Προς το περιεχόμενο

Oneplus Bullets Wireless Z Bluetooth Headphones Bluetooth Headset (Black) 24€ (ΤΕΛΟΣ)


nikolaos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

One plus Earbuds: https://smile.amazon.de/dp/B086CSGV2N/

Μεταφορικά για Ελλάδα 5.82 EUR.

Skroutz σχεδόν δυόμιση φορές πάνω τιμη: https://www.skroutz.gr/c/435/hands-free-bluetooth/m/16294/OnePlus.html?keyphrase=Bullets+Wireless+Z&o=Oneplus+Bullets+Wireless+Z+Bluetooth+Headphones

Screenshot_20201224_201803_com.amazon.mShop.android.shopping.jpg

Screenshot_20201224_202751.jpg

  • Like 4
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 179
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η τιμή του τίτλου πρέπει να αλλάξει και να μπει η τελική ΜΕ τα μεταφορικά 23,84€

+Να μπει ο καθαρός σύνδεσμος  https://www.amazon.de/dp/B086CSGV2N/

Επεξ/σία από terry308
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, terry308 είπε

Η τιμή του τίτλου πρέπει να αλλάξει και να μπει η τελική ΜΕ τα μεταφορικά 23,84€

Σωστός, αυτό πήγα να γράψω και εγώ !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιος που τα έχει να μας πει πώς είναι στην μουσική, στις κλήσεις, αν έχουν αποσυνδέσεις ή ό,τι άλλο χρειάζεται να μάθουμε για δαύτα. Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, anapospastos είπε

Κάποιος που τα έχει να μας πει πώς είναι στην μουσική, στις κλήσεις, αν έχουν αποσυνδέσεις ή ό,τι άλλο χρειάζεται να μάθουμε για δαύτα. Ευχαριστώ!

Τα πήρα black friday, μακράν οι καλύτερες ψείρες που είχα ποτέ.

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, anapospastos είπε

Κάποιος που τα έχει να μας πει πώς είναι στην μουσική, στις κλήσεις, αν έχουν αποσυνδέσεις ή ό,τι άλλο χρειάζεται να μάθουμε για δαύτα. Ευχαριστώ!

Δυσκολο να μιλησεις και να κρίνεις τον ηχο.

Προσωπικα εχω μεινει πολυ ευχαριστημένος. Δυνατή ένταση στην μουσική με πολυ ικανοποιητικο αποτελεσμα. Στις κλησεις επισης μια χαρα, οπως επισης πολυ καλο και το μικροφωνο του. Η μπαταρία ειναι ατελειωτη. Τα ακουστικά έρχονται μονο σε ενα μέγεθος (τα λαστιχα τους), σφηνώνουν και απομωνονουν συμπαθητικα τους εξωτερικους ηχούς. Ποτε και καμια αποσύνδεση.

 

Σε αυτή δε την τιμή, τους κλεβετε κανονικα!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, oletiras είπε

Δυσκολο να μιλησεις και να κρίνεις τον ηχο.

Προσωπικα εχω μεινει πολυ ευχαριστημένος. Δυνατή ένταση στην μουσική με πολυ ικανοποιητικο αποτελεσμα. Στις κλησεις επισης μια χαρα, οπως επισης πολυ καλο και το μικροφωνο του. Η μπαταρία ειναι ατελειωτη. Τα ακουστικά έρχονται μονο σε ενα μέγεθος (τα λαστιχα τους), σφηνώνουν και απομωνονουν συμπαθητικα τους εξωτερικους ηχούς. Ποτε και καμια αποσύνδεση.

 

Σε αυτή δε την τιμή, τους κλεβετε κανονικα!

 

40 λεπτά πριν, Dinos_12345 είπε

Τα πήρα black friday, μακράν οι καλύτερες ψείρες που είχα ποτέ.

Σας ενοχλει καθολου το λαστιχο?

Το βλεπω λιγο χοντρο γι'αυτο ρωταω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, HERTHAN είπε

 

Σας ενοχλει καθολου το λαστιχο?

Το βλεπω λιγο χοντρο γι'αυτο ρωταω.

Είναι λίγο έτσι και έτσι με μπουφάν που κλείνει στον λαιμό εφαρμοστά, αλλιώς είναι μια χαρά.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 minutes ago, lefta_yparxoun said:

λέτε να προλάβουν να έρθουν το Πάσχα που τα θέλω για δωράκι;

Ποιό Πάσχα; Μέχρι το 2022 σίγουρα :P

Edit: Με ενοχλεί λίγο που είναι στέκα. Κοιτάζω για τα Buds+ που ίσως είναι πιο βολικό το στυλ τους. Άλλη τιμή βέβαια αλλά αν ήξερα πόσο βολική είναι η στέκα ίσως....

Επεξ/σία από VonLoutsos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, VonLoutsos είπε

Ποιό Πάσχα; Μέχρι το 2022 σίγουρα :P

Edit: Με ενοχλεί λίγο που είναι στέκα. Κοιτάζω για τα Buds+ που ίσως είναι πιο βολικό το στυλ τους. Άλλη τιμή βέβαια αλλά αν ήξερα πόσο βολική είναι η στέκα ίσως....

Εγώ τα πήρα χωρίς καν να προσέξω ότι έχουν στέκα πίσω και όχι το καλώδιο... :D

Τελος πάντων , βλέπουμε όταν με το καλό έρθουν , χρειαζομουν ακουστικά για τον υπολογιστή και το κινητό στην δουλειά μου και αυτά φαίνονται οκ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, bill987 said:

Εγώ τα πήρα χωρίς καν να προσέξω ότι έχουν στέκα πίσω και όχι το καλώδιο... :D

Τελος πάντων , βλέπουμε όταν με το καλό έρθουν , χρειαζομουν ακουστικά για τον υπολογιστή και το κινητό στην δουλειά μου και αυτά φαίνονται οκ!

Απλά το ήξερα οτι έχουν στέκα. Τα έχει ένας φίλος και γενικά είναι πολύ ικανοποιημένος. Πόσο μάλλον στα 23 Ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...