Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

27/11 disc Από Κωτσό σήμερα άλλαξε το status σε:

  • Eκτιμώμενη ημερομηνία έναρξης αποστολής: 22/07/202

Ακόμα δεν το πιστεύω.....περιμένω να το πιάσω στα χέρια μου πρώτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, ileos10 είπε

κανα νεο απο γερμανο??εχουμε κολλήσει στην καταχωρηση

Κάλεσε τους, εμένα είχε κολλήσει σε καταχώρηση από την Δευτέρα. Μετά από δική μου επικοινωνία με ενημέρωσαν ότι ακυρώθηκε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, ileos10 είπε

κανα νεο απο γερμανο??εχουμε κολλήσει στην καταχωρηση

Τίποτα ακόμα. Κολλημένοι στην καταχώρηση. Χθες με διαβεβαίωσαν ότι προχωράει κανονικά και ότι σύντομα θα επικοινωνούσε η κούριερ. Αμφιβάλλω

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, MichalisVti είπε

Μερικά bundles είναι και πάλι διαθέσιμα για παράδοση στο πλαίσιο 

Εν το μεταξύ media και public εχουν εξτρα εγγύηση επι πληρωμή μονο το πλαισιο δεν βαζει και απορω για πιο λόγο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, xrhstos12345 είπε

Τίποτα ακόμα. Κολλημένοι στην καταχώρηση. Χθες με διαβεβαίωσαν ότι προχωράει κανονικά και ότι σύντομα θα επικοινωνούσε η κούριερ. Αμφιβάλλω

Μια από τα ίδια και εγώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από plaisio είχα παραγγείλει Τρίτη disk χωρίς παιχνίδι, Τετάρτη πρωί ήταν σπίτι μου, αλλά δυστυχώς δεν ήταν κανείς και λογικά αύριο θα μου το φέρουν στην δουλειά. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παραγγελία με πιστωτική Eurobank (δόσεις) στο Γερμανό 19/7. 

21/7 μεσημέρι με πήραν τα Elta Courier για παράδοση και επειδή δεν μπορούσα την παρέλαβα σήμερα ο ίδιος.

Τιμολόγηση στην πιστωτική όπως και την επιστροφή των πόντων (ποσού) δεν την έχω δει ακόμα. Η πληρωμή έγινε online αλλά στην πλατφόρμα της Εθνικής του Γερμανού (ελπίζω να μην επηρεάζει κάπου αυτό κάτι).

 

Επεξ/σία από GrafeioTeleton
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...