Προς το περιεχόμενο

Σκλήρος Δίσκος και Ελληνική ΕΓΓΥΗΣΗ (με κεφαλαία η εγγύηση) MG MANAGER


Herald

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νομίζω ότι έχεις κλείσει τα αυτιά και τα μάτια σου και λες τόσες σελίδες το ίδιο ποίημα. Συνεχισε να αναφέρεσαι αποσπασματικά σε οσα γράφω. Αποκόπτεις τεχνητά και πονηρά τη καλή μου εμπειρία μαζί τους και ξεχνάς να διαβάσεις ότι τους έχω βγάλει λάθος και ότι δεν αμφισβητώ τα λεγόμενα σου. Σαν να μιλάω με 5χρονο αλήθεια στο λέω. 

Εγώ με σένα τα βάζω και την ανωτεριλα σου που τόσες σελίδες απλά γκρινιάζεις απλά για να πεις πόσο κακό κατάστημα απατεώνες και σκατενιοι είναι...και από ουσία μηδέν. Με πορδες αυγά δε βάφεις. Και συ μέχρι στιγμής κάνεις όλα τα υπόλοιπα για να μας **ενημερώσεις** εκτός από το να κάνεις το rma. 

Σταματάω να ασχολούμαι και γράψε από εδώ και κάτω ότι άλλο θες. 

Ο κόσμος διάβασε το λάθος του καταστήματος αλλά διάβασε τόσες σελίδες και το τι έκανες εσύ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 166
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, greekfragma είπε

Νομίζω ότι έχεις κλείσει τα αυτιά και τα μάτια σου και λες τόσες σελίδες το ίδιο ποίημα. Συνεχισε να αναφέρεσαι αποσπασματικά σε οσα γράφω. Αποκόπτεις τεχνητά και πονηρά τη καλή μου εμπειρία μαζί τους και ξεχνάς να διαβάσεις ότι τους έχω βγάλει λάθος και ότι δεν αμφισβητώ τα λεγόμενα σου. Σαν να μιλάω με 5χρονο αλήθεια στο λέω. 

Εγώ με σένα τα βάζω και την ανωτεριλα σου που τόσες σελίδες απλά γκρινιάζεις απλά για να πεις πόσο κακό κατάστημα απατεώνες και σκατενιοι είναι...και από ουσία μηδέν. Με πορδες αυγά δε βάφεις. Και συ μέχρι στιγμής κάνεις όλα τα υπόλοιπα για να μας **ενημερώσεις** εκτός από το να κάνεις το rma. 

Σταματάω να ασχολούμαι και γράψε από εδώ και κάτω ότι άλλο θες. 

Ο κόσμος διάβασε το λάθος του καταστήματος αλλά διάβασε τόσες σελίδες και το τι έκανες εσύ. 

Είπαμε, το τι εκανα εγω δεν εχει σημασια εφοσον μου το επιτρεπει ο νόμος. Το οτι εσενα προσωπικα δεν σαρεσει η σταση μου ειναι θεμα δικιας σου προτίμησης. 

Τι αλλη ουσια θελεις πέρα απο το να ενημερώσω για το ποσο σκατενιο ειναι το κατάστημα??? Αφου γιαυτο τον λογο το ανοιξα το τοπικ. 

Αν ήθελα rma θα ειχα κάνει ηδη, οι τροποι πολλοί. Ουτως η αλλος τον δισκο δεν τον χρειαζομουνα, για χρηση λίγων ημερων τον πηρα να μεταφερω καποια αρχεια για να κάνω format το καινουργιο πισι της κοπέλας μου. 

Να σου κανω ομως μια κρισιμη ερώτηση που φυσικα δεν θα απαντησεις. Αν σου εδινα 300 ευρω να έρθεις να μου καθαρισεις το βόθρο ας πουμε θα το έκανες? Φανταζομαι οχι. Ε το ιδιο ακριβως αισθανομαι και εγω με το εν λογω καταστημα. Αηδια. Αν δεν θες να το καταλαβεις μη το καταλαβεις. Δεν σου εχει τυχει ποτε να αηδιασεις με μια κατασταση, προσωπο η καταστημα ας πούμε? Που βρίσκεις το περιεργο. 

Για τα υπόλοιπα δεν ξερω τι θες να πεις. Ισχυρίστηκα οτι αμφισβητεις τα λεγομενