Προς το περιεχόμενο

Nvidia RTX3000 Series (Ampere) v.2


Thresh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, yiannis1991 είπε

Το αντίστοιχο του DLSS έχει πάρει πάνω από 2 χρόνια πάντως..

Δεν μου κάνει εντύπωση. Εξάλλου και η  nvidia ΤΩΡΑ το πλασαρει περισσότερο που έχει ωριμάσει αφότου πέρασε μια beta φάση. Ωραία τεχνολογία. Αυτό ναι έχει ενδιαφέρον. Το ποιο θα επικρατήσει περισσότερο στο τέλος θα δείξει ο χρόνος. Γνωρίζουμε αν της AMD θα είναι open source να λειτουργεί δηλαδή και σε Nvidia ( επίσης λογικά θα περάσει και στις κονσόλες ; )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

40 λεπτά πριν, catmaster είπε

Για να γίνει πανικός θα πρέπει ο τζένσεν να ανοίξει τον ξυλόφουρνο και να βγάλει παραπάνω απο μια καρτα (αυτή που θα έχει στο paper launch) και των υπολοίπων 5 που θα έχει να δώσει στους influencers :) 

Κατα τα άλλα μικρό καλάθι κρατήστε οι υποψήφιοι αγοραστές καρτών , γιατί αν τα πράγματα χειροτερέψουν , "3dfx θα λενε και θα κλαίνε" τα παιδιά του pc-master-race.

Συμφωνώ με το πρώτο σκέλος και ακόμα γελάω. 😁

Με το 2ο ελπιζώ στο nerf να μην σπάσει από τα αλάνια,  μπας και δούμε διαθεσιμότητα και λογικές τιμές... αυτό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, giorgosZMG είπε

μπας και δούμε διαθεσιμότητα και λογικές τιμές... αυτό.

 Δεν είναι οι πιθανότητες υπερ. Όσο όλοι κινούνται με λογική αγέλης τουλάχιστον. 
Αναμένουμε.

(προσωπικά και 30 χιλιάρικα να φτάσει να πωλείται όλη η σειρά των rtx δεν με ενδιαφέρει , θα ρίξω τα λεφτά σε μια σανίδα και θα την βγάλω καλοκαιρι σε παραλια να το παίζω και υπερμαχος του social distancing καθώς θα παλευω με τα κύματα 🤣)
 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αντιο gaming...... 👋 Παμε για καινουριο χομπυ.

Κοντοζυγωνει και καλοκαιρακι οτι πρεπει να επενδυσουμε λεφτα για ενα τετοιο και να σκισουμε τα κυματα, νομιζω θα υπαρχει και μεγαλυτερη διαθεσιμοτητα εκει στα συν και free 4k+ seaview ultrawide με rtx on crisp φυσικο οπτικο πεδιο ολα μαξαρισμενα χωρις drops 😉

 

φσφφσ.png

fdgdg.png

Επεξ/σία από giorgosmcmc
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Πάρτε 3060 που δεν κάνει για mining και έχει φουλ διαθεσιμότητα έτσι δεν είναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Μόλις τώρα, giorgosmcmc είπε

Ναι τωρα τρεχω να προλαβω... 😂

fsfwefwe.png

Μα αφού δεν κάνει για mining πως έχει τέτοια τιμή; αφού "γΙα ΟΛα φΤαιΕι το μΙΝιγΚ.."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, yiannis1991 είπε

Μα αφού δεν κάνει για mining πως έχει τέτοια τιμή; αφού "γΙα ΟΛα φΤαιΕι το μΙΝιγΚ.."

Δε ξερω τι λενε οι αλλοι... εγω μια φορα δεν ισχυριστικα οτι φταιει ΜΟΝΟ το mining. Παντως να κατσω να τα βαψω μαυρα και να ψαχνω τι φταιει καρφακι δε μου καιγεται δοξα το Θεο υπαρχουν και αλλες δραστηριοτητες σε αυτο τον πλανητη εκτος απ το gaming και... το mining!

Επεξ/σία από giorgosmcmc
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, ilos είπε

Για sub current console gen επιδόσεις να προσθέσω.😁

Τα σαπάκια των 500 εβραίων μας γλεντάνε.

Κανονικα και με το ''νομο''. (και να σκεφτεις πως πριν λιγο καιρο βρηκα στο marketplace ενα ps4 pro 150ευρω μιας και δεν εχω παιξει ουτε ενα exclusive της sony στη ζωη μου και ο μ#@ς λεω ε σιγα μωρε σε κανενα μηνα θα μου ερθει στη πορτα και η καρτα μη μπαινω σε εξτρα εξοδα και τωρα γελαω με μενα 😄)

Επεξ/σία από giorgosmcmc
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, giorgosmcmc είπε

Κανονικα και με το ''νομο''. (και να σκεφτεις πως πριν λιγο καιρο βρηκα στο marketplace ενα ps4 pro 150ευρω μιας και δεν εχω παιξει ουτε ενα exclusive και ο μ#@ς λεω ε σιγα μωρε σε κανενα μηνα θα μου ερθει στη πορτα και η καρτα και τωρα γελαω με μενα 😄)

Damn τόσο πολύ έχουν πέσει μτχ ps4pro? Series S effect, απαξίωσε εντελώς τις last gen.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, giorgosmcmc είπε

Κανονικα και με το ''νομο''. (και να σκεφτεις πως πριν λιγο καιρο βρηκα στο marketplace ενα ps4 pro 150ευρω μιας και δεν εχω παιξει ουτε ενα exclusive της sony στη ζωη μου και ο μ#@ς λεω ε σιγα μωρε σε κανενα μηνα θα μου ερθει στη πορτα και η καρτα μη μπαινω σε εξτρα εξοδα και τωρα γελαω με μενα 😄)

καλα κανε υπομονη ξεκινησε να τα σπαει τα exclusive η sony ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, sociawaste είπε

καλα κανε υπομονη ξεκινησε να τα σπαει τα exclusive η sony ! 

Yay θα παίξουμε ps4 games που τα βρίσκεις στις αγγελίες στο 20ρικο, full price 3-4 χρόνια μετά.

Για ps5 games θα περιμένουμε μια 5ετία να βγει το ps6 πρώτα.😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...