είπε

Oυτε καν εμφανίζει τις παραγγελιες το media markt το φελεκι μου μεσα

image.png.b07e6c08bded930427f1447f888e5aff.png

same here. τους εχω ζαλισει τα παπακια και στο φβ και το ινσταγκραμ αλλα ακομα δεν εχω καταφερει να βγαλω ακρη. δεν εχω καν την "σιγουρια" οτι τουλαχιστον ξερουν διευθυνση παραδοσης. ολα στον αερα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, nikosgr είπε

Ο Κώτσος γυρνάει τώρα και τις προπαραγγελίες απο 18/9 σε στάδιο "Συλλογής"... 😁

image.png.27e5253d1b8631ba1cb239d4f42e44a9.png

Και μένα ακόμα ούτε έχει αλλάξει, ούτε SMS. (18/9)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, aekoupoli είπε

Εμενα ακομα ειναι στην επεξεργασια,σου ηρθε μνμ απο μεταφορικη?

Εμένα ακόμα τπτ που έκανα κιόλας στις 19-9 τι να κανω εσείς Πότε την κάνατε την προπαραηγελεια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...