Προς το περιεχόμενο

Η ματιά του φωτογράφου .........


babisskg
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από costas_,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, NickSyk είπε

..καλησπέρα.. ακόμα και με περικοπή (το δοκίμασα) ,χωρίς τηλεφακό δεν....

DSC_4067 (3) (1).jpg

    Έτσι είναι ......... δεν .......... πάντως θα έλεγα πως είσαι αρκετά μακριά ........ ασχέτως τηλεφακου ........ μήπως η οργάνωση του σημείου θέλει επανεξέταση ........ κάποιο άλλο ίσως ....... μετά από περίπατο στην περιοχή ....... 

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, babisskg είπε

    Έτσι είναι ......... δεν .......... πάντως θα έλεγα πως είσαι αρκετά μακριά ........ ασχέτως τηλεφακου ........ μήπως η οργάνωση του σημείου θέλει επανεξέταση ........ κάποιο άλλο ίσως ....... μετά από περίπατο στην περιοχή ....... 

 

 

 

 

 

....όχι δεν.... .η πρόσβαση  στον -  μικρό -  υδροβιότοπο είναι δυνατή μόνο από μια πλευρά (πλευρά λήψης). οι άλλες, είναι αδιάβατοι καλαμιώνες που παρέχουν ασφάλεια στα πουλιά,  τα οποία φεύγουν  γρήγορα όταν πλησιάζεις, οπότε αξιοποιώ λήψεις  με ότι έχω, από 24 έως 120mm ff.   υπάρχουν θέματα... όρεξη θέλει...DSC_3882.jpg.a5e51c3f7d59dcbbf574e94bfe4986f0.jpg

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, babisskg είπε

     Εννοείται πως ξέρω ....... 🤣🤣🤣 ...... και πως θα μοιραστώ την πληροφορία μαζί με όσους το θελήσουν ........ 🤣🤣🤣 ........ 

Πληροφορίες εντός 😂😂😂🤣🤣🤣🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, anestis1975 είπε

Καλοχώρι  !!!

_ANE0385.jpg

_ANE0394.jpg

_ANE0419.jpg

    Κρύβε λόγια ........ κρύβε λόγια ........ 🤣🤣🤣 ......... αμέσως να τα μαρτυρήσετε ......... 

    Τσάντες , χαρτοπετσέτες από τυρόπιτες , κάρτες , ανταπτορες , OTG καλώδια ........ ότι ναναι ......... 

sketch-1614416485934.jpg

sketch-1614416728597.jpg

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, Dr_73 είπε

Μπάμπη, θέλω δείγματα του 75-300 στα 300mm !!!!!!! Και μάλιστα σε f/5.6 !!!

    ΟΚ , σε λίγο , στείλε μου το μέιλ σου διότι αν την ανεβάσω εδώ θα είναι μικρότερη . Θα σου στείλω δύο εικόνες όπως βγήκαν . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...