Προς το περιεχόμενο

[TWS] Earfun Air Pro - myearfun.com €45,53


orangeboy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, JohnnyX είπε

ναι ειναι πολυ καλα...αλλα πλεον ειναι η παλια σειρα των earfun...και εχει βγει ακομα καλυτερη καινουρια !

Και η καινούρια σειρά, την ίδια τιμή έχει.

https://www.myearfun.com/headphones/earfun-air-pro-2-anc-true-wireless-earbuds-black

Ακόμα καλύτερα δεν θα το έλεγα. Σε ορισμένα σημεία μόνο. Στα χειριστήρια και στη θήκη φόρτισης (wireless) είναι καλύτερα τα 2 . Η πρώτη σειρά υπερτερεί σε ANC, ποιότητα ήχου, μπαταρία και άνεση. Για μένα είναι και πιο όμορφα, αλλά αυτό είναι εντελώς υποκειμενικό.

The EarFun Air Pro 2 True Wireless are the next generation of the EarFun Air Pro True Wireless, but the predecessor performs better overall. The first-gen have a more comfortable and stable fit, their ANC can block out more ambient noise around you, and their continuous battery life is longer. However, the second generation have better controls. Their carrying case also has more additional charges, and the case supports Qi wireless charging.

https://www.rtings.com/headphones/tools/compare/earfun-air-pro-true-wireless-vs-earfun-air-pro-2-true-wireless/19719/27880?usage=19&threshold=0.10

Επεξ/σία από black66.gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 69
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 hours ago, black66.gr said:

...

Και η καινούρια σειρά, την ίδια τιμή έχει.

...

στα EarFun Air Pro 2 δεν δουλεύει ο κωδικός "WELCOME30"

δοκίμασα στο Global και στο Γερμανικό...

στα παλιά δουλεύει κανονικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ερωτησεις προς οσους τα εχουν

1) οταν εισαι σε εξωτερικο χωρο και φυσαει "κοβει" τον θορυβο του αερα? Γιατι σε αρκετα ANC του ευρους τιμης 30-99 ευρω τα μικροφωνα του ANC δεν φιλτραρουν καλα τον αερα και τον ενισχυουν στα αυτια σου με ενα μονιμο φυσημα,

2) η θηκη πως συμπεριφερεται οταν δεν φορας τα ακουστικα? σβηνουν τα ακουστικα ή παραμενουν ανοιχτα και τα φορτιζει αεναα με αποτελεσμα να αδειαζει η μπαταρια της θηκης σε dt οπως συνεβαινε με καποια blitzwoolf που εχω δοκιμασει.

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

εβαλα μια παραγγελία για τα Air Pro (1) και εχθές που μου ήρθε το mail για το tracking, η περιγραφή του προϊόντος λέει Air Pro 2. Έστειλα mail και μου είπαν ότι έκαναν λάθος και μου δίνουν 10€ refund.

Συνέβη κάτι παρόμοιο σε κάποιον ή ήταν "τυχαίο".....?

Πόσο χειρότερα είναι τα Air Pro 2.....?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες σόρρυ για το hijack.

Είχα πάρει τα air pro περισυ, αλλά σε κάποια άτυχη στιγμή έχασα το ένα από τα δύο. 

Μου έχει μεινει η θήκη και νομίζω το αριστερό ακουστικό, για όποιον τα χρειάζεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, vgolden είπε

Καλησπέρα,

εβαλα μια παραγγελία για τα Air Pro (1) και εχθές που μου ήρθε το mail για το tracking, η περιγραφή του προϊόντος λέει Air Pro 2. Έστειλα mail και μου είπαν ότι έκαναν λάθος και μου δίνουν 10€ refund.

Συνέβη κάτι παρόμοιο σε κάποιον ή ήταν "τυχαίο".....?

Πόσο χειρότερα είναι τα Air Pro 2.....?

Τις διαφορές των δύο μοντέλων μπορείς να τις δεις εδώ: 

https://www.rtings.com/headphones/tools/compare/earfun-air-pro-true-wireless-vs-earfun-air-pro-2-true-wireless/19719/27880?usage=19&threshold=0.10

Βέβαια αυτές είναι σε επίπεδο μετρήσεων με όργανα. Τώρα στην πραγματικότητα δεν πιστεύω να είναι μεγάλες και να τις καταλαβαίνει κανείς έντονα. 

Αν σου έκοψαν και 10 ευρώ με το λάθος που έκαναν και σου βγήκαν στα 39 ευρώ, μην το πεις πουθενά. Την πιο VFM αγορά έκανες.

Επεξ/σία από black66.gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, black66.gr είπε

Τις διαφορές των δύο μοντέλων μπορείς να τις δεις εδώ: 

https://www.rtings.com/headphones/tools/compare/earfun-air-pro-true-wireless-vs-earfun-air-pro-2-true-wireless/19719/27880?usage=19&threshold=0.10

Βέβαια αυτές είναι σε επίπεδο μετρήσεων με όργανα. Τώρα στην πραγματικότητα δεν πιστεύω να είναι μεγάλες και να τις καταλαβαίνει κανείς έντονα. 

Αν σου έκοψαν και 10 ευρώ με το λάθος που έκαναν και σου βγήκαν στα 39 ευρώ, μην το πεις πουθενά. Την πιο VFM αγορά έκανες.

Ευχαριστώ φίλε για το link....πραγματικά πολύ διαφωτιστικό.....κυρίως για το noise cancellation (8.0 vs 7.1)

Πέρα απ' αυτό όμως, το προχώρησα γιατί όντως με 39€ δεν τίθεται θέμα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, kukukali είπε

Δοκιμαστε τον κωδικο EAP2US για τα Air Pro 2

Το δοκίμασα και δουλεύει.  Έκανα μία παραγγελία και περιμένω. Καλή χρονιά σε όλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

με τι κάρτα συμφέρει να το αγοράσει κανείς;

Με paypal μου το βγάζει στα 51.70.

Εχω επίσης Εθνική αλλά και Πειραιώς.

 

ΥΓ: Εγώ σύμφωνα με το συγκριτικό τεστ προτίμησα τα προηγούμενο μοντέλο. Το καινούργιο υπερτερεί μόνο στο bass accuracy αλλά σε μπαταρία/comfort/ποιότητα κλήσεων είναι λίγο χειρότερο.

Επεξ/σία από The_Judas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, The_Judas είπε

με τι κάρτα συμφέρει να το αγοράσει κανείς;

Με paypal μου το βγάζει στα 51.70.

Εχω επίσης Εθνική αλλά και Πειραιώς.

 

ΥΓ: Εγώ σύμφωνα με το συγκριτικό τεστ προτίμησα τα προηγούμενο μοντέλο. Το καινούργιο υπερτερεί μόνο στο bass accuracy αλλά σε μπαταρία/comfort/ποιότητα κλήσεων είναι λίγο χειρότερο.

PayPal πάντα και παντού, για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...