Προς το περιεχόμενο

Διαθέσιμη η εφαρμογή του gov.gr για smartphones


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 minute ago, Kostasspil said:

Εννοούσα ότι ακόμα ζητάει σύνδεση με κάποια τράπεζα, ενώ θα μπορούσαν να έχουν προσθέσει το taxis

Αν θυμάμαι καλά, μόνο την πρώτη φορά θέλει registration με web banking. Εγώ μπαίνω πάντα μόνο με κωδικούς Taxis. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 96
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

34 minutes ago, CheOnWeb said:

Αν θυμάμαι καλά, μόνο την πρώτη φορά θέλει registration με web banking

Και πάλι, αν το ζητούμενο είναι το verification του αριθμού (που αυτό είναι), θα μπορούσε να γίνει απευθείας με αποστολή ενός ΟΤΡ π.χ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 hours ago, Kostasspil said:

Και πάλι, αν το ζητούμενο είναι το verification του αριθμού (που αυτό είναι), θα μπορούσε να γίνει απευθείας με αποστολή ενός ΟΤΡ π.χ.

Ίσως επειδή οι τράπεζες είναι οι μόνες που έχουν κάνει πραγματική διαπίστευση του κινητού (με λογαριασμό, ταυτότητα και φυσική παρουσία, ενώ στο gov.gr το κάνεις δηλώνοντας όποιο κινητό θες αρκεί να έχεις πρόσβαση για ένα OTP), για λόγους ασφαλείας έχουν επιλέξει αυτόν τον τρόπο. Προσωπικά το προτιμώ απ' το να χρειαστεί να κάνω άλλη μια διαπίστευση κινητού, είτε με επισφαλή τρόπο μέσω Internet είτε με την ταλαιπωρία της φυσικής παρουσίας.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Σήμερα, με ios 15 δεν μπαίνει, timeout, errors, etc, υπάρχει πρόβλημα? Νομίζω, το πρωί πήρε μια αναβάθμιση για να κάνεις login με faceid or touch id.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, HuskerDu είπε

Σήμερα, με ios 15 δεν μπαίνει, timeout, errors, etc, υπάρχει πρόβλημα? Νομίζω, το πρωί πήρε μια αναβάθμιση για να κάνεις login με faceid or touch id.

Με 15.1.1 μπαίνει κανονικά και το Face ID επίσης δουλεύει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...