Προς το περιεχόμενο

Poco F3/x3 pro


Fonaiver

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Από Κυριακή που είχα παραγγείλει από amazon de, χθες το βράδυ τελικά ήρθε email για dispatch. Επειδή τους μουρμούρισα λίγο για τη καθυστέρηση καθώς πλήρωσα τα πιο ακριβά μεταφορικά (18€), μου πρότειναν μόνοι τους να μου επιστρέψουν το κόστος μεταφορικών μόλις παραλάβω. Είναι καλοί γλείφτες, δεν έχω παράπονο! 😝

Επεξ/σία από afragorn
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, afragorn είπε

Από Κυριακή που είχα παραγγείλει από amazon de, χθες το βράδυ τελικά ήρθε email για dispatch. Επειδή τους μουρμούρισα λίγο για τη καθυστέρηση καθώς πλήρωσα τα πιο ακριβά μεταφορικά (18€), μου πρότειναν μόνοι τους να μου επιστρέψουν το κόστος μεταφορικών μόλις παραλάβω. Είναι καλοί γλείφτες, δεν έχω παράπονο! 😝

Εμενα παντως στο γαλλικο μολις μου εστειλαν οτι δεν υπαρχει διαθεσιμο, δεν ξερουν ποτε θα ειναι διαθεσιμο και αν θελω να ακυρωσω την παραγγελια μου ...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, afragorn είπε

Τσέκαρες το γερμανικό τι τιμή το δίνει;

Δυστυχώς "Usually dispatched within 1 to 2 months. "

https://www.amazon.de/-/en/Poco-F3-5G-Smartphone-Headphones/dp/B08XYG8HHK/ref=sr_1_4?crid=24IQKYLPWYFY1&dchild=1&keywords=poco+f3&qid=1618477367&sprefix=poco+f%2Caps%2C-1&sr=8-4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, Vormulac είπε

το 6+128 μοντελο το έχει διαθέσιμο πάντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει παραλάβει κάνεις από βόρεια Ελλάδα από gooboo εδώ και δύο μέρες δείχνει μεταφορά από Θεσσαλονίκη, αδύνατον να μην έχει φτάσει τουλάχιστον στο επόμενο κέντρο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, zentro είπε

έχει παραλάβει κάνεις από βόρεια Ελλάδα από gooboo εδώ και δύο μέρες δείχνει μεταφορά από Θεσσαλονίκη, αδύνατον να μην έχει φτάσει τουλάχιστον στο επόμενο κέντρο 

εγω παντως να ξερεις που ειμαι απο αθηνα και σε εμενα στην ιδια κατασταση ειανι θεσσαλονικη εδω και 2 ημερες εγω πιστευω απο βδομαδα

Επεξ/σία από Mathews
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, steveevo είπε

Παρέλαβα σήμερα κατά τις 12 εγώ παιδια, από Αθήνα.

εμενα ακομα ειναι κολλημενο στην θεσσαλονικη. Παντως αν μπορεις γραψε πρωτες εντυπωσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, Mathews said:

εμενα ακομα ειναι κολλημενο στην θεσσαλονικη. Παντως αν μπορεις γραψε πρωτες εντυπωσεις

Εμένα από χθες έγραφε πως έφυγε από Θεσσαλονίκη.

Ενώ είχα galaxy s8 είμαι πολύ ευχαριστημένος.

Τεράστια διαφορα στην ταχύτητα και τα animations.

User interface πολύ καλό μου έκανε εντύπωση πως δεν έχει τις αμέτρητες χαοτικές ρυθμίσεις του samsung.

Τα 120 hz κάνουν την διαφορά. Έχω χρησιμοποιήσει iphone 11 και τοσο smooth δεν ήτανε, αυτα μέχρι στιγμής.

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Mathews είπε

εμενα ακομα ειναι κολλημενο στην θεσσαλονικη. Παντως αν μπορεις γραψε πρωτες εντυπωσεις

κι εμένα...τυχεροί όσοι παρέλαβαν!! εμείς από βδομάδα λογικα!!! 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 ώρες πριν, Velocity91 είπε

κι εμένα...τυχεροί όσοι παρέλαβαν!! εμείς από βδομάδα λογικα!!! 

Σημασία έχει να προλάβουμε το Πάσχα γιατί μετά ξανά έχει εργάσιμη μέρα, τη Τετάρτη 5 Μάϊου! 😅

Επεξ/σία από afragorn
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω τη γνώμη σας. Είχα αποφασίσει να περιμένω το κινητό να έρθει από την Ελληνική αντιπροσωπεία (Infoquest αν δεν κάνω λάθος) και από εκεί να το πάρω. Βλέπω ότι υπάρχει πλέον στο skroutz σε μαύρο χρώμα στα ~390€. Έστειλα σε μερικά μαγαζιά του skroutz και με είπαν ότι είναι εισαγωγής με 2ετή εγγύηση από το κατάστημα. Λέτε να το χτυπήσω από τώρα να αποφύγω την αναμονή; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, panoschr είπε

Θέλω τη γνώμη σας. Είχα αποφασίσει να περιμένω το κινητό να έρθει από την Ελληνική αντιπροσωπεία (Infoquest αν δεν κάνω λάθος) και από εκεί να το πάρω. Βλέπω ότι υπάρχει πλέον στο skroutz σε μαύρο χρώμα στα ~390€. Έστειλα σε μερικά μαγαζιά του skroutz και με είπαν ότι είναι εισαγωγής με 2ετή εγγύηση από το κατάστημα. Λέτε να το χτυπήσω από τώρα να αποφύγω την αναμονή; 

Τα 390 τα θεωρώ πολλά για αυτό το κινητό, στα 300 που το πήραν οι περισσότεροι ήταν πολύ καλή τιμή, αν έχεις χρήματα και δεν σε νοιάζει προχωράς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, panoschr είπε

Θέλω τη γνώμη σας. Είχα αποφασίσει να περιμένω το κινητό να έρθει από την Ελληνική αντιπροσωπεία (Infoquest αν δεν κάνω λάθος) και από εκεί να το πάρω. Βλέπω ότι υπάρχει πλέον στο skroutz σε μαύρο χρώμα στα ~390€. Έστειλα σε μερικά μαγαζιά του skroutz και με είπαν ότι είναι εισαγωγής με 2ετή εγγύηση από το κατάστημα. Λέτε να το χτυπήσω από τώρα να αποφύγω την αναμονή; 

Το 6/128 το βρίσκεις στο αμαζον ακόμα και τώρα στην ίδια τιμή. Κανένας λόγος να πάρεις από skroutzαδικο. Το 8/256 θέλει περισσότερη υπομονή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...