Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed Valhalla [PS4][PS5][Xbox One][Xbox Series X|S]


Fotis13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 99
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

29 λεπτά πριν, gtsoui είπε

Σε λιγακι θα μπω να δω το patch. εχει δει κανεις τι ψαρια πιανει το νεο raid system?

άφησα το xbox να το κατεβάσει και θα το δω πιο μετά και γω.. έχω πάνω από 2μηνο να παίξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προσωπικά το river raids από το λίγο που ασχολήθηκα δεν με ικανοποιεί!

Πολλή ώρα αναμονή για την μετάβαση από το περιβάλλον του παιχνιδιου στο περιβάλλον των raids και επίσης  οι αντίπαλοι συνεχίζουν να κάθονται και να κοιτάνε ενώ εσύ έχεις κάψει το μισό χωρίο - μοναστήρι κλπ

Επεξ/σία από flox
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 ώρες πριν, flox είπε

 και επίσης  οι αντίπαλοι συνεχίζουν να κάθονται και να κοιτάνε ενώ εσύ έχεις κάψει το μισό χωρίο - μοναστήρι κλπ

Μηπως ειναι του κκε αυτοι🤣

Επεξ/σία από chrisgewrgi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 17/2/2021 στις 8:36 ΠΜ, flox είπε

Προσωπικά το river raids από το λίγο που ασχολήθηκα δεν με ικανοποιεί!

Πολλή ώρα αναμονή για την μετάβαση από το περιβάλλον του παιχνιδιου στο περιβάλλον των raids και επίσης  οι αντίπαλοι συνεχίζουν να κάθονται και να κοιτάνε ενώ εσύ έχεις κάψει το μισό χωρίο - μοναστήρι κλπ

Το δοκιμασα και εγω  οκ  καλο φαινεται για να δωσει μια συνεχεια στο game   σε οσους εχουν εξαντλησει ολα τα αλλα οπως εγω .Αλλα αυτο με την αναμονη που λες δεν το καταλαβαινω σε ps4 το παιζεις?Γιατι σε ps5  λογω του ssd φυσικα ολα τα loading  ειναι πολυ γρηγορα .Απελπισια με πιανει με τους παλιους χρονους φορτωσης ,ειδικα σε τετοια games .

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, Fotis13 είπε

Το δοκιμασα και εγω  οκ  καλο φαινεται για να δωσει μια συνεχεια στο game   σε οσους εχουν εξαντλησει ολα τα αλλα οπως εγω .Αλλα αυτο με την αναμονη που λες δεν το καταλαβαινω σε ps4 το παιζεις?Γιατι σε ps5  λογω του ssd φυσικα ολα τα loading  ειναι πολυ γρηγορα .Απελπισια με πιανει με τους παλιους χρονους φορτωσης ,ειδικα σε τετοια games .

Ναι σε ps4 δυστυχώς και δεν παλεύεται η αναμονή

Στις 18/2/2021 στις 2:07 ΠΜ, chrisgewrgi είπε

Μηπως ειναι του κκε αυτοι🤣

Μήπως να πας σε κάνα fb ή twitter;

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Αν και είχε κάποια bugs και το στορυ λίγο μπερδευτικο ήταν φοβερό μου άρεσε πάρα πολύ. Πάρα πολλά πρόσωπα, πολλές φορές πολεμάς ομαδικά με τους δικούς σου vikings για να κατακτήσετε καινούργια εδάφη μπορείς επίσης και να τους κάνεις, κάνετε επιδρομές σε κάστρα, πολύ ωραίες μάχες και πολυ καλό fight system, και βελτιωμένα γραφικά και animations σε σχέση με τα προηγούμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά στο σημερινό patch παρατήρησα ότι όταν είσαι επάνω στο άλογο και τρέχει δεν υπάρχει καθολου ήχος από τα βήματα του αλόγου.. 
Το παρατήρησε κανείς?

Επεξ/σία από johnnyman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μ'έσκισε το χθεσινό patch, έχασα 30+ ώρες gameplay, με γύρισε σε παλιό save. Ρε Ubisoft το έχουμε πληρώσει το κ*λοπαίχνιδο γιατί να το σπάσουμε τώρα; Ψάχνουμε την ώρα με το κυάλι να παίξουμε και τώρα άντε να ξανακάνεις όλα τα ίδια...

  • Like 1
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχει κανείς άποψη που παίζει καλύτερα το παιχνίδι, με τα τελευταία patches, μεταξύ Ps5 και Series X (65" OLED B8); Για xbox το βρίσκω στα 26€ απο Eneba (Argentina), ενώ για Ps5 στο store βγαίνει στα 34€.

Επεξ/σία από netgeo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...