Προς το περιεχόμενο

Tidal 4μηνη, Premium 1€ και Hi Fi 2€


thanasiskant

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, nighthawk6969 είπε

Έχει κανείς να προτείνει δωρεάν proxy για να μπεις από Τουρκία? Παλιά έμπαινα με chrome plugin στο origin του Μεξικού, αλλά δεν θυμάμαι όνομα...

Δεν θυμάμαι τώρα πως ακριβώς το έκανα, αλλά ακολούθησα μια από τις λύσεις που διάβασα εδώ στο thread, να ναι καλά τα παιδιά που τις πρότειναν. Η αλλαγή proxy δεν μου έπαιζε και τελικά κατέβασα κάποιο add on, αλλά δεν είμαι στο PC για να το δω και να στο πω...

Επεξ/σία από mcgerger
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 166
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, mcgerger είπε

Δεν θυμάμαι τώρα πως ακριβώς το έκανα, αλλά ακολούθησα μια από τις λύσεις που διάβασα εδώ στο thread, να ναι καλά τα παιδιά που τις πρότειναν. Η αλλαγή proxy δεν μου έπαιζε και τελικά κατέβασα κάποιο add on, αλλά δεν είμαι στο PC για να το δω και να στο πω...

Αν το θυμηθείς, ρίξε μια απάντηση εδώ ή σε pm 😊

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, nighthawk6969 είπε

Αν το θυμηθείς, ρίξε μια απάντηση εδώ ή σε pm 😊

Hola vpn add on for chrome....εγω ετσι το εκανα,οπως και οτι αλλο θελει χρηση vpn.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, nighthawk6969 είπε

Αν το θυμηθείς, ρίξε μια απάντηση εδώ ή σε pm 😊

Τώρα που το είδα γραμμένο από τον φίλο πιο πάνω, νομίζω ότι και εγώ το Windscribe σε FF χρησιμοποίησα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι διαφορές στην ποιότητα του ήχου είναι αντιληπτές ακόμα και με κατεβασμένα flac.
Πόσο μάλλον με το Spotify!
Πραγματικά δεν το περίμενα...

Μετά το τετράμηνο πληρώνουμε 2,10€ (20 τ.λίρες) το μήνα, σωστά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω εχω βαλει αυτο με τους 4 μηνες απο βιπιεν τουρκιας. το ψηνω για να δινουμε μετα τα 2.1 ευρω το μηνα δια 6 αμα εχουν βρεθει ατομα. απλα ακομα το σκεφτομαι δεν ειμαι 100%. γιατι δεν εχει την ποικιλια που εχει το σποτιφαι. αλλα αν βρεθουν ατομα μαλλον ειμαι μεσα. αν ανοιχτει αλλο θρεντ απο καποιον, ας ενημερωσει. ευχαριστω

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ τον t.s.για τη πρόσφεραν και όλους όσους βοήθησαν από εδώ για το vpn. Δοκίμασα με χρεωστικές MasterCard . Την alpha για κάποιο λόγο δεν την πήρε αλλα δούλεψε με της εθνικής όπου κράτησε +1€ για έξοδα. Ξέρει κανείς αν υπάρχει κάποια άλλη χρεωστική που να μην έχει έξωδα; Ή τι άλλη λύση προτείνετε, καθώς σκέφτομαι να κρατήσω το οικογενειακό πακέτο όσο παίζει αυτή η ισοτιμία. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, archimidis είπε

Ευχαριστώ πολύ τον t.s.για τη πρόσφεραν και όλους όσους βοήθησαν από εδώ για το vpn. Δοκίμασα με χρεωστικές MasterCard . Την alpha για κάποιο λόγο δεν την πήρε αλλα δούλεψε με της εθνικής όπου κράτησε +1€ για έξοδα. Ξέρει κανείς αν υπάρχει κάποια άλλη χρεωστική που να μην έχει έξωδα; Ή τι άλλη λύση προτείνετε, καθώς σκέφτομαι να κρατήσω το οικογενειακό πακέτο όσο παίζει αυτή η ισοτιμία. 

Revolut.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 ώρες πριν, archimidis είπε

Ευχαριστώ πολύ τον t.s.για τη πρόσφεραν και όλους όσους βοήθησαν από εδώ για το vpn. Δοκίμασα με χρεωστικές MasterCard . Την alpha για κάποιο λόγο δεν την πήρε αλλα δούλεψε με της εθνικής όπου κράτησε +1€ για έξοδα. Ξέρει κανείς αν υπάρχει κάποια άλλη χρεωστική που να μην έχει έξωδα; Ή τι άλλη λύση προτείνετε, καθώς σκέφτομαι να κρατήσω το οικογενειακό πακέτο όσο παίζει αυτή η ισοτιμία. 

Η εθνική έχει σε όλες τις κάρτες μινιμουμ 1 ευρώ χρέωση στην μετατροπή συναλλαγματος η Πειραιώς  έχει 2.50% ανά συναλλαγή. Εγώ είμαι μέσα για το HiFi  όμως που έχει και Master αν είναι στα 0.50 λεπτά τον μηνά.

Επεξ/σία από Damned7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, archimidis είπε

Πάντως σήμερα στο app της εθνικής φαίνεται μόνο η μία χρέωση 0,22€ και η δεύτερη με το 1€ εξαφανίστηκε. Αν αλλάξει κάτι θα ενημερώσω...

To ίδιο και εγώ.

Μην περιμένεις να το πάρεις πίσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...