Προς το περιεχόμενο

[ΚΑΡΕΚΛΑ] δρομέας reflex d 227€ [ΤΕΛΟΣ]


artlu

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Την κοιταω καιρο την συγκεκριμενη. Επαιζε αρκετο διαστημα στα 290-300. Νομιζω ειναι πολυ καλη τιμη και απο φιλο εχω ακουσει τα καλυτερα που εχει παρομοια χωρις τη βαση του κεφαλιου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με κλειστά τα μάτια παρτην. Την έχω κι εγώ σχεδόν 3 χρόνια. Είμαι αρκετά ευχαριστημένος και έκανα σωστή επιλογή. Το δίχτυ δεν έχει χαλαρώσει είναι όπως όταν την πήρα. Κάποια στιγμή άρχισε να κάνει κάποια τριξιματα όπου με λίγο wd40 σταμάτησαν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
44 λεπτά πριν, k_dinos είπε

Αντέχει το δίχτυ? φοβάμαι ότι μετά από λίγο καιρό θα χαλαρώσει, ή θα του φύγει κανένας πόντος!

Και φαντάζομαι ότι με την παραμικρή επαφή με τσιγάρο την κλαις....

Αν αναφερεσαι στη markus το διχτυ το έχω λιωσει.. εδω και 2+ χρονια δεν έχει κανει κιχ. παντως αυτο ισχυει θα ηθελα ενα πιο φουσκωτο μαξιλαρακι κατω στη μεση. κατα τα αλλα μια χαρα καρεκλα ειναι κανενα παραπονο

αλλα αν κανουμε συγκριση με την προσφορα που ανεβασε ο φίλος. του δρομεα ειναι ανωτερη

 

Επεξ/σία από NOODLE
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως κάτοχος ΙΚΕΑ Μαρκους και έχοντας δοκιμάσει και αυτή του δρομέα, θεωρώ του δρομέα οτι είναι καλύτερη. Τώρα που πλέον δουλεύω από το σπίτι σκέφτομαι να πάρω του δρομέα και να πουλήσω την μάρκους!! Μόνο αυτό έχω να πώ

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσίμπησα και εγώ μια, γιατί τόσες ωρες που καθομαστε στο πισι παιζει να παρω τη  σπονδυλικη μου στα χερια, να είσαι καλά TS! :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω μια ερώτηση. Αν συγκρίνουμε αυτή του θέματος με μια της Anda στα ίδια χρήματα ποια είναι καλύτερη όσον αφορά πάντα την εργονομία και την άνεση; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, V-a-c είπε

στο χρώμα διχτυού μαύρο έναντι μαύρο mesh , ξέρει κάνεις τη διάφορα ?

καλή ερώτηση. Γενικά τα χρώματα πως μπορούμε να τα δούμε πως φαίνονται στην καρέκλα; Όταν επιλέγω χρώμα δεν βλέπω preview της καρέκλας.

Επεξ/σία από pareklinon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, CaMp3on είπε

Παιδιά έχω μια ερώτηση. Αν συγκρίνουμε αυτή του θέματος με μια της Anda στα ίδια χρήματα ποια είναι καλύτερη όσον αφορά πάντα την εργονομία και την άνεση; 

Λογικά πολύ καλύτερη αυτή από την anda , εμένα η anda δεν με βόλεψε , παρά μόνο στην αρχή , μετά την συνήθισε το σώμα και κατέληξε μια από τα ίδια ,  αλλά έχω προβλήματα με την μέση δεν μπορώ να κρίνω αντικειμενικά .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση για όσους την έχουν. Σε παλιότερη συζήτηση είδα να λένε ότι και στην πιο όρθια θέση έχει μια κλίση προς τα πίσω.

Άρα δεν έχει καλή στήριξη για να κάθεσαι σε ορθή γωνία; Κάτι τέτοιο φαίνεται και στο βίντεο παρουσίασης.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, V-a-c είπε

στο χρώμα διχτυού μαύρο έναντι μαύρο mesh , ξέρει κάνεις τη διάφορα ?

Το δίχτυ mesh ( Mesh - Μαύρο )

Επεξ/σία από deltaf
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα!

Την συγκεκριμένη καρέκλα την αγόρσασα από το περισινό Black Friday. Είναι άψογη σε άνεση, λειτουργικότητα, και κατασκευή.  Δεν έχει υποστεί καμιά φθορά σε ένα χρόνο λειτουργίας.

Μην την συγκρίνεται με Gaming καρέκλες από θέμα άνεσης. Στην Gaming κάθονται αυστηρά μόνο οι επισκέψεις στο σπίτι μου !  😄

Όποιος παραγγείλει θα πρέπει να έχει υπομονή. Δεν είναι έτοιμες, δεν αποστέλλονται αμέσα. Επίσης έρχονται σχεδόν συναρμολογημένες, μόνο η πλάτη θα χρειαστεί να βιδωθεί.

Καλές αγορές!

Επεξ/σία από renaxan
  • Like 6
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, V-a-c είπε

Λογικά πολύ καλύτερη αυτή από την anda , εμένα η anda δεν με βόλεψε , παρά μόνο στην αρχή , μετά την συνήθισε το σώμα και κατέληξε μια από τα ίδια ,  αλλά έχω προβλήματα με την μέση δεν μπορώ να κρίνω αντικειμενικά . 

Τώρα ποια χρησιμοποιείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...