Προς το περιεχόμενο

Poco F3/x3 pro


Fonaiver

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 ώρες πριν, maxdore217 είπε

Τελική τιμή με μεταφορικά ήταν τα 199€  ? 

Λογικά σε αυτήν την περίπτωση θα ισχύει και τα 2 χρόνια εγγύηση εδώ εφόσον είναι από το επίσημο site.

Ναι είναι μαζί με τα μεταφορικά, τουλάχιστον για Ιταλία . Εγώ έχω πάρει το Poco το NFC πέρσι απ το ίδιο site και έχει κανονικά 2 χρόνια ευρωπαικής εγγύησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 202
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, Mp@mp1s είπε

Ναι είναι μαζί με τα μεταφορικά, τουλάχιστον για Ιταλία . Εγώ έχω πάρει το Poco το NFC πέρσι απ το ίδιο site και έχει κανονικά 2 χρόνια ευρωπαικής εγγύησης.

Μπορούμε να αγοράσουμε από το mi store Ιταλίας και να έρθει Ελλάδα;Δεν δέχεται το ταχυδρομικό μας κώδικα.

Πείτε την γνώμη σας για κανένα καλό τζαμακι για το poco f3 και καμία καλή θηκη

Επεξ/σία από Andytse13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Andytse13 είπε

Μπορούμε να αγοράσουμε από το mi store Ιταλίας και να έρθει Ελλάδα;Δεν δέχεται το ταχυδρομικό μας κώδικα.

Πείτε την γνώμη σας για κανένα καλό τζαμακι για το poco f3 και καμία καλή θηκη

Δεν το ξέρω αυτό να σου πω την αλήθεια, εγώ βρίσκομαι Ιταλία για δουλειές και μου το φέρανε εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αυτό ρώτησα και εγώ, άρα από το επίσημο site της xiaomi Ιταλίας δεν γίνεται!

Μακάρι να μπει ξανά στο banggood sta 176.50 που έπαιξε το poco x3pro πριν μήνα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Στις 20/4/2021 στις 11:22 ΠΜ, Μακιαβέλλι είπε

Παρέλαβα κι εγώ από αμαζον. Προς το παρόν ταλαιπωρούμαι με τα gestures του nova. Κάποιοι λένε ότι είναι κομπλέ. Άλλοι όχι. Αν κάποιος έβαλε nova launcher (κατά προτίμηση να έχει prime) και είναι κομπλέ ας μοιραστεί τι έκανε. 

Βρήκα work around! Αν βάλετε και την εφαρμογή fng, λειτουργούν κανονικά όλα τα gestures του nova premium! Άντε γιατί είχα κουραστεί !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...