Προς το περιεχόμενο

Poco F3/x3 pro


Fonaiver

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 hours ago, Velocity91 said:

Φαίνεται στην acs πλέον, είναι Κ.Δ. Θεσσαλονίκης και μου έχει παράδοση Αθήνα έως 14/4. 

Μου το εβγαλε και εμενα εκει περα. Εμενα μονο μια ημερομηνια γραφει πανω 13/4/21 αλλα πρεπει να ναι ημερομηνια καταχωρησης...

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 13/04/2021 ΖΩΓΡΑΦΟΥ  
 
Hμερομηνία Ώρα Σημειώσεις/Οδηγίες Σημείο ελέγχου Παρατηρήσεις
13/04/2021 10:52:52 ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  
13/04/2021 11:49:51 ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  
13/04/2021 11:54:51 ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΑΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ  
13/04/2021 11:59:19 ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΑΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Επεξ/σία από steveevo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, steveevo είπε

Μου το εβγαλε και εμενα εκει περα. Εμενα μονο μια ημερομηνια γραφει πανω 13/4/21 αλλα πρεπει να ναι ημερομηνια καταχωρησης...

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 13/04/2021 ΖΩΓΡΑΦΟΥ  
 
Hμερομηνία Ώρα Σημειώσεις/Οδηγίες Σημείο ελέγχου Παρατηρήσεις
13/04/2021 10:52:52 ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  
13/04/2021 11:49:51 ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  
13/04/2021 11:54:51 ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΑΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ  
13/04/2021 11:59:19 ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΑΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Η ίδια ένδειξη και σε μένα από τις 03/04 μέχρι σήμερα. Νόμιζα ότι είχε κολλήσει Θεσσαλονίκη.

Ξαφνικά σήμερα με ειδοποίησαν και παρέλαβα εδώ Αθήνα.

Απο goboo η αγορά, x3 pro 199 ευρώ.

Είχα το x3, το pro πολύ πιο γρήγορο και με ταχύτατο face unlock.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 minutes ago, Alexandros4004 said:

Η ίδια ένδειξη και σε μένα από τις 03/04 μέχρι σήμερα. Νόμιζα ότι είχε κολλήσει Θεσσαλονίκη.

Ξαφνικά σήμερα με ειδοποίησαν και παρέλαβα εδώ Αθήνα.

Απο goboo η αγορά, x3 pro 199 ευρώ.

Είχα το x3, το pro πολύ πιο γρήγορο και με ταχύτατο face unlock.

Καλα ειναι δυνατον 10 μερες εκαναν να το φερουν απο Θεσσαλονικη Αθηνα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, steveevo είπε

Καλα ειναι δυνατον 10 μερες εκαναν να το φερουν απο Θεσσαλονικη Αθηνα?

Όχι, απλά σκανάρουν όταν το φορτώσουν για αναχώρηση αλλά φαντάζομαι ότι δεν ξεκινάει πραγματικά από το κέντρο διαλογής. Μόλις παρέλαβα 2 βιβλία από Αττική σε Αττική ενώ από 5/4 έδειχνε αναχώρηση από Κ.Δ. Αττικής και δεν έφτανε στο τοπικό κατάστημα ACS. Σήμερα το παρέλαβαν και πήγα το πήρα. Σε ερώτηση μου η υπάλληλος μου είπε ότι έχουν σε εκκρεμότητα 30 αποστολές περίπου και σήμερα ανοίξανε 12. Άρα έρχονται σιγά σιγά οι αναχωρήσεις από τα Κ.Δ.

Τώρα για το f3 εμένα μου λέει εκτιμώμενη παραλαβή αύριο ενώ σήμερα έφυγε από Θεσσαλονίκη για Αθήνα. Λες να γίνει κάνα θαύμα; 😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, Alexandros4004 είπε

Η ίδια ένδειξη και σε μένα από τις 03/04 μέχρι σήμερα. Νόμιζα ότι είχε κολλήσει Θεσσαλονίκη.

Ξαφνικά σήμερα με ειδοποίησαν και παρέλαβα εδώ Αθήνα.

Απο goboo η αγορά, x3 pro 199 ευρώ.

Είχα το x3, το pro πολύ πιο γρήγορο και με ταχύτατο face unlock.

