Προς το περιεχόμενο

ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ RTX 3060 ti ΑΠΟ PLAISIO


xaraktira

Προτεινόμενες αναρτήσεις

28 λεπτά πριν, blazexX23Xx είπε

Παρέλαβε κανείς 3060 ti; Γιατί εμένα μου την ακύρωσαν χωρίς ειδοποιήση και όταν τους πήρα τηλέφωνο μου είπαν ότι δεν υπάρχει η κάρτα που παράγγειλα και πως αυτή που έχουν ετοιμοπαράδοτη στο σαιτ (3060 ti gaming oc pro v3) είναι άλλη έκδοση (rev1 vs rev3) κλπ. Στο τέλος μου είπε ότι "μπορεί να κόψει ενα 100ρικο" σε αυτήν που έχουν στο σαιτ και από τα 900€ να πάει στα 800€ ενώ η δικιά μου παραγγελία ήταν στα 630€.

Μετά από 1 χρόνο αναμονής μου κάνουν τέτοιο πράγμα, τι να πει κανείς...

Τα εχουμε πει πολλες φορες , δεν φταινε αυτοι αλλα εσυ και καποιοι αλλοι σαν εσενα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 321
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

4 λεπτά πριν, triplex1 είπε

Τα εχουμε πει πολλες φορες , δεν φταινε αυτοι αλλα εσυ και καποιοι αλλοι σαν εσενα

Αν εννοείς που πάμε και αγοράζουμε απο αυτούς έχεις δίκιο αλλιώς δεν καταλαβαίνω τι θες να πεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, blazexX23Xx είπε

Αν εννοείς που πάμε και αγοράζουμε απο αυτούς έχεις δίκιο αλλιώς δεν καταλαβαίνω τι θες να πεις.

Ναι αυτο εννοω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 18/11/2021 στις 3:20 ΜΜ, SPY_oo7 είπε

Ας μου πει κάποιος εδω μεσα, για ποιο λογο συνεχιζουν την πολιτικη της προπαραγγελλειας και της συλλογής χρηματων, σε ενα προιον που υπαρχει παγκόσμια έλλειψη ,εφόσον βλεπουνε οτι δεν λειτουργει σωστα η συνεργασια με τουσ προμηθευτες τους και  αναγκαζονται ειτε να μπαινουν μεσα οικονομικα πουλώντας κατω του κοστους ειτε να δημιουργούν δυσαρεστημένους πελατες που περιμενου μηνες να εξυπηρετηθούν η και ποτε.

Τι φοβουνται οτι αν καποια στιγμη εχουν διαθέσιμες τις καρτες στην αποθηκη και τις βγαλουν για πωληση θα τούς μεινουν στα ραφια η κατι αλλο τρεχει

ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΒΕΒΑΙΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΚΑΡΤΑ 3600 ΤΙ ΜΕ ΑΜΕΣΗ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ και τιμη αναλογη του ανταγωνισμου(δηλαδη νεφρου) ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΑΠΟΎΛΗΤΗ

Οποτε μενει να δουμε τι αλλο τρεχει.......

Έστω και αργά να σου πω εγώ.

Εισπράττουν τα χρήματά σου, τα ρίχνουν σε επενδυτικά προϊόντα χαμηλού ρίσκου και μόλις αρχίσεις να γίνεσαι φορτικός σου τα επιστρέφουν, αφού πρώτα έχουν βγάλει κάποια χρήματα.

Με απλά λόγια, βγάζουν λεφτά από τα λεφτά σου και δεν τους ενδιαφέρει η φήμη τους αυτή την περίοδο, γιατί στην τελική η κατάσταση με τις GPU είναι παντού η ίδια.

Αν στο ενδιάμεσο τύχει να παραλάβουν και καμία κάρτα, BINGO.

Και έχουν αξιοποιήσει τα λεφτά σου και εσύ μένεις ικανοποιημένος έστω και ένα χρόνο μετά την παραγγελία.

Επεξ/σία από Zus
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Zus είπε

Έστω και αργά να σου πω εγώ.

Εισπράττουν τα χρήματά σου, τα ρίχνουν σε επενδυτικά προϊόντα χαμηλού ρίσκου και μόλις αρχίσεις να γίνεσαι φορτικός σου τα επιστρέφουν, αφού πρώτα έχουν βγάλει κάποια χρήματα.

Με απλά λόγια, βγάζουν λεφτά από τα λεφτά σου και δεν τους ενδιαφέρει η φήμη τους αυτή την περίοδο, γιατί στην τελική η κατάσταση με τις GPU είναι παντού η ίδια.

Αν στο ενδιάμεσο τύχει να παραλάβουν και καμία κάρτα, BINGO.

Και έχουν αξιοποιήσει τα λεφτά σου και εσύ μένεις ικανοποιημένος έστω και ένα χρόνο μετά την παραγγελία.

Το ολο κακο της υποθεσης φιλε ειναι οτι ακολουθουν την ιδια οδο παρομοια σκρουτζομαγαζα με παραγγελιες των 30 ημερων , εχει ξεφυγει η κατασταση και δεν ξερω αν καποιους τους βγει σε καλο στο τελος που προσωπικα δεν το πιστευω , το χρημα πολλοι το μισησαν τη δοξα κανεις και ολοι αυτοι πανε για το χρημα μονο και επειδη ολα ειναι κυκλος φτανει η κατασταση μεχρι και στα μεταχειρισμενα.

****Κιμ πατα το κοκκινο κουμπι να τελειωνουμε****

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
4 ώρες πριν, giorgosmcmc είπε

Μολης άλλαξε κατάσταση μετά από 1 χρονο σχεδόν, scam ή υπάρχει κάποια ελπίδα να παραλάβω τις επόμενες ημέρες? 

IMG_20220315_165519.jpg

Έπρεπε να τους στείλεις μια τούρτα στα γενέθλια της παραγγελίας μπας και σε θυμηθούνε:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...