Προς το περιεχόμενο

[Gaming mouse] Corsair catar pro 20€ +3 μεταφορικά media markt [ΤΕΛΟΣ-ΑΛΛΟ ΠΡΟΙΟΝ]


Nik1239

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις ήρθε ο κούριερ και του είπα ότι δεν θα παραλάβω (είχα βάλει ευτυχώς αντικαταβολή).

Το παιδί ευγενέστατο μου είπε ένα "Ούτε εσείς ε" οπότε μάλλον πολλοί είχαν παραγγείλει με ίδιο τρόπο και δεν τα παίρνουν καν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 178
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, Σαϊνόμπι είπε

Eφοσον μιλησες μαζι τους, δεν μπορουσαν να διευκρινησουν αν προκειται περι λαθους στην περιγραφη του προιοντος;

Θα σε εβγαζε απ'τον κοπο του να ανοιξεις το δεμα κατα την παραλαβη 😅

Ρώτησα αλλά δεν μπορουσε  .. να δει τον κωδικο είπε γιατι έχει εξαντληθει ...

Πάντως ευχαριστώ για την     "έξυπνη¨   υπόδειξη σου .... 😉

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρελαβα (αναγκαστικα γιατι ειχα και αλλο προιον στην παραγγελια) χωρις βεβαια να ανοιξω την συσκευασια και κατευθειαν πηρα τηλεφωνο για να ζητησω επιστροφη προιοντος και αντικατασταση με το σωστο. 

Περιεργως απαντησανε σε 5 λεπτα και μου ειπαν να στειλω φωτο απο το προϊον που ηρθε και τα στοιχεια της παραγγελιας. Το εκανα και τους εβαλα και το λινκ (που ακομα εχει λαθος περιγραφη, χαρακτηριστικα ΚΑΙ φωτογραφιες) αλλα και screenshot σε περιπτωση που κατεβαζανε την σελιδα ή ανεβαζανε τα σωστα στοιχεια. Προς το παρον κανενα επιβεβαιωτικο e-mail (εστω και αυτοματοποιημενο) οτι παραλαβανε το e-mail μου και φυσικα καμια απαντηση (λογικο).

Μου κανει εντυπωση παντως πως το email που χρησιμοποιουν για τα παντα ειναι το generic ([email protected]). Δηλαδη εξελιξη παραγγελιας, τεχνικο προβλημα, ερωτηση ενδιαφεροντος, παραγγελιες και ζητηματα κλπ. Και αν κρινω απο αυτη τους την λογικη, δεν περιμενω και πολυ συντομα απαντηση...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, Crus said:

Μου κανει εντυπωση παντως πως το email που χρησιμοποιουν για τα παντα ειναι το generic ([email protected]). Δηλαδη εξελιξη παραγγελιας, τεχνικο προβλημα, ερωτηση ενδιαφεροντος, παραγγελιες και ζητηματα κλπ. Και αν κρινω απο αυτη τους την λογικη, δεν περιμενω και πολυ συντομα απαντηση...

Αν εχεις καποια εξελιξη κανε share και με εμας... καλο κουραγιο! 💪 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

update... Μολις ελαβα e-mail που αναφερει το εξης:

"Καλησπέρα σας, συντομα θα σας αποσταλει το νεο

Παραμένουμε πάντα στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε διευκρίνιση ή πληροφορία."

Τωρα οτι καταλαβατε.. καταλαβατε.. Τι σημαινει το "νεο" προϊον, ποτε θα το παραλαβω και τι θα κανω με το "παλαιο" δεν ξερω και τους ρωτησα.

Παντως μεχρι τωρα εχω εκπλαγει θετικα απο την γρηγορη ανταποκριση (και ας ειναι λιγο γενικη) τους και ας εκαναν την πατατα αρχικα.

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, Crus είπε

update... Μολις ελαβα e-mail που αναφερει το εξης:

"Καλησπέρα σας, συντομα θα σας αποσταλει το νεο

Παραμένουμε πάντα στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε διευκρίνιση ή πληροφορία."