ποιο εχετε βαλεις ως track number γιατι εβαλε τον κωιδκο που εχει το δικο μου στο site της acs αλλα δεν βρικσει κατι μηπως κανω κατι λαθος ? εχω παραγγειελι f3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Mathews είπε

ποιο εχετε βαλεις ως track number γιατι εβαλε τον κωιδκο που εχει το δικο μου στο site της acs αλλα δεν βρικσει κατι μηπως κανω κατι λαθος ? εχω παραγγειελι f3

όταν πας στο tracking της GLS, στο shipment information λέει ACS Parcel Number. Με εκείνο το νούμερο κάνεις αναζήτηση στην ACS. αν δε φαίνεται, δεν παρέλαβαν ακόμα το φορτίο από τη GLS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Velocity91 είπε

όταν πας στο tracking της GLS, στο shipment information λέει ACS Parcel Number. Με εκείνο το νούμερο κάνεις αναζήτηση στην ACS. αν δε φαίνεται, δεν παρέλαβαν ακόμα το φορτίο από τη GLS.

μου αναφερει οτι εχει ερθει ελλαδα αλλα το μονο πο βλεπω ειναι το trucking number μηπως μπορεις να βγαλεις ενα screenshot να με βοηθησεις ?

Μόλις τώρα, Mathews είπε

μου αναφερει οτι εχει ερθει ελλαδα αλλα το μονο πο βλεπω ειναι το trucking number μηπως μπορεις να βγαλεις ενα screenshot να με βοηθησεις ?

φιλε ακυρο το βρηκα μεσω του gls truck οχι απο το site της goboo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, Mathews είπε

μου αναφερει οτι εχει ερθει ελλαδα αλλα το μονο πο βλεπω ειναι το trucking number μηπως μπορεις να βγαλεις ενα screenshot να με βοηθησεις ?

Edit: με το καλό η παραλαβή ;)

Επεξ/σία από Velocity91
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, steveevo είπε

Καλα ειναι δυνατον 10 μερες εκαναν να το φερουν απο Θεσσαλονικη Αθηνα?

Όχι, εδώ Αθήνα είχε κολλήσει λογικά, λόγω φόρτου.

1 ώρα πριν, Mathews είπε

ποιο εχετε βαλεις ως track number γιατι εβαλε τον κωιδκο που εχει το δικο μου στο site της acs αλλα δεν βρικσει κατι μηπως κανω κατι λαθος ? εχω παραγγειελι f3

Στο site δεν σου δίνει κωδικό ACS.

Σου δίνει Gls. Μπαίνεις λοιπόν στο site της gls και βάζεις τον κωδικό που έχεις στο site 

Κάποια στιγμή σε αυτό το site σου βγάζει ότι παραδόθηκε στην ACS και μάλιστα σου δίνει νέο tracking number.

Αυτό το νέο tracking number το βάζεις στο site της  ACS. Και πλέον τσεκάρεις μόνο αυτό, το προηγούμενο το ξεχνάς

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, steveevo είπε

Εφτασε Αττικη το δεμα!!!

14/04/2021 00:50:58 ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΑΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

εμενα φιλε βλεπω οτι χθες εκανε αναχωρηση για γαλατσι αλλα δεν εχει αλλαξει κατι ελπιζω μεσα στην μερα να εχει ερθει αλλιως το βλεπω απο βδομαδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 30/3/2021 στις 7:41 ΜΜ, Μακιαβέλλι είπε

Ναι. Έριξα παραγγελία εγώ.

 

Καλορίζικα να μας είναι όσοι το πάρουμε.

Μιας και εσύ έριξες παραγγελια από το γαλλικό Amazon, στο εστειλαν εσενα ; Εμενα η παραγγελία είναι ακόμα στο περίμενε και μετα απο επικοινωνια μεσω chat για το πότε θα το στείλουν, έλαβα την απάντηση "we have no date for its shipment but you will receive an e-mail once it is done"


image.png.be9f29ef4bed62656f84d2a1a5bffe4b.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Vormulac είπε

Μιας και εσύ έριξες παραγγελια από το γαλλικό Amazon, στο εστειλαν εσενα ; Εμενα η παραγγελία είναι ακόμα στο περίμενε και μετα απο επικοινωνια μεσω chat για το πότε θα το στείλουν, έλαβα την απάντηση "we have no date for its shipment but you will receive an e-mail once it is done"


image.png.be9f29ef4bed62656f84d2a1a5bffe4b.png

Σήμερα έβγαλε ετικέτα ups (μου έδωσε tracking). Δεν το έχουν πάρει ακόμα για να ξεκινήσει. Σήμερα αύριο λογικά. 

Edit: το πήρε η UPS, εκτιμώμενη 20.04.

Επεξ/σία από Μακιαβέλλι
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...