Προς το περιεχόμενο

[TWS] Earfun Air Pro - myearfun.com €45,53


orangeboy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 ώρες πριν, Bakxos είπε

Μπορούν να συνδεθούν σε δύο συσκευές ταυτόχρονα; και πχ να ακούς στον υπολογιστή και όταν χτυπάει τηλέφωνο να μπορείς να απαντήσεις και μετά πάλι να γυρνάει στον υπολογιστή; 

Δυστυχώς όχι.

 

9 ώρες πριν, billmcris είπε

Μια από τα ίδια και σε μένα.

στο site με τον αριθμό παραγγελίας μου λέει

Your order is on the process and will be ship out soon. Please be patient.

Τους έστειλα mail στο <[email protected]> στις 17/1 και απάντησαν στις 18/1

 

Hi Friend,
 
Thanks for choosing EarFun. Sorry for the inconvenience caused.
As EarFun Air Pro is in short stock, we will ship your order once they are in stock. Sorry for the delay.
Should you have further queries or need any assistance, do feel free to let us know.
Thanks and best regards.
-
το πιθανότερο να μην έχουν καθόλου stock, επειδή μου απάντησαν γρήγορα θα περιμένω λίγο ακόμα (με paypal η αγορά)

Σε πέντε μέρες μου είπαν θα έχουν στοκ. Και εγώ θα περιμένω έως την επόμενη Παρασκευή, αλλιώς refund.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 69
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 25/1/2021 στις 2:13 ΜΜ, Bakxos είπε

Μπορούν να συνδεθούν σε δύο συσκευές ταυτόχρονα; και πχ να ακούς στον υπολογιστή και όταν χτυπάει τηλέφωνο να μπορείς να απαντήσεις και μετά πάλι να γυρνάει στον υπολογιστή; 

τα ΑΜ61 το κάνουν αυτό... γενικά υπάρχουν πολλά με καλώδιο μεταξύ τους BT που το κάνουν αλλά όχι TWS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν είστε σε εξωτερικό χώρο με φασαρία, ο συνομιλητής ακούει εσάς ή τη φασαρία; Με κάτι Xiaomi Mi True Wireless όταν είμαι πχ στο supermarket ακούνε πιο καθαρά τις ανακοινώσεις από τα μεγάφωνα παρά εμένα. Πώς τα πάνε σ' αυτό τον τομέα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μένα έστειλαν mail σήμερα να περιμένω tracking από amazon

από το site τους μου βγάζει το παρακάτω:

Your order already ship out from Amazon warehouse. The latest tracking info will be sent via email by Amazon soon. Please be patient.

οπότε κάτι δείχνει να κινείται 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και εγώ παρέλαβα σήμερα. 
πρώτη εντύπωση: κάθονται πολύ καλά και σταθερά στα αυτιά ακόμη και με headbanging δεν πέφτουν. 

Ευχαριστώ τον topic starter!

Επεξ/σία από caasi70
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παραγγελία 10/1, Πέμπτη στάλθηκαν από Ισπανία και Παρασκευή 12/2 τα παρέλαβα με UPS.

Επεξ/σία από c23
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 10 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα και χρόνια πολλά. Ψάχνοντας για ANC buds τα βρήκα πάλι με έκπτωση. Ξεθάβω το παλιό νήμα γιατί ισχύει πάλι ο κωδικός WELCOME30 στα 49,00 ευρώ. 

 https://www.myearfun.com/headphones/earfun-air-pro-anc-true-wireless-earbuds-black

Στο global site δείχνει την τιμή σε δολάρια (56,00$). 

Ενώ στο Γερμανικό σε ευρώ(49,00).

https://www.myearfun.com/de/headphones/earfun-air-pro-anc-true-wireless-earbuds-black

Δεν τα έχω δοκιμάσει αλλά οι κριτικές που έχουν σε όλα τα έγκριτα sites είναι καταπληκτικές. (Πατήστε εκεί που λέει overview).

H αποστολή γίνεται μέσω αποθηκών του Amazon.

Versandmethode:
KOSTENLOSER Standardversand
HINWEIS: KOSTENLOSER Standardversand (Amazon FBA): 2-8 Werktage (für Produkte auf Lager). Hinweis: Vorbestellungs Artikel werden versandt, sobald sie verfügbar sind.

 

Επεξ/σία από black66.gr
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...