Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 λεπτά πριν, Kkostas1991 είπε

Καλησπέρα έχω μπει σε λίστα ενδιαφέροντος από χθες στις 14.20. Ακόμα δε με έχουν καλέσει πάντως 

Λίγο τακτ ρε αδερφέ για τα παλικάρια που περιμένουν από Σεπτέμβρη, Οκτώβρη, Νοέμβριο κλπ... 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Jake07 είπε

Λίγο τακτ ρε αδερφέ για τα παλικάρια που περιμένουν από Σεπτέμβρη, Οκτώβρη, Νοέμβριο κλπ... 

Μη βλέπετε φαντάσματα παντού. Απλώς το αναφέρω λόγω του ότι παιδιά είπαν ότι χθες εκδήλωση ενδιαφέροντος και σήμερα ενημέρωση για παραγγελία. Κ εγώ από Δεκέμβριο περιμένω 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
1 ώρα πριν, LK7 είπε

Παιδιά εχθές μπηκα στην λίστα και σήμερα μου ειπαν πως Δευτέρα θα παραλάβω ( με αριθμό παραγγελίας κανονικά ) από πλαίσιο 

δεν το πιστεύω ακόμα 

ούτε εμείς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνωμη για να καταλαβω τι παιζει με πλαισιο: Οσοι κανατε χθες και προχθες τηλεφωνικα και παραλαμβανετε ειναι ασχετο με οσους ειχαν κανει preorder; Δηλαδη υπαρχουν ατομα που περιμενουν το πλαισιο απο online παραγγελια απο δεκεμβριο πχ αλλα αλλοι παρελαβαν τηλεφωνικα απο χθες προχθες; Τι παιζει ακριβως;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
3 λεπτά πριν, polakis21 είπε

Συγγνωμη για να καταλαβω τι παιζει με πλαισιο: Οσοι κανατε χθες και προχθες τηλεφωνικα και παραλαμβανετε ειναι ασχετο με οσους ειχαν κανει preorder; Δηλαδη υπαρχουν ατομα που περιμενουν το πλαισιο απο online παραγγελια απο δεκεμβριο πχ αλλα αλλοι παρελαβαν τηλεφωνικα απο χθες προχθες; Τι παιζει ακριβως;

εγώ όχι. έκανε η αδερφή μου χτες τηλεφωνική παραγγελία(μπήκε στη λίστα) όπως οι υπόλοιποι, αλλά φυσικά δεν την πήρε κανείς τηλ. σήμερα............

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Cariolanoc είπε

Ξεμεινε κανεις απο πλαισιο ή μονο εγω (27/2); 😅

Πως και σε άργησαν τόσο; Ρώτησες καθόλου στο τηλέφωνο; Πάντως σήμερα μέχρι τις 9 είναι και αύριο επίσης μέχρι 8. Πιστεύω θα σε καλέσουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

15 λεπτά πριν, Cariolanoc είπε

Ξεμεινε κανεις απο πλαισιο ή μονο εγω (27/2); 😅

Ρε φίλε ειλικρινά στεναχωριέμαι για σένα αν είσαι Θεσσαλονίκη έλα να παίζεις από το δικό μου τι κατάρα κουβαλάς?? πάρε τηλέφωνο και πες ότι είσαι στη λίστα από τότε και δεν σε πήραν.... εγώ Δευτέρα παραλαμβάνω ήρθε και μήνυμα τιμολόγησης. 

Επεξ/σία από SoLiTuDe-3-
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
11 λεπτά πριν, Cariolanoc είπε

Ξεμεινε κανεις απο πλαισιο ή μονο εγω (27/2); 😅

αν σε κανει να νιωθεις καλυτερα, στην αδερφη μου χτες που εβαλε παραγγελια, της ειπαν κανα μηνα θα περιμενει.

ε, μην πιστευεις ο,τι λεει ο καθενας εδω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Cariolanoc είπε

Ξεμεινε κανεις απο πλαισιο ή μονο εγω (27/2); 😅

Τους ξαναπηρα τηλ μ αυτα που βλεπω εδω μεσα. Παλι τα ιδια μου ειπαν οτι αποκλειεται κλπ. Αυτη τη φορα περιμενα 5 λεπτα που εστειλε email στον "υπευθυνο" με τα στοιχεια μου και της απαντησε οτι θα με καλεσει. Μπορεις να μαντεψεις που με εγραψε ο υπευθυνος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, SoLiTuDe-3- είπε

Ρε φικε

Ρε φίλε ειλικρινά στεναχωριέμαι για σένα αν είσαι Θεσσαλονίκη έλα να παίζεις από το δικό μου τι κατάρα κουβαλάς?? πάρε τηλέφωνο και πες ότι είσαι στη λίστα από τότε και δεν σε πήραν.... εγώ Δευτέρα παραλαμβάνω ήρθε και μήνυμα τιμολόγησης. 

Χαχα Αθηνα ειμαι...

Παιδια και εγω αναρωτιεμαι τι γινεται πραγματικα, εχουν καλεσει ατομα που μπηκαν χθες στη λιστα και αυριο θα παιζουν και εγω περιμενω σαν τον μπουφο.

Πηρα τηλ χθες (το εχω γραψει και σε προηγουμενο post τι ειπαν) αλλα δεν βρισκεις ακρη.

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...