Προς το περιεχόμενο

[Gaming mouse] Corsair catar pro 20€ +3 μεταφορικά media markt [ΤΕΛΟΣ-ΑΛΛΟ ΠΡΟΙΟΝ]


Nik1239

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από τη μία σε λυπάμαι φίλε, είσαι αλήθεια άτυχος. Από την άλλη αυτό είναι μάλλον ενθαρρυντικό για εμάς που προλάβαμε γιατί πιθανώς να κάνουν αντικατάσταση και τρέχουν για damage control.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 178
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις έριξα και εγώ μια παραγγελία. Για να δούμε. 

Επίσης έχετε να προτείνετε κανένα πληκτρολόγιο για να το συνδυάσω με το ποντίκι; Κάτι που να μην κάνει πολύ θόρυβο μιας και ένα mechanical που είχα το έδωσα πίσω μέσα σε 1 μέρα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν το παρέλαβα καν εχθές..

Λέτε να πάρω τηλ να τους πω τι παίχτηκε και το φόρουμ και τις παραγγελίες η μπααα;

Πέταξε το πουλάκι; 😝

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάντως μου ήρθε την Δευτέρα sms μήνυμα ότι η παραγγελία είναι προς παράδοση.

Ακόμα δεν έχω παραλάβει, ούτε έλαβα κάποια ενημέρωση. 

Λογικά με γαϊδούρι από Αθήνα θα την στέλνουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, vavilisv είπε

Εμένα πάντως μου ήρθε την Δευτέρα sms μήνυμα ότι η παραγγελία είναι προς παράδοση.

Ακόμα δεν έχω παραλάβει, ούτε έλαβα κάποια ενημέρωση. 

Λογικά με γαϊδούρι από Αθήνα θα την στέλνουν.

Εκεί δεν φταίνε μόνο αυτοί όμως 

Γενικά οι μεταφορικές εταιρίες έχουν παρά πολύ δουλειά αυτή την βδομάδα και υπάρχουν πολλές καθυστερήσεις στις παραδόσεις 

(Περιμένω ένα φανακι που ήταν άμεσα διαθέσιμο παραγγελία την Δευτέρα μαζί με το ποντίκι δεν έχει έρθει ακόμα τίποτα)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Nik1239 είπε

Εκεί δεν φταίνε μόνο αυτοί όμως 

Γενικά οι μεταφορικές εταιρίες έχουν παρά πολύ δουλειά αυτή την βδομάδα και υπάρχουν πολλές καθυστερήσεις στις παραδόσεις 

(Περιμένω ένα φανακι που ήταν άμεσα διαθέσιμο παραγγελία την Δευτέρα μαζί με το ποντίκι δεν έχει έρθει ακόμα τίποτα)

Το κακό είναι ότι στέλνουν το λάθος προϊόν, μετά περίμενε άλλες τόσες μέρες να παραλάβουν την επιστροφή και άλλες τόσες για το σωστό.

Φυσικά μιλάμε για την περίπτωση που παραδεχτούν το λάθος τους και στο αλλάξουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, NOODLE είπε

Λέτε να πάρω τηλ να τους πω τι παίχτηκε και το φόρουμ και τις παραγγελίες η μπααα;

Δε νομίζω ότι θα σε βοηθήσει να τους προϊδεάσεις πως μπορεί να φτάσουν δεκάδες άτομα να ζητάνε το ασύρματο. Μπορεί να λειτουργήσει ανάποδα.

Επεξ/σία από DownUNDERground
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, petran91 είπε

Υπόψιν με το αρχικό link πλέον βγάζει στο ενσύρματο. 

Σωστα, και στην παραγγελια που εκανα χθες για το ασυρματο, τωρα μου δειχνει οτι εκανα το ενσυρματο. Οοοοοκ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Chrisfm94 είπε

Σωστα, και στην παραγγελια που εκανα χθες για το ασυρματο, τωρα μου δειχνει οτι εκανα το ενσυρματο. Οοοοοκ...

Και εμένα το ίδιο αλλά υπάρχουν τα screenshots...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Agis-Pro είπε

Και εμένα το ίδιο αλλά υπάρχουν τα screenshots...

Υπάρχει περίπτωση να μου στειλει κάποιος ένα screenshot γιατί έκανα βλακεια και δε κράτησα δικό μου και θέλω να δω αν μου στείλουν ασύρματο η να το κάνω επιστροφή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πήρα σήμερα τηλέφωνο για να ρωτήσω για μια άλλη παραγγελία που έχω και ρώτησα και για το ποντίκι. Η κοπέλα που μίλησα μου είπε πως τελείωσε το απόθεμα και αντικαταστάθηκε με άλλο προϊόν, δηλαδή το ενσύρματο μπορώ να υποθέσω αν κρίνω από την αλλαγή στο σάιτ. Ωστόσο μου είπε πως θα παραλάβω αυτό που είχα παραγγείλει εξ αρχής δηλαδή το ασύρματο που είχε το σάιτ! Τώρα αμφιβάλλω λίγο για αυτά που μου είπε αλλά υπομονή και από βδομάδα βλέπουμε όσοι περιμένουμε παραλαβή..

Επεξ/σία από gt46
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επαναλαμβάνω, αν σας τα μασάνε περί αποθέματος, ζητήστε άλλο παρεμφερές προϊόν ίσης αρχικής αξίας και χαρακτηριστικών. Είναι δικαίωμά του καταναλωτή.

Δεν μπορώ να βρω αυτή τη στιγμή το σχετικό κείμενο, αλλιώς θα το πόσταρα.

Επεξ/σία από DownUNDERground
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...