Προς το περιεχόμενο

Poco F3/x3 pro


Fonaiver

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, chios είπε

Τα 390 τα θεωρώ πολλά για αυτό το κινητό, στα 300 που το πήραν οι περισσότεροι ήταν πολύ καλή τιμή, αν έχεις χρήματα και δεν σε νοιάζει προχωράς.

Σίγουρα στα 300 είναι ότι καλύτερο μπορείς να αγοράσεις.

1 ώρα πριν, Μακιαβέλλι είπε

Το 6/128 το βρίσκεις στο αμαζον ακόμα και τώρα στην ίδια τιμή. Κανένας λόγος να πάρεις από skroutzαδικο. Το 8/256 θέλει περισσότερη υπομονή. 

Απλά ήθελα να αποφύγω το εξωτερικό για να έχω εγγύηση από Ελλάδα. Σίγουρα οι αλυσίδες που θα προμηθευτούν απο Infoquest θα το έχουν και πιο ακριβά. Στα skroutzομάγαζα που έστειλα mail μου είπαν ότι έχουν 2ετή εγγύηση καταστήματος. Απλά και αυτά ενδεχομένως να σου βγάζουν το λάδι για να γίνει επισκευή/αντικατάσταση εντός εγγύησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 202
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, Μακιαβέλλι είπε

Το 6/128 το βρίσκεις στο αμαζον ακόμα και τώρα στην ίδια τιμή. Κανένας λόγος να πάρεις από skroutzαδικο. Το 8/256 θέλει περισσότερη υπομονή. 

Υπάρχει ακόμα στα 300 στο αμαζόν? Εγώ 350 το βλέπω. μήπως υπάρχει κάνα λίνκ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, panoschr είπε

Σίγουρα στα 300 είναι ότι καλύτερο μπορείς να αγοράσεις.

Απλά ήθελα να αποφύγω το εξωτερικό για να έχω εγγύηση από Ελλάδα. Σίγουρα οι αλυσίδες που θα προμηθευτούν απο Infoquest θα το έχουν και πιο ακριβά. Στα skroutzομάγαζα που έστειλα mail μου είπαν ότι έχουν 2ετή εγγύηση καταστήματος. Απλά και αυτά ενδεχομένως να σου βγάζουν το λάδι για να γίνει επισκευή/αντικατάσταση εντός εγγύησης.

Κατά πολύ ανώτερο το αμαζον στη εγγύηση και από την infpquest. Αν ήταν να γλιτώσεις και κάνα 50αρι να το πάρεις από το skroutz, αλλά ίδια τιμή (και λίγο φθηνότερα στο αμαζον)δεν το σκέφτεσαι καν.

4 ώρες πριν, golden33 είπε

Υπάρχει ακόμα στα 300 στο αμαζόν? Εγώ 350 το βλέπω. μήπως υπάρχει κάνα λίνκ?

300 δεν είχε ποτέ στο αμαζον. Κάποτε είχε 320 περίπου το μικρό. Τώρα γύρω στα 380 με μεταφορικά και ΦΠΑ. Ίδια τιμή με skroutz εννοούσα. Όχι με το goboo. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, AGGANIS13 είπε

Poco f3 ή Xiaomi redmi note 10 pro – περισσότερο με ενδιαφέρει: 1) κάμερα 2) οθόνη και 3) μπαταριά - παιχνίδια δεν παιζω

 

λογικα πηγαινε για το redmi note 10 pro εχει λιγο μεγαλυτερη μπαταρια, 108mp καμερα και ικανοτατος επεξεργαστης να χειριστει τα 120hz. Απλα στο poco f3 αν δεν κανω λαθος εχει hdr+ ενω το 10 pro hdr. Αλλα με βαση απο αυτο που αναφερες λογικα θα ιεναι καλυτερα το 10 pro (επισης δεν εχει 5g το 10 pro σε περιπτωση που σε ενδιαφερει)