Τωρα οτι καταλαβατε.. καταλαβατε.. Τι σημαινει το "νεο" προϊον, ποτε θα το παραλαβω και τι θα κανω με το "παλαιο" δεν ξερω και τους ρωτησα.

Παντως μεχρι τωρα εχω εκπλαγει θετικα απο την γρηγορη ανταποκριση (και ας ειναι λιγο γενικη) τους και ας εκαναν την πατατα αρχικα.

το γέλιο ειναι οτι ακόμα είναι διαθέσιμο στο link χωρις καμία διόρθωση  

https://www.mediamarkt.gr/product/laptop-tablet-computing/aksesouar-gaming/gaming-pontikia/corsair-katar-pro/1566188

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 λεπτά πριν, naxioths1979 είπε

το γέλιο ειναι οτι ακόμα είναι διαθέσιμο στο link χωρις καμία διόρθωση  

https://www.mediamarkt.gr/product/laptop-tablet-computing/aksesouar-gaming/gaming-pontikia/corsair-katar-pro/1566188

Εγω μετα απο την εμπειρια που εχω προς το παρον, δεν θα το ρισκαρα. Οντως μπορει καποια στιγμη να παραλαβω το σωστο προιον αλλα η ολη φαση ειναι ταλαιπωρια για να γλιτωσεις 10 ευρω ξερω εγω.

Επεξ/σία από Crus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, Crus είπε

Εγω μετα απο την εμπειρια που εχω προς το παρον, δεν θα το ρισκαρα. Οντως μπορει καποια στιγμη να παραλαβω το σωστο προιον αλλα η ολη φαση ειναι ταλαιπωρια για να γλιτωσεις 10 ευρω ξερω εγω.

20€ και 50% έκπτωση. Αν και καταλαβαίνω πως το λες...

Επίσης έχει ενδιαφέρον να δούμε τι παίζει γενικότερα με τις επιστροφές τώρα με τα κλειστά καταστήματα, οπότε κράτα μας ενήμερους.

Επεξ/σία από DownUNDERground
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Crus είπε

Εγω μετα απο την εμπειρια που εχω προς το παρον, δεν θα το ρισκαρα. Οντως μπορει καποια στιγμη να παραλαβω το σωστο προιον αλλα η ολη φαση ειναι ταλαιπωρια για να γλιτωσεις 10 ευρω ξερω εγω.

Βρες που έχει κάπου το ίδιο 30€ 

Παντού είναι πάνω από 40€ εκτός του amazon 

1 ώρα πριν, Crus είπε

update... Μολις ελαβα e-mail που αναφερει το εξης:

"Καλησπέρα σας, συντομα θα σας αποσταλει το νεο

Παραμένουμε πάντα στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε διευκρίνιση ή πληροφορία."

Τωρα οτι καταλαβατε.. καταλαβατε.. Τι σημαινει το "νεο" προϊον, ποτε θα το παραλαβω και τι θα κανω με το "παλαιο" δεν ξερω και τους ρωτησα.

Παντως μεχρι τωρα εχω εκπλαγει θετικα απο την γρηγορη ανταποκριση (και ας ειναι λιγο γενικη) τους και ας εκαναν την πατατα αρχικα.

Μήπως μπορείς να πάρεις τηλέφωνο να το διευκρινίσεις αυτό; Να ξέρουμε και εμείς ;

38 λεπτά πριν, naxioths1979 είπε

το γέλιο ειναι οτι ακόμα είναι διαθέσιμο στο link χωρις καμία διόρθωση  

https://www.mediamarkt.gr/product/laptop-tablet-computing/aksesouar-gaming/gaming-pontikia/corsair-katar-pro/1566188

Μήπως πρέπει κάποιος να το διευκρινίσει μήπως όντως τώρα είναι το ασύρματο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Nik1239 είπε

Βρες που έχει κάπου το ίδιο 30€ 

Παντού είναι πάνω από 40€ εκτός του amazon 

Μήπως μπορείς να πάρεις τηλέφωνο να το διευκρινίσεις αυτό; Να ξέρουμε και εμείς ;

