Προς το περιεχόμενο

Nvidia RTX3000 Series (Ampere) v.2


Thresh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, LLLEFTERIS είπε

Κάποια καταστήματα προς τιμή τους ενώ ο κατασκευαστής

Καμια τιμη κανενος. Υποχρεωση απο την ΕΕ. Και τα MM εχουν την ιδια υποχρεωση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, SabotazNic είπε

Καμια τιμη κανενος. Υποχρεωση απο την ΕΕ. Και τα MM εχουν την ιδια υποχρεωση

Καλά και εγώ δεν κάθομαι στον ένα χρόνο πέφτει φασαρία είμαι και φωνακλας αγριάνθρωπος 115 κιλά οπότε ε σαν άνθρωπος βρίσκω το δίκιο μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, LLLEFTERIS είπε

Καλά και εγώ δεν κάθομαι στον ένα χρόνο πέφτει φασαρία είμαι και φωνακλας αγριάνθρωπος 115 κιλά οπότε ε σαν άνθρωπος βρίσκω το δίκιο μου.

Αν είναι να βάλω 35 κιλά για να βρω το δίκιο μου, πιο φθηνά θα μου βγει να πάρω καινούριο PS5...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανείς ποτέ δεν βρήκε το δίκιο του με εκφοβισμούς και φωνές, ειδικά προς υπαλλήλους που δουλεύουν 8 και 10 ώρες για βασικά μισθό..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Makam είπε

Αν είναι να βάλω 35 κιλά για να βρω το δίκιο μου, πιο φθηνά θα μου βγει να πάρω καινούριο PS5...

με τα κιλα κανεις δεν εγινε ποιο μαγκας, στο πεζοδρομιο απειρες φορες θα το δεις και αλλες τοσες θα το ακουσεις παρολο τα κιλα του πηγε νοσοκομειο γιατι τι το  επαιξε κοκορακι σε λαθος ανθρωπο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Makam είπε

Αν είναι να βάλω 35 κιλά για να βρω το δίκιο μου, πιο φθηνά θα μου βγει να πάρω καινούριο PS5...

Καλά δεν πήγα 115 για να βρω το δίκιο μου το έχω βρει και όταν ημουν 75 κιλά και πήρα από το Πλαίσιο μετρητά 650. 000 δραχμές ναι ήταν δραχμές τότε.

1 ώρα πριν, yiannis1991 είπε

κανείς ποτέ δεν βρήκε το δίκιο του με εκφοβισμούς και φωνές, ειδικά προς υπαλλήλους που δουλεύουν 8 και 10 ώρες για βασικά μισθό..

Όχι καμία σχέση με υπαλλήλους από την αρχή ζητάς έναν υπεύθυνο η τον διευθυντή του καταστήματος.

Απλά επειδή εμεις είμαστε σε τεχνολογικό φόρουμ και ξέρουμε μερικά πράγματα παραπάνω δεν πάει να πει ότι τα ξέρει όλος ο κόσμος.

Πάει ο άλλος αγοράζει κάτι του λένε ένας χρόνος  εγγύηση του χαλάει στους 15 μήνες το πετάει η πάει και πληρώνει για να το φτιάξει.

Το ίδιο ισχύει και για την έξτρα εγγύηση που δίνουν κάποιες εταιρίες όταν δηλώνεις το προϊόν από δύο σε τρία η παραπάνω χρόνια δεν το γνωρίζουν όλοι αυτό.

Ούτε πολλές φορές ότι έχουν εγγύηση μέσω SN Service Tag κλπ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πας με όσο γίνεται ψυχραιμία έχοντας γνώση σου τι λέει ο νόμος της Ε.Ε. περί εγγυήσεων. Διαφορετικά Συνήγορο Καταναλωτή κλπ. 