Επεξ/σία από Mathews
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες όσοι το πήρατε, έχετε μεγάλο πρόβλημα με τις γκριζο-πράσινες περιοχές γύρω γύρω στην amoled όταν είναι χαμηλή η φωτεινότητα; Screen Uniformity το ονομάζουν, θα στείλω και ένα ποστάρισμα από reddit να δείτε φώτο.

https://www.reddit.com/r/PocoPhones/comments/mo1h86/poco_f3_screen_uniformity/

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολες οι amoled εχουν τετοιο θεμα αλλες σε ελαχιστο βαθμο αλλες περισσοτερο,μεχρι στιγμης μονο ενα  κομματι με αψεγαδιαστη οθονη εχω πετυχει και ειχα πολλες συσκευες με amoled

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, ougxar είπε

Ολες οι amoled εχουν τετοιο θεμα αλλες σε ελαχιστο βαθμο αλλες περισσοτερο,μεχρι στιγμης μονο ενα  κομματι με αψεγαδιαστη οθονη εχω πετυχει και ειχα πολλες συσκευες με amoled

Πρέπει να'σαι τυχερός για να σου κάτσει αψεγάδιαστη amoled σε αυτή την κατηγορία κινητών. Σε γενικές γραμμές είναι κάτι που το βλέπεις κυρίως το βράδυ σε σκοτεινό μέρος, αλλά αν φαίνεται και στο πληκτρολόγιο με dark theme ανεξαρτήτως ώρας εκεί αρχίζει και γίνεται ενοχλητικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, panoschr είπε

Παίδες όσοι το πήρατε, έχετε μεγάλο πρόβλημα με τις γκριζο-πράσινες περιοχές γύρω γύρω στην amoled όταν είναι χαμηλή η φωτεινότητα; Screen Uniformity το ονομάζουν, θα στείλω και ένα ποστάρισμα από reddit να δείτε φώτο.

https://www.reddit.com/r/PocoPhones/comments/mo1h86/poco_f3_screen_uniformity/

 

file egw den exw parathrisi kati mexri stigmhs xthes to vrady den eixe kanena prasino shmeio h othoni mou

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Mathews είπε

εχω το dark theme αλλα την φωτεινοτητα την εχω στην μεση. 

Κατάλαβα κατάλαβα. Αν έχεις χρόνο κάνε μια δοκιμή με μία μαύρη τελείως εικόνα και χαμηλωμένη φωτεινότητα και τσέκαρε αν βλέπεις κάτι παρόμοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, panoschr είπε

Κατάλαβα κατάλαβα. Αν έχεις χρόνο κάνε μια δοκιμή με μία μαύρη τελείως εικόνα και χαμηλωμένη φωτεινότητα και τσέκαρε αν βλέπεις κάτι παρόμοιο.

το τσεκαρα μολις στο μπανιο με dark mode και πιο χαμηλη φωτεινοτητα και δεν εχω τιποτα με πρασινο φαινεται καθαρα το always on dipslay 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Mathews είπε

το τσεκαρα μολις στο μπανιο με dark mode και πιο χαμηλη φωτεινοτητα και δεν εχω τιποτα με πρασινο φαινεται καθαρα το always on dipslay 

Χαίρομαι γιατί βρήκα και χρήστες στο reddit που έχουν θέμα με την amoled τους στο f3. Τσέκαρε πχ αυτες τις φώτο:

spacer.pngspacer.pngspacer.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, panoschr είπε

Χαίρομαι γιατί βρήκα και χρήστες στο reddit που έχουν θέμα με την amoled τους στο f3. Τσέκαρε πχ αυτες τις φώτο:

spacer.pngspacer.pngspacer.png

εγω ευτυχως δεν εχω τιποτα απο αυτα. Αλλα καποιος εχει θεμα αυτο ειναι εργοαστιακο η φτιαχνεται με update καπως ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...