Προς το περιεχόμενο

[Cloud Storage] Asus WebStorage 1TB Plan, 14,90€ / έτος


imvrios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, elpenor είπε

Το popup που βγάζει πλεόν είναι το:

Congratulations! You Got

200 GB $ 17 .84/1 year

Δοκίμασε από το κινητό σου.

Εγώ που ξαναπάτησα στο Link της προσφοράς μου πετάει Pop-up επέκτασης για 1 χρόνο με 20,12€

Ισχύει σίγουρα ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 50
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

3 λεπτά πριν, imvrios είπε

Δοκίμασε από το κινητό σου.

Εγώ που ξαναπάτησα στο Link της προσφοράς μου πετάει Pop-up επέκτασης για 1 χρόνο με 20,12€

Ισχύει σίγουρα ακόμα.

Θα μας τρελανει. Εχω μπει απο καθε συσκευση και μου βγαζει τα 200 gb / ετος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, imvrios είπε

Δοκίμασε από το κινητό σου.

Εγώ που ξαναπάτησα στο Link της προσφοράς μου πετάει Pop-up επέκτασης για 1 χρόνο με 20,12€

Ισχύει σίγουρα ακόμα.

Δοκίμασα με 3 browser στο desktop και 2 στο κινητό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πω, δοκιμάστε αργότερα ή αύριο.

Για του λόγου το αληθές. εγώ που πλέον έχω πακέτο, όταν πατάω στο link της προσφοράς, μου δίνει:

spacer.png

Δείτε επίσης αν σας δίνει προσφορά κάτω αριστερά στο παράθυρο της υπηρεσίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μόνο offer που κατάφερα να βρω είναι 1tb με 21,44 euro το χρόνο. Για να το εμφανίσει πρέπει να πατήσεις το features και μετά από το μενού το ransomware protection.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Billator είπε

 

@imvrios Λογικά χρειαζόμαστε το "βρώμικο" Link και όχι αυτό που έβαλες.

Αυτό που έβαλα πατάω. Δεν υπάρχει κάποιο βρώμικο lik.

Δοκιμάστε λίγο αργότερα ή αύριο μήπως τρέχει ανά διαστήματα κάποιο script για νέα accounts. Ή δείτε μέσα στο παράθυρο της υπηρεσίας για προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λογικά το BF offer είναι random, για αυτό σου λέει YOU GOT στο popup. Θα φτιάξω 5-6 account ακόμα να σιγουρευτώ.

Πλέον το άλλαξαν λίγο και όταν κάνεις sign up σου γράφει "Κάνε sign up για να κερδίσεις το 200 GB $ 17 .84/1 year"

Επεξ/σία από elpenor
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 λεπτά πριν, imvrios είπε

Αυτό που έβαλα πατάω. Δεν υπάρχει κάποιο βρώμικο lik.

Δοκιμάστε λίγο αργότερα ή αύριο μήπως τρέχει ανά διαστήματα κάποιο script για νέα accounts. Ή δείτε μέσα στο παράθυρο της υπηρεσίας για προσφορά.

Από εκεί που μπήκες είχε βρώμικο Link.

Ορίστε  άλλη προσφορά
11,29 ευρώ 1TB και 8,29 ευρώ 1TB
https://store.asuswebstorage.com/special-offer/?coupon1=LU1960G3501TB&coupon2=X10X183LGH030A015F56D&coupon3=X10X183LTH030AFC068BD

Απλά είναι Affilliate αλλά δεν βρήκα κ άλλον τρόπο να μπει η προσφορά χωρίς αυτό, λεφτά δεν βγάζει κανένας από τα παραπάνω link μιας και έβαλα στο βρώμικο Link fake source (insomnia) για να βγαίνει απλά η προσφορά.  
Πλέον μόνο τα κουπόνια καθαρά

Επεξ/σία από Billator
βγήκε 100% το affiliate
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, Billator είπε

Από εκεί που μπήκες είχε βρώμικο Link.

Ορίστε  άλλη προσφορά
11,29 ευρώ 1TBhttps://store.asuswebstorage.com/special-offer/?utm_source=insomnia&coupon1=LU1960G3501TB

8,29 ευρώ 1TB: https://store.asuswebstorage.com/special-offer/?utm_source=insomnia&coupon1=X10X183LGH030A015F56D&coupon2=X10X183LTH030AFC068BD
 

Απλά είναι Affilliate αλλά δεν βρήκα κ άλλον τρόπο να μπει η προσφορά χωρίς αυτό, λεφτά δεν βγάζει κανένας από τα παραπάνω link μιας και έβαλα στο βρώμικο Link fake source (insomnia) για να βγαίνει απλά η προσφορά. 

Αυτά είναι offer χωρίς ransomware protection αλλά super για εμένα. Thx @Billator!!!

EDIT: Το 8,29 δεν μου δούλεψε αλλά το 11,29 μια χαρά.

You are not qualified to use this coupon code, please purchase from the product page, or contact customer service center ([email protected]), thank you. (9107)

Επεξ/σία από elpenor
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, Billator είπε

Αν ο imvrios μπορεί να βρεί το κουπόνι της προσφοράς με τον παραπάνω τρόπο που έβαλα θα βγαίνει η προσφορά σε όλους: ?coupon1=ο_σωστός_κωδικός

Οι πηγές μου δεν είναι μυστικές. Επειδή δεν επιτρέπονται affiliates εδώ, στο hotukdeals είναι η προσφορά.

Γράψτε: 1TB Annual Cloud Storage και θα τη βρείτε. Εγώ από εκεί μπήκα και μου εμφάνισε το Popup.

Ορίστε και το mail από το Paypal που πλήρωσα: 

Στείλατε πληρωμή ύψους 16.99 USD προς ASUS CLOUD CORPORATION ([email protected])

Επεξ/σία από imvrios
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τώρα που αγόρασα το 1TB με 11,29 ευρώ πλέον μου βγάζει προσφορά 1ΤΒ με 23.99 USD αντί για την προηγούμενη. Μπαχαλο.

Εντωμεταξύ αυτό που έγραψα ότι οι παλιές προσφορές δεν έχουν ransomware protection δεν ξέρω αν ισχύει, μάλλον ένα είναι το cloud storage.

Επεξ/σία από elpenor
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, imvrios είπε

Οι πηγές μου δεν είναι μυστικές. Επειδή δεν επιτρέπονται affiliates εδώ, στο hotukdeals είναι η προσφορά.

Γράψτε: 1TB Annual Cloud Storage και θα τη βρείτε. Εγώ από εκεί μπήκα και μου εμφάνισε το Popup.

Ορίστε και το mail από το Paypal που πλήρωσα: 

Στείλατε πληρωμή ύψους 16.99 USD προς ASUS CLOUD CORPORATION ([email protected])

Φίλε μου, δεν σε κατηγορώ να ξέρεις, αν δεις και στο Hotukdeals αν πατήσεις δεν βγαίνει η προσφορά και για αυτό ίσως βγήκε cold.
Και μόνο που έγραψες την προσφορά αρκεί, όποιος τον ενδιαφέρει μπορεί να το ψάξει και θα βγάλει άκρη.

Απλά δεν δουλεύει για τους υπόλοιπους το original link ή ήταν κάτι time limited και απλά συνεχίζεις να το βλέπεις λόγο cookies.. 
Με μία αναζήτηση στο Google υπάρχουν 50 διαφορετικά κουπόνια που βγάζουν 50 διαφορετικές τιμές, μπορεί κάποιος να το βρεί ίσως και με λιγότερα αν ασχοληθεί. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...