Τώρα μπορείς να το παίξεις και Φουσεκης 🤣αν έχεις όρεξη, ανάλογα τον χαρακτήρα του καθενός, τι αγόρασες και σε τι τιμή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, LLLEFTERIS είπε

Καλά δεν πήγα 115 για να βρω το δίκιο μου το έχω βρει και όταν ημουν 75 κιλά και πήρα από το Πλαίσιο μετρητά 650. 000 δραχμές ναι ήταν δραχμές τότε.

Όχι καμία σχέση με υπαλλήλους από την αρχή ζητάς έναν υπεύθυνο η τον διευθυντή του καταστήματος.

Απλά επειδή εμεις είμαστε σε τεχνολογικό φόρουμ και ξέρουμε μερικά πράγματα παραπάνω δεν πάει να πει ότι τα ξέρει όλος ο κόσμος.

Πάει ο άλλος αγοράζει κάτι του λένε ένας χρόνος  εγγύηση του χαλάει στους 15 μήνες το πετάει η πάει και πληρώνει για να το φτιάξει.

Το ίδιο ισχύει και για την έξτρα εγγύηση που δίνουν κάποιες εταιρίες όταν δηλώνεις το προϊόν από δύο σε τρία η παραπάνω χρόνια δεν το γνωρίζουν όλοι αυτό.

Ούτε πολλές φορές ότι έχουν εγγύηση μέσω SN Service Tag κλπ

τώρα το έθεσες πολύ σωστά αγαπητέ, το πρώτο σου ποστ παρερμηνευτηκε 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπλοκαρε η EVGA σε ολες τις καρτες γραφει αυτο.

Due to high demand, the notify queue sign-up is temporarily disabled.
If you have a current queue position, EVGA will continue to process as stock is available.

Δεν το γραφει στο EU site σε αυτο δεν υπαρχει το κουμπι AUTO NOTIFY που την εβαζες στην λιστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε παιδιά μου ήρθε μαιλ απο evga για κάρτα (νομίζω 3060) αλλά προσπαθώ να συνδεθώ στο evga eu και οταν πατάω Log in κάνει συνέχεια refresh η σελίδα... τι φαση

Επεξ/σία από valantis123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, valantis123 είπε

Ρε παιδιά μου ήρθε μαιλ απο evga για κάρτα (νομίζω 3060) αλλά προσπαθώ να συνδεθώ στο evga eu και οταν πατάω Log in κάνει συνέχεια refresh η σελίδα... τι φαση

Μια χαρα μπορω να μπω τωρα εκει κοιτουσα προσπαθεις στη EU σωστα;

https://eu.evga.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, LLLEFTERIS είπε

Μια χαρα μπορω να μπω τωρα εκει κοιτουσα προσπαθεις στη EU σωστα;

ναι στο EU αλλά και στο US που προσπάθησα δεν μπαίνει.. κάνει ενα γρήγορο refresh και πάλι με αφήνει στο Log in. 

3080ti είναι τελικά που το googlara. 

σκέφτομαι να πατήσω recovery αλλά φοβάμαι μην γίνει καμια μακακια

οκ ένιωσε τελικά.  τώρα έχω 18 ώρες να το σκεφτώ... 😋 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, valantis123 είπε

ναι στο EU αλλά και στο US που προσπάθησα δεν μπαίνει.. κάνει ενα γρήγορο refresh και πάλι με αφήνει στο Log in. 

3080ti είναι τελικά που το googlara. 

σκέφτομαι να πατήσω recovery αλλά φοβάμαι μην γίνει καμια μακακια

οκ ένιωσε τελικά.  τώρα έχω 18 ώρες να το σκεφτώ... 😋 

Ποτε ειχες κανει κρατηση να δουμε μετα απο ποσους μηνες περιπου στελνει μηνυμα; Εχω προσεξει καπου στους 10 μηνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, LLLEFTERIS είπε

Ποτε ειχες κανει κρατηση να δουμε μετα απο ποσους μηνες περιπου στελνει μηνυμα; Εχω προσεξει καπου στους 10 μηνες.

12G-P5-3967-KR

6/3/2021 8:38:45 AM PT

  πέσανε αρκετά μαιλ σήμερα απο οτι googlara και αμερική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...