Προς το περιεχόμενο

[TWS] Earfun Air Pro - myearfun.com €45,53


orangeboy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 69
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 ώρες πριν, roympos1994 είπε

Καλησπερα, ειναι καλα ακουστικα?

Γενικά εγω ειμαι πολύ ευχαριστημένος.. Δεν περίμενα τέτοια ποιότητα, άμεση σύνδεση με το που τα ανοίγεις,  χωρίς κολλήματα και πολύ καλο anc. Δεν ζητάω κάτι αλλο .

Αν ερχεσαι βέβαια από bose δεν ξερω αν θα καλύψουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Petrosmou είπε

Γενικά εγω ειμαι πολύ ευχαριστημένος.. Δεν περίμενα τέτοια ποιότητα, άμεση σύνδεση με το που τα ανοίγεις,  χωρίς κολλήματα και πολύ καλο anc. Δεν ζητάω κάτι αλλο .

Αν ερχεσαι βέβαια από bose δεν ξερω αν θα καλύψουν

εγω εχω τα airpods pro , απλα επειδη ο αδερφος μου θελει να αγορασει και θελει να ειναι σε αυτο το budget γι αυτο ρωταω (εχει iphone) πιστευεις θα εχει κανενα θεμα με το Connection?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, roympos1994 είπε

εγω εχω τα airpods pro , απλα επειδη ο αδερφος μου θελει να αγορασει και θελει να ειναι σε αυτο το budget γι αυτο ρωταω (εχει iphone) πιστευεις θα εχει κανενα θεμα με το Connection?

Τα δοκιμασε η δικιά  μου που έχει iphone και δουλευαν άψογα. Νομίζω δεν θα έχει θέμα.

Γενικά εγω με 30-40ευρα ακουστικα που αλλαζα κατα καιρούς δεν ήμουν ποτέ φουλ ευχαριστημένος. Άλλοτε για μπαταρια αλλοτε για ποιότητα μουσικής , αλλου για ποιότητα κλήσης. Σε αυτά μέχρι στιγμής είμαι σουπερ σε όλους τους τομείς 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω πόσο καλά είναι αυτά τα Edifier αλλά ούτε καν την στοιχειώδη εγγύηση δεν παρέχουν...1 χρόνο free maintenance, που πληρώνεις πήγαινε/έλα και το ανταλλακτικό που θα χρειαστεί. Και δεν είναι και φτηνά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Paypal και aliexpress δεν πανε μαζι !!! O Πωλητης ειναι η ιδια η Edifier !!!

Παιδια αν δε το εχετε με aliexpress... αφηστε το...

Επεξ/σία από JohnnyX
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Η κάρτα revolut που αναφέρεται στο original post, είναι η ίδια κάρτα που έχει ανοίξει ξεχωριστό thread εδώ στο ινσομνια από άτομα που δεν έχουν λάβει τα λεφτά τους εδώ και μήνες? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, sirti@mid είπε

Έχει παραλάβει κανένας;

Έχω παραγγείλει από 8/1 και ακόμα δεν έχω λάβει tracking No.

Είμαι ακριβώς στην ίδια κατάσταση. Θα περιμένω ακόμη λίγες μέρες και μετά dispute, χωρίς προσπάθεια επικοινωνίας.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, sirti@mid είπε

Έχει παραλάβει κανένας;

Έχω παραγγείλει από 8/1 και ακόμα δεν έχω λάβει tracking No.

Και γω το ίδιο στο order status μου βγάζει

Your order already ship out from Amazon warehouse. The latest tracking info will be sent via email by Amazon soon. Please be patient.

αλλά δεν έχω λάβει mail. Μπορεί και όντως να είναι στο δρόμο θα περιμένω 2 βδομάδες ακόμη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, christakos07 είπε

Είμαι ακριβώς στην ίδια κατάσταση. Θα περιμένω ακόμη λίγες μέρες και μετά dispute, χωρίς προσπάθεια επικοινωνίας.

Είμαι ακριβώς στην ίδια κατάσταση. Θα περιμένω ακόμη λίγες μέρες και μετά dispute, χωρίς προσπάθεια επικοινωνίας.

Dispute σε ποιόν; 

Την αγορά την έκανα με Revolut. Έχει κανείς ανάλογη εμπειρία με τη Revolut για επιστροφή χρημάτων; Απ' ότι βλέπω από το site η προστασία αγορών στη revolut είναι για πάνω από 50€: https://www.revolut.com/el-GR/help/perissotera/kathimerini-asfalisi-prostasias/se-poies-periptoseis-den-me-kalyptei-i-prostasia-agoron

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μια από τα ίδια και σε μένα.

στο site με τον αριθμό παραγγελίας μου λέει

Your order is on the process and will be ship out soon. Please be patient.

Τους έστειλα mail στο <[email protected]> στις 17/1 και απάντησαν στις 18/1

 

Hi Friend,
 
Thanks for choosing EarFun. Sorry for the inconvenience caused.
As EarFun Air Pro is in short stock, we will ship your order once they are in stock. Sorry for the delay.
Should you have further queries or need any assistance, do feel free to let us know.
Thanks and best regards.
-
το πιθανότερο να μην έχουν καθόλου stock, επειδή μου απάντησαν γρήγορα θα περιμένω λίγο ακόμα (με paypal η αγορά)
Επεξ/σία από billmcris
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορούν να συνδεθούν σε δύο συσκευές ταυτόχρονα; και πχ να ακούς στον υπολογιστή και όταν χτυπάει τηλέφωνο να μπορείς να απαντήσεις και μετά πάλι να γυρνάει στον υπολογιστή; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...