Προς το περιεχόμενο

(σκούπα Stick ) Xiaomi Roidmi Handheld Cleaner X20 στα 299,00 από you.gr/plaisio.gr


Ίων Δραγούμης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, leoy είπε

Aliexpress απο τον official seller. Εγω παράγγειλα την carbon brush βουρτσα (δεν ειναι listed, την πηρα μεσω επικοινωνιας με τον πωλητή) που ελειπε και 2 φιλτρα ακομα να υπαρχουν, αν και πλενονται.
Απο πλαισιο ηρθε σε 3 μέρες!

Ναι την βαζω μονιμα στην βάση της και φορτίζει, 18650 εχει μέσα μην αγχώνεστε, και ειναι και replaceable αν χρειαστεί.

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!

Αν σου είναι εύκολο μπορείς να μου στείλεις σε προσωπικό μήνυμα το λινκ για το φίλτρο και τη carbon brush βούρτσα;

Και εμένα σε 3 μέρες ηρθε απο πλαίσιο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 133
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα σε όλους!

Θα ήθελα να ρωτήσω αν η συγκεκριμένη, καθώς και όλες οι σκούπες με την κυκλωνική τεχνολογία κάνουν για παρκέ?

Επίσης μένοντας με την κοπέλα μου, χωρίς παιδί ή κατοικίδιο, θα μας καλύψει για τις καθημερινές ανάγκες ώστε να βάλουμε τη μεγάλη σκούπα στην αποθήκη? 

Ευχαριστώ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Kostantinos212 είπε

Καλησπέρα σε όλους!

Θα ήθελα να ρωτήσω αν η συγκεκριμένη, καθώς και όλες οι σκούπες με την κυκλωνική τεχνολογία κάνουν για παρκέ?

Επίσης μένοντας με την κοπέλα μου, χωρίς παιδί ή κατοικίδιο, θα μας καλύψει για τις καθημερινές ανάγκες ώστε να βάλουμε τη μεγάλη σκούπα στην αποθήκη? 

Ευχαριστώ!!

Τη συγκεκριμένη δεν την έχω, αλλά πλέον ένα καλό στικ (όπως του τίτλου) είναι σε θέση να αντικαταστήσει μια κλασσική ηλ. σκούπα. Αν οι ρομποτικές σκούπες είναι nice to have,τα καλά στικς είναι must have.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Kostantinos212 είπε

Καλησπέρα σε όλους!

Θα ήθελα να ρωτήσω αν η συγκεκριμένη, καθώς και όλες οι σκούπες με την κυκλωνική τεχνολογία κάνουν για παρκέ?

Επίσης μένοντας με την κοπέλα μου, χωρίς παιδί ή κατοικίδιο, θα μας καλύψει για τις καθημερινές ανάγκες ώστε να βάλουμε τη μεγάλη σκούπα στην αποθήκη? 

Ευχαριστώ!!

Φυσικα και κανει για παρκέ, εχει το μαλακο ρολο για αυτό. Μη σε παρω ομως στο λαιμο, τι καταπονηση θα του φερνει , οτι θα τα μαζευει τελεια ολα αυτο ειναι δεδομενο.
Μια φτηνη stick που είχα, δεν ειχε αρκετή δύναμη να το κάνει , οποτε την βγάζαμε και την μεγαλη που και που.
Η συγκεκριμένη αντικαθιστά πληρως την μεγάλη για μένα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά,η σκουπα υπερκαλύπτει και για βασική....κ με κατοικίδια,και για απαιτητικά χαλιά κ όλα...

Δεν έχω δοκιμάσει κάποια φθηνότερη να ξέρω τις διαφορές,αλλά η x20 "οργώνει"

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, leoy είπε

Aliexpress απο τον official seller. Εγω παράγγειλα την carbon brush βουρτσα (δεν ειναι listed, την πηρα μεσω επικοινωνιας με τον πωλητή) που ελειπε και 2 φιλτρα ακομα να υπαρχουν, αν και πλενονται.
Απο πλαισιο ηρθε σε 3 μέρες!

Ναι την βαζω μονιμα στην βάση της και φορτίζει, 18650 εχει μέσα μην αγχώνεστε, και ειναι και replaceable αν χρειαστεί.

Εάν έχεις την ευγενική καλοσύνη ένα λινκ για τα ανωτέρω;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/12/2020 στις 2:34 ΠΜ, bravenew είπε

Εάν έχεις την ευγενική καλοσύνη ένα λινκ για τα ανωτέρω;

 

Πόσο κρατάει η μπαταρία; Μετά την πρώτη (πλήρη) φόρτιση, δε νομίζω ότι μου κράτησε πάνω από μισή ώρα... πολύ λιγότερο από 65' που δίνει ο κατασκευαστής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχοντας δουλέψει την S1E μερικές μέρες, να πω κι εγώ ότι έχω μείνει εξαιρετικά ευχαριστημένος για τα λεφτά της. Κάνει καλύτερη δουλειά στα χαλιά από την κλασική μεγάλη Rowenta που είχα πάρει το 2018 γύρω στα 140. 

Αρνητικά: 

- Αυτονομία

- Μικρός κάδος

- Φασαρία το καθάρισμα κάδου - φίλτρου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, Stavmitsos είπε

Έχοντας δουλέψει την S1E μερικές μέρες, να πω κι εγώ ότι έχω μείνει εξαιρετικά ευχαριστημένος για τα λεφτά της. Κάνει καλύτερη δουλειά στα χαλιά από την κλασική μεγάλη Rowenta που είχα πάρει το 2018 γύρω στα 140. 

Αρνητικά: 

- Αυτονομία

- Μικρός κάδος

- Φασαρία το καθάρισμα κάδου - φίλτρου.

Στις κυκλωνικές πρέπει πάντα να καθαρίζεις τον κάδο μετά το σκούπισμα, είτε είναι χειρός είτε κλασικές. Είναι μειονέκτημα της τεχνολογίας. Παρά τάυτα θεωρείται καλύτερο από το να έχει αναλώσιμα.

Επεξ/σία από Konstantin77
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Stavmitsos είπε

Έχοντας δουλέψει την S1E μερικές μέρες, να πω κι εγώ ότι έχω μείνει εξαιρετικά ευχαριστημένος για τα λεφτά της. Κάνει καλύτερη δουλειά στα χαλιά από την κλασική μεγάλη Rowenta που είχα πάρει το 2018 γύρω στα 140. 

Αρνητικά: 

- Αυτονομία

- Μικρός κάδος

- Φασαρία το καθάρισμα κάδου - φίλτρου.

Μπορεί να αντικαταστήσει την κλασική σκούπα στα χαλιά;

Ποια η διαφορά της από την mi 1c;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, kkatsaplias είπε

Νομίζω, αν δεν κάνω λάθος, ότι αυτή έχει μέσα, από την αντιπροσωπεία την έχω πάρει.

Ναι, σωστα αλλα εγραψα πιο πανω (δεν ειναι listed η carbon brush, την πηρα μεσω επικοινωνιας με τον πωλητή).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...