Προς το περιεχόμενο

Mass Effect Legendary Edition [Saga Remaster]


xtrmsnpr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

απο ολα τα classes, το πιο αδιαφορο ειναι ο soldier, κανει τον χαρακτηρα σου σαν εναν generic grunt απο οποιοδηποτε 3rd person shooter.
Το αβανταζ του ειναι οτι ειναι καλος με ολα τα οπλα (παλια απλα ειχε προσβαση σε ολα, πλεον ολοι εχουν, απλα αυτος ειναι καλυτερος) αλλα ολη η χαρα ειναι οι διαφορες δυναμεις, biotic και tech. Ασε που με τον Wrex στην ομαδα, καθε αλλος soldier ειναι αχρηστος :P

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 182
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εχω περασει στο 2ο τωρα και ειχα ξεχασει ποσο πολυ μου αρεσει να σκαναρω πλανητες και να ριχνω τα probes.

Τοσα χρονια εχουν περασει και εξακολουθει να ειναι ενα απο τα αγαπημενα μου mini games.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν τέλη Vanguard έκανα και γω αν και δε ξέρω κατά πόσο θα με βολέψει γιατί ζορίζομαι λίγο με τα controls με το χειριστήριο.

Μια χαρά μου φαίνεται το gameplay στο πρώτο mission που είμαι. Το περίμενα πολύ χειρότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αργησε update απο flawless widescreen και για την τριλογια εχει fov slider για ultrawide και φτιαχνει κανονικα και τους διαλογους και τα παντα. Εχω την αρχικη τριλογια στο origins αλλα μολις πεσει λιγο θα την τσιμπησω να την παιξω οπως πρεπει. Και για το mouse smoothing κλεινει με mod λογικα με patch θα το φτιαξουν να μπορουμε να το κλεινουμε in game.

Screenshot-1.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 minutes ago, Arkin said:

Δεν αργησε update απο flawless widescreen και για την τριλογια εχει fov slider για ultrawide και φτιαχνει κανονικα και τους διαλογους και τα παντα. Εχω την αρχικη τριλογια στο origins αλλα μολις πεσει λιγο θα την τσιμπησω να την παιξω οπως πρεπει. Και για το mouse smoothing κλεινει με mod λογικα με patch θα το φτιαξουν να μπορουμε να το κλεινουμε in game.

Screenshot-1.png

Legendary edition Και βασικα πραγματα εν ετη 2021 παλι να θελεις Mods. Τραγικο.☹️

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, privateer είπε

Legendary edition Και βασικα πραγματα εν ετη 2021 παλι να θελεις Mods. Τραγικο.☹️

Τι να κανεις τουλαχιστον σε μισο λεπτο στρωνει η δουλεια και το zero dawn δεν εχει ultrawide στα cutscenes αλλα την βρηκα την ακρη οπως με καθε παιχνιδι. Μονο κατι indie που ειναι αποκλειστικα σε 16:9 εχουν μπαρες δεν γινεται αλλιως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποια στιγμη μετα απο ερωτηση πως ξεκινησε η ιδεα για να φτιαξουν τα Mass Εffect αναφερει ο Mac οτι η πρωτη συζητηση εγινε σε ενα ελληνικο εστιατοριο στο Εντμοντον του Καναδα.

Πως να το κανουμε ρε παιδι μου παντου υπαρχει μια Ελληνικη επιρροη,παντα ειμαστε μεσα σε ολα!!

Στο 44:36 του την κανει την ερωτηση.

Επισης αναφερει οτι βρηκαν σε ολη την τριλογια 20000 bugs που επρεπε να διορθωσουν.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, optimus prime είπε

Καποια στιγμη μετα απο ερωτηση πως ξεκινησε η ιδεα για να φτιαξουν τα Mass Εffect αναφερει ο Mac οτι η πρωτη συζητηση εγινε σε ενα ελληνικο εστιατοριο στο Εντμοντον του Καναδα.

Πως να το κανουμε ρε παιδι μου παντου υπαρχει μια Ελληνικη επιρροη,παντα ειμαστε μεσα σε ολα!!

Στο 44:36 του την κανει την ερωτηση.

Επισης αναφερει οτι βρηκαν σε ολη την τριλογια 20000 bugs που επρεπε να διορθωσουν.

 

Σκέψου δηλαδή τι θα γινόταν αν έτρωγαν στον Τούρκο εκεί τα κεμπάπ τους! 😝

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...