Προς το περιεχόμενο

WD myCLOUD 8TB 260euro AMAZON


jgeorgiou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι το κατάστημα κομπλε ειναι εχω ξανα παρει για Γερμανία εχει μια προσφορα π αμα παραγγείλεις απο της 12 το βραδυ μεχρι 6 το πρωι ειναι δωρεαν τα μεταφορικά οποτε 195μ βγηκε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 68
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

2 λεπτά πριν, katsapoli είπε

Ναι το κατάστημα κομπλε ειναι εχω ξανα παρει για Γερμανία εχει μια προσφορα π αμα παραγγείλεις απο της 12 το βραδυ μεχρι 6 το πρωι ειναι δωρεαν τα μεταφορικά οποτε 195μ βγηκε

Πραγματικα τσαμπα. Μονο τους δισκους πληρωσες στην ουσια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, katsapoli είπε

Ναι το κατάστημα κομπλε ειναι εχω ξανα παρει για Γερμανία εχει μια προσφορα π αμα παραγγείλεις απο της 12 το βραδυ μεχρι 6 το πρωι ειναι δωρεαν τα μεταφορικά οποτε 195μ βγηκε

Φέρνει Ελλάδα δωρεάν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οχι δεν νομίζω δωρεαν αλλα γενικα στελνει ναι

Κανένας π το εχει μπορει να μας πει επίδοσης σαν Cloud εκτος δυκτιου

Επεξ/σία από katsapoli
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μίλησα με φίλο που έχει το 220+ synology και wd mycloud και μου είπε τεράστια διαφορά ταχύτητας εντός local δικτύου αλλά έχει κάνει bind 2x1gbit στο synology

Επεξ/σία από jgeorgiou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, katsapoli είπε

Ναι το θεμα ειναι να κανει και την δουλειά του γτ μετα πρπει να τα σκάσεις για κατι σιγουρο ωπος synology. Βλέπουμε

Παντως εχει βαλει προσφορα με κουπονι τον QNAP TS-251D-4G.

https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B083QRD6L3

Βγαινει 253.26 τελικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το ειχα παρει περσι με την προηγουμενη προσφορα στα 175€.Σε αυτα τα λεφτα δεν υπαρχει κατι αλλο.Το κοστος των δισκων ειναι κοντα στην αξια ολου του nas.Σιγουρα δεν εχει καμια σχεση με synology αλλα δεν εχει καμια σχεση και η τιμη τους.Streaming δεν εχω δοκιμασει ποτε αλλα σε raid 1 που το εχω οι ταχυτητες για μεταφορα μεσο δικτύου ειναι περιπου 80mb/s.Η εφαρμογη για το κινητο αρκετα μετρια αλλα κανει τη δουλεια της μια χαρα.Σε αυτα τα λεφτα μονο παραπονο  δεν μπορω να εχω.Επαιξαν και πριν λιγες μερες προσφορα και οι μεγαλες εκδοσεις 12ΤΒ+ σε πολυ καλες τιμες.Ετοιμος ειμουν για δευτερο....

Edit:
Sorry τον απριλιο το ειχα παρει απο ιταλικο amazon 155€ 😆

Επεξ/σία από petros64
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, panos7 είπε

Παντως εχει βαλει προσφορα με κουπονι τον QNAP TS-251D-4G.

https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B083QRD6L3

Βγαινει 253.26 τελικη.

Σε ποιο κατάστημα;

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, djuan1988 είπε

Γράψε λάθος, μου το εμφάνιζε από τρίτο πωλητή (e-joker) στα 300 κάτι ευρώ.

Εγω φταιω πηγα να καθαρισω το link και εβγαλε το amazon από πωλητή.

Τι λες αξίζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, petros64 είπε

Το ειχα παρει περσι με την προηγουμενη προσφορα στα 175€.Σε αυτα τα λεφτα δεν υπαρχει κατι αλλο.Το κοστος των δισκων ειναι κοντα στην αξια ολου του nas.Σιγουρα δεν εχει καμια σχεση με synology αλλα δεν εχει καμια σχεση και η τιμη τους.Streaming δεν εχω δοκιμασει ποτε αλλα σε raid 1 που το εχω οι ταχυτητες για μεταφορα μεσο δικτύου ειναι περιπου 80mb/s.Η εφαρμογη για το κινητο αρκετα μετρια αλλα κανει τη δουλεια της μια χαρα.Σε αυτα τα λεφτα μονο παραπονο  δεν μπορω να εχω.Επαιξαν και πριν λιγες μερες προσφορα και οι μεγαλες εκδοσεις 12ΤΒ+ σε πολυ καλες τιμες.Ετοιμος ειμουν για δευτερο....

Edit:
Sorry τον απριλιο το ειχα παρει απο ιταλικο amazon 155€ 😆

Κλ ναι η synology ειναι κορυφή στο είδος τους με πολλες δυνατότητες και απο θεμα app

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περσι τετοια εποχη seagate 6tb 110ευρω εβγαινε. οποτε και παλι 2χ110 να παρει καποιος εχει 12tb και βγαινει 220 αρα φτηνοτερα απο τον δισκο του TS.

https://www.amazon.de/-/en/Seagate-Expansion-Desktop-external-drive/dp/B07C7V494X/ref=sr_1_1?dchild=1&keywords=seagate+6tb&qid=1606405547&sr=8-1

τωρα το βλεπω 105 να βγαινει. ειναι σουπερ ο δισκος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, xxatziva είπε

περσι τετοια εποχη seagate 6tb 110ευρω εβγαινε. οποτε και παλι 2χ110 να παρει καποιος εχει 12tb και βγαινει 220 αρα φτηνοτερα απο τον δισκο του TS.

https://www.amazon.de/-/en/Seagate-Expansion-Desktop-external-drive/dp/B07C7V494X/ref=sr_1_1?dchild=1&keywords=seagate+6tb&qid=1606405547&sr=8-1

τωρα το βλεπω 105 να βγαινει. ειναι σουπερ ο δισκος.

Δεν ειναι δισκος αυτος που εβαλε ο TS.

Συσκευη NAS με 2 δισκους ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...