Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μέσα στην ατυχία μου φίλε, είχε παραγγείλει φίλος 2 disc και του είρθαν και οι 2 την ίδια μέρα με διάφορα ώρας, με πήρε τηλέφωνο και μου την έφερε κιόλας απλή έκδοση disc

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα σήμερα μετά από πολλές αποτυχημένες απόπειρες της εταιρείας κούριερ, το πακέτο ps5+racked από Πλαίσιο. Επί τόπου πήγα στον Κωτσο της περιοχής που είχα παραγγείλει το χειμώνα την κονσόλα και μου γύρισαν αμέσως τα λεφτά στην κάρτα (το είχα προπληρωσει). 

  • Like 3
  • Thanks 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα παιδιά…επειδή εγώ παρέλαβα…από πλαίσιο 18/06(είμαι από τους τυχερούς😂😂😂)κ έχω εκκρεμότητες σε 2-3 καταστήματα…με πιο σύντομο λογικά το Sony center(μου είπαν μάλλον στην επόμενη μεγάλη φουρνιά ίσως παραλάβω…είμαι οριακά), τα αλλά είναι 10/3 Κωτσόβολος και 12/3 electohollics(κ αυτοί μου είπαν μάλλον το πολύ 1μηνα ακόμα υπομονή)

αν κάποιος ενδιαφέρεται…ας στείλει pm…

Να τον έχω κατά νου!

Καλη συνέχεια παιδιά!!! Κ καλή δύναμη κ υπομονή!!!

Επεξ/σία από liofagos
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, spiketsi είπε

Έχω κάνει και εγώ την παραγγελία μου από Κωτσόβολο από αρχές Μάϊου. Να σημειώσω ότι όταν έκανα την παραγγελία ο άνθρωπος στο τηλέφωνο μου είπε 3 μήνες Max αναμονή. Χθες τους πήρα τηλέφωνο και τους ρώτησα αν έχουμε κάποια ξεκάθαρη πιθανή ημερομηνία και μου είπαν ότι τέλη Ιουνίου με αρχές του άλλου περιμένουν μεγάλη παραλαβή, κοντά στα 600+ κομμάτια απ'ό,τι με ενημέρωσε αλλά δεν μου έδωσε κάποια ξεκάθαρη απάντηση. Λέτε να έχουμε ελπίδα εμείς που κάναμε πρόσφατα την παραγγελία μας ή χλωμό?

19/5 είμαι απελπισμένος... 

1 ώρα πριν, liofagos είπε

Καλησπερα παιδιά…επειδή εγώ παρέλαβα…από πλαίσιο 18/06(είμαι από τους τυχερούς😂😂😂)κ έχω εκκρεμότητες σε 2-3 καταστήματα…με πιο σύντομο λογικά το Sony center(μου είπαν μάλλον στην επόμενη μεγάλη φουρνιά ίσως παραλάβω…είμαι οριακά), τα αλλά είναι 10/3 Κωτσόβολος και 12/3 electohollics(κ αυτοί μου είπαν μάλλον το πολύ 1μηνα ακόμα υπομονή)

αν κάποιος ενδιαφέρεται…ας στείλει pm…

Να τον έχω κατά νου!

Καλη συνέχεια παιδιά!!! Κ καλή δύναμη κ υπομονή!!!

Ρε παιδιά ακυρώνετε!παζαρι. Ποιο γρήγορα εδώ θα το περνά πάρα στα μαγαζιά. Δεν καταλαβαίνετε το κομφούζιο που δημιουργειτε; 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/6/2021 στις 3:58 ΜΜ, sanDaemon είπε

Δε το πιάνω αυτό, εδώ μέσα έχουν γράψει παιδιά οτι το Public ήρθε σε επικοινωνία μαζί τους για παραγγελίες μετά τις 10 Νοέμβρη. Οπότε ο φίλος με παραγγελία 6/11 και εγώ με 3/11 δε πρέπει τουλάχιστον να παρεξενευτούμε από αυτό;

Εγώ 11/11 και φίλος 17/11 παραλάβαμε, εγώ την Τρίτη χωρίς καν τηλέφωνο (με πήραν 1 τηλέφωνο και δεν το πρόλαβα δηλαδή) και ο φίλος χθες. Online παραγγελίες. Ρίχτους ένα τηλέφωνο αν δεν εχεις ενημέρωση ακόμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το που με παιρνουν από public για να μου πουν για rachet bundle λέω θα το σκεφτώ και μπαίνω εδώ και βλέπω bundle με spiderman το οποίο ήθελα εξαρχής. Ευχαριστώ ρε τσακαλε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Socratis_g εισαι τεραστιος! Παραγγελία σημερα και εχει προγραμματιστει για παραδοση αυριο. Μολις ο Κωτσος εχασε ενα πελατη ακομα που περιμενει απο Δεκεμβρη

Επεξ/σία από akis1821
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...