Προς το περιεχόμενο

3080 παράδοση


Alkis7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 215
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αδίκως περιμένετε, όλες οι παραγγελίες θα ακυρωθούν αφού η 3080 καταργείται. Το νέο μοντέλο 3080 LHR θα έχει άλλο κωδικό, οπότε αυτομάτως όλες οι παραγγελίες ακυρώνονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι 3080 ειναι σαν unicorns πλεον ρε μαγκες

μυθικα πλασματα

3070 και 3090 εχω πετυχει σε stock καποιες φορες μεσα στο τελευταιο 6μηνο 

3080 Π Ο Τ Ε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

5 μηνες κ 5 μερες and counting.. για 3080

εχω περιεργεια ποτε θα με ενημερωσουν για ακυρωση της παραγγελιας που την εχω ενεργη γιατι δεν περιμενω πια καρτα να παραλαβω ποτε

Ευτυχως που αγορασα προσφατα μια 3060 κοντα στην τιμη που ειχα κλεισει την 3080 να κανω την δουλεια μου

Επεξ/σία από PanosJ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
3 ώρες πριν, mkp είπε

Για οποίον ενδιαφέρετε ακόμα για την 3080 εδώ την έχει ετοιμοπαράδοτη στα 1500 ευρώ.

https://www.msystems.gr/graphics-cards/msi-geforce-rtx-3080-gaming-z-trio-10g-lhr-912-v389-205

Βαζει αλλα 150 και παιρνει Zotac 3080 Ti απο Πλαισιο αλλα ολες πλεον δεν κανουν για σκαψιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμένω από 14/10 μια Asus GeForce RTX 3080 10GB ROG Strix OC. Επειδή είμαι στην αναμονή αρκετό καιρό μου κάνουν αντιπρόταση μια Gigabyte Aorus GeForce RTX 3080 Xtreme 10G. Να δεχτώ ή να περιμένω ? Σαν υλοποίηση η Gigabyte είναι καλή ή έχει εμφανίση θέματα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Vasilis 07 είπε

Περιμένω από 14/10 μια Asus GeForce RTX 3080 10GB ROG Strix OC. Επειδή είμαι στην αναμονή αρκετό καιρό μου κάνουν αντιπρόταση μια Gigabyte Aorus GeForce RTX 3080 Xtreme 10G. Να δεχτώ ή να περιμένω ? Σαν υλοποίηση η Gigabyte είναι καλή ή έχει εμφανίση θέματα ?

Μακριά από Gigabyte 3080/3090.

Η συγκεκριμένη, αν και πολύ καλή υλοποίηση, έχει, όπως όλες οι Gigabyte, πολύ υψηλές θερμοκρασίες VRAM. Το καλοκαίρι θα χτυπάνε 110 C.

Από τις Ti και μετά έβαλαν μυαλό (στη Gigabyte) και βάζουν πλέον καλά thermal pads.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 ώρες πριν, kkatzos είπε

Μακριά από Gigabyte 3080/3090.

Η συγκεκριμένη, αν και πολύ καλή υλοποίηση, έχει, όπως όλες οι Gigabyte, πολύ υψηλές θερμοκρασίες VRAM. Το καλοκαίρι θα χτυπάνε 110 C.

Από τις Ti και μετά έβαλαν μυαλό (στη Gigabyte) και βάζουν πλέον καλά thermal pads.

Για την MSI GeForce RTX 3090 SUPRIM X 24G έχουμε ἀποψη ? Σκέφτομαι αν γίνεται να δώσω διαφορά και να πάω σε αυτήν.

 

Επεξ/σία από Vasilis 07
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 16/7/2021 στις 6:40 ΜΜ, alexispa είπε

Υπαρχει κανεις που να παρελαβε? Πιο πολυ για asus strix ρωταω

Παραγγελια απο τελη Ιανουαριου και ακομα στην αναμονη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 9/7/2021 στις 1:31 ΜΜ, mkp είπε

Για οποίον ενδιαφέρετε ακόμα για την 3080 εδώ την έχει ετοιμοπαράδοτη στα 1500 ευρώ.

https://www.msystems.gr/graphics-cards/msi-geforce-rtx-3080-gaming-z-trio-10g-lhr-912-v389-205

Την είχα στο καλάθι και τη διέγραφα όλη μέρα χθες, όνειρο η συγκεκριμένη υλοποίηση αλλά θα περιμένω για κάτι καλύτερο.

Είχε και μια 3070ti vision στα 919, εξαφανίστηκε και αυτή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...