Προς το περιεχόμενο

ALCATEL 3X 2020 128GB Dual SIM Jewelry Black 100€ [ΤΕΛΟΣ]


arxyat

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 115
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το είδα χθες στον Κωτσόβολο και το βρήκα σούπερ ευκαιρία για τιμή του: όμορφο λεπτό, λαμπερή οθόνη, πολύ γρήγορο. Εκεί στα 100€ είναι μονόδρομος μακράν, κρίνοντας και αυτά που είχε δίπλα του σε αυτό range στο κατάστημα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έφεραν σήμερα με ταξί εντέλει :D :D :D 

Για 100€ παιδιά είναι πολύ αξιόλογο το κινητό!

Ίσως οι κριτικές αφορούν άλλες τιμές αγοράς όπου εκεί σίγουρα είχε πολύ καλύτερα τηλέφωνα.

Ήχος πολύ ικανοποιητικός, θύρα usb type c, οθόνη οκ δεν είναι να τρελαθείς (το λέω χρησιμοποιώντας το samsung a71 που είναι τελείως άλλη κατηγορία) αλλά καμία σχέση με τις αρνητικές στο σκρούτζ, κάμερες μου φάνηκαν επίσης πολύ ικανοποιητικές!

Για τα 100€ μαξ νομίζω είναι vfm για απλή χρήση!

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις το αγόρασα για άτομο μεγαλύτερης ηλικίας και με εξέπληξε ευχάριστα. 

Οθόνη μια χαρά, μπαταρία 5,000 mah, η κάμερα καλή για απλή χρήση, ποιότητα κατασκευής πάρα πολύ καλή και αυτή τη στιγμή κάνει ενημέρωση συστήματος, οπότε πήρε και μια αναβάθμιση λογισμικού. 

Για όποιον επιθυμεί να κάνει τη δουλειά του οικονομικά, το κινητό είναι μια χαρά, 

αν κάποιος έχει μεγαλύτερες απαιτήσεις, ας στραφεί σε κάτι πιο ακριβό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα σε όλους,

παρήγγειλα το x3 για τον πατέρα μου και αναμένουμε να έρθει..

ξέρει κανείς εάν έχει τζαμάκι και θήκη στην συσκευασία?αν όχι κάποια κατάλληλα, γιατί κοιτώντας στο skroutz δεν βρήκα κατάλληλα για το x3 του 2020

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα παιδιά. Για όσους το πήραν έχει Miracast; Αν το εκφράζω λάθος αυτό που θέλω είναι προβολή της οθόνης του κινητού στην τηλεόραση;

Επεξ/σία από patras7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρετώ την ομάδα,

Μόλις παρέλαβα από Κωτσόβολο.

Μήπως έχει παραλάβει και κάποιος άλλος από εκεί;

Δεν το έχω ανοίξει ακόμα.

Έβαλα το imei του στη σελίδα imei.info, και βγάζει 4gb ram 64 gb rom.

Στα πλάγια γράφει μοντέλο 5061U-2AALE112

Καμια ιδέα? Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το κουτι τι γραφει αυτο θα πιστεψεις μη μας τρελαινεις και εχω ανεβασει πυρετο να περιμενω τη courrier  :wacko: To ιδιο κινητο με του θεματος φαινεται με ενα googlαρισμα

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό είναι το περίεργο: Στο κουτί δεν αναγράφονται αναλυτικά χαρακτηριστικά...

Είμαι λίγο σε standby, γιατί αν το ανοίξω και είναι άλλο μοντέλο, δίκιο θα χω αλλά μέχρι να το πάρουν πίσω προβλέπω περίεργες συμπεριφορές.

Διάβασα όμως ότι κάποια μέλη εδώ παρέλαβαν απο κει οπότε ίσως μπορούν να μας διαφωτίσουν!

Και γω πάντως ψάχνοντας τον κωδικό 5061U-2AALE112 το ίδιο μου έβγαλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά νέα από Κωτσόβολο.

Το άνοιξα, 48 mp πίσω, 13 mp μπροστά (το γράφει σε αυτοκόλλητο πάνω στην οθόνη)

Πέρα όμως από τα mp, στο πρακτικό του θέματος, βγάζει εκπληκτικές φώτο σε ημίφως(σα να "αυξάνει" τη φωτεινότητα), και επίσης, διάβαζα ότι μπορεί να σβήσει μέχρι 1-2 περαστικούς από το τοπίο. 

128 gb rom, 6 gb ram, μαζί με διάφανη θήκη! usb type-c φορτιστής.

Λίγο πιο αδύναμο ηχείο από xiaomi redmi note 8 που συνέκρινα, ωραία οθόνη με ζωντανά χρώματα.

Με το καλό σε όσους το αναμένετε, νομίζω ήταν αξιόλογη αγορά!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηρθε και σε μενα. Αξιολογη οθονη. Ταχυτατο για πρωτη μερα ( τονιζω για πρωτη μερα) εξαιρετικος ηχος,κρυσταλινος. 

Σε φωτο δεν το ειδα ακομα αλλα στην σελφι ειναι αρκετα θολη σε συγκριση με xiaomi redmi note 7. 

Ειδωμεν. Δεν το εχω και σε τρελη χρηση παρα μονο για μπαλα,στοιχημα,youtube και messenger/fb/viber.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κάμερα έχει μια επιλογή που τη λέει κάπως "υψηλός αριθμός pixel" αν θυμάμαι καλά και βγάζει 8000*6000 = 48mp

Στο αυτόματο βγάζει με 12mp. επίσης έχει επιλογή για τον ευρυγώνιο φακό που αυξάνει το εύρος πεδίου.

Ακόμα, έχει manual ρυθμίσεις που επιλέγεις ταχύτητα κλείστρου, χειροκίνητη εστίαση και άλλα..

Πήρα και τη θήκη- πορτοφόλι από e-shop με 4,80€, δεν ενθουσιάστηκα. Αξίζει πάντως τα 100€.

Το αριστερό swipe που βγαίνει το Google πως απενεργοποιείται ξέρει κανείς?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...