Προς το περιεχόμενο

ALCATEL 3X 2020 128GB Dual SIM Jewelry Black 100€ [ΤΕΛΟΣ]


arxyat

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 ώρες πριν, LeoTheAkuma είπε

Ηρθε και σε μενα. Αξιολογη οθονη. Ταχυτατο για πρωτη μερα ( τονιζω για πρωτη μερα) εξαιρετικος ηχος,κρυσταλινος. 

Σε φωτο δεν το ειδα ακομα αλλα στην σελφι ειναι αρκετα θολη σε συγκριση με xiaomi redmi note 7. 

Ειδωμεν. Δεν το εχω και σε τρελη χρηση παρα μονο για μπαλα,στοιχημα,youtube και messenger/fb/viber.

Δοκίμασες μήπως κάνα βαρύ παιχνίδι; 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 115
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θα βαλω το Pascals Wager οταν γυρίσω :P

Ακυρο το εδωσα δωρο αλλα δε φενεται να κολλαει πουθενα τωρα παιρνει ενημέρωση 6Η2S 10-04

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθώ να το πάρω online, δεν υπάρχει πουθενά πλέον στα 99€... τι στο καλό έγινε, άφαντο. Εσείς ποθ το πήρατε, το είδατε σε κατάστημα; Στο πλαίσιο που πήγα να το παραγγείλο online, όταν το βάλεις στο cart λέει πως δεν είναι διαθέσιμο... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πήγα στον Κωτσόβολο για να πάρω δύο σαν δώρο και υπήρχε μόνο ένα εκθεσιακο κ τα αλλά υπήρχαν διαθέσιμα μόνο τέρμα θεού, πολύ εκτός Αθηνών. Κ μου είπε ότι ούτε παραγγελία μπορούσε να κάνει γιατί προφανώς υπήρχαν λίγα κομμάτια. Εντέλει πήρα δυο realme c11 κ έκανα τη δουλειά μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ομορφιες. Για τα λεφτα του ειναι οτι καλυτερο εχω ακουμπησει.

Επεξ/σία από LeoTheAkuma
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για οσους δεν το πηραν ,μη περιμενε κανεις και τα μεγαλα αποθεματα για προσφορα μια βδομαδα συνεχεια....

Ραδιοφωνο δεν εχει αναφερει κανεις αν έχει ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Οριστε βρηκαμε κατι που δεν εχει :P αλλα για μενα ειναι  καλυτερο απο το blade και το p smart 2019 Ερχεται και το Mi 10 lt δε περιμενα να μου έρθουν ολα και σε μια βδομαδα εχω μαζεψει 4 :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους,, το έλαβα και εγώ σήμερα ( έκανα παραγγελία εχθές από κωτσοβολο) για τα χρήματα του είναι τίμιο!!! 

Ευχαριστώ για την ενημέρωση!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...