Μήπως πρέπει κάποιος να το διευκρινίσει μήπως όντως τώρα είναι το ασύρματο;

εεε σε τρωει ο κωλος σου.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Nik1239 είπε

Βρες που έχει κάπου το ίδιο 30€ 

Παντού είναι πάνω από 40€ εκτός του amazon 

Μήπως μπορείς να πάρεις τηλέφωνο να το διευκρινίσεις αυτό; Να ξέρουμε και εμείς ;

Μήπως πρέπει κάποιος να το διευκρινίσει μήπως όντως τώρα είναι το ασύρματο;

Εβαλε παραπανω ο φιλος απο Amazon US που βγαινει τελικη τιμη 33 ευρω. Δηλαδη 10 παραπανω απο Ελλαδα (αν υπολογισεις και τα ταχυδρομικα).

Δεν εχει νοημα να καλεσω, το εκανα ηδη και μου ειπαν να στειλω e-mail, το οποιο και εκανα με τα αποτελεσματα που βλεπεις παραπανω.

Ακομα ΔΕΝ γνωριζω αν θα μου στειλουν το σωστο προιον και τι θα γινει με αυτο που παρελαβα και για αυτο συστηνω να μην το ρισκαρει κανεις.

Αν κρινω μαλιστα και απο την σελιδα που ανανεωθηκε με το προιον σε στοκ αλλα χωρις εκπτωση και  με τις ιδιες παπατζες, δεν πιστευω οτι οποιος παραγγειλει τωρα θα λαβει ασυρματο αλλα ενσυρματο,

18 λεπτά πριν, DownUNDERground είπε

20€ και 50% έκπτωση. Αν και καταλαβαίνω πως το λες...

Επίσης έχει ενδιαφέρον να δούμε τι παίζει γενικότερα με τις επιστροφές τώρα με τα κλειστά καταστήματα, οπότε κράτα μας ενήμερους.

Τα 10 ευρω τα αναφερω εν συγκρισει με την επιλογη του Amazon US που αναφερθηκε παραπανω οχι με την τιμη Skroutz. Οποιον τον ενδιαφερει το ποντικι και δεν θελει να ρισκαρει το αγοραζει απο εκεινο το link σε πολυ καλη τιμη και ξεμπερδευει.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, naxioths1979 είπε

εεε σε τρωει ο κωλος σου.......

Το ξέρω 😅

 

5 λεπτά πριν, Crus είπε

Εβαλε παραπανω ο φιλος απο Amazon US που βγαινει τελικη τιμη 33 ευρω. Δηλαδη 10 παραπανω απο Ελλαδα (αν υπολογισεις και τα ταχυδρομικα).

Δεν εχει νοημα να καλεσω, το εκανα ηδη και μου ειπαν να στειλω e-mail, το οποιο και εκανα με τα αποτελεσματα που βλεπεις παραπανω.

Ακομα ΔΕΝ γνωριζω αν θα μου στειλουν το σωστο προιον και τι θα γινει με αυτο που παρελαβα και για αυτο συστηνω να μην το ρισκαρει κανεις.

Αν κρινω μαλιστα και απο την σελιδα που ανανεωθηκε με το προιον σε στοκ αλλα χωρις εκπτωση και  με τις ιδιες παπατζες, δεν πιστευω οτι οποιος παραγγειλει τωρα θα λαβει ασυρματο αλλα ενσυρματο,

Τα 10 ευρω τα αναφερω εν συγκρισει με την επιλογη του Amazon US που αναφερθηκε παραπανω οχι με την τιμη Skroutz. Οποιον τον ενδιαφερει το ποντικι και δεν θελει να ρισκαρει το αγοραζει απο εκεινο το link σε πολυ καλη τιμη και ξεμπερδευει.

Οπότε μια χαρά είναι και από amazon αγορά έτσι;

Δεν κατάλαβα ότι εννοούσες το amazon εκεί που λες για τα 10€ διαφορά οπότε όντως καλύτερα από εκεί 

Καλή τύχη πάντως με το τι θα πάρεις στην τελική

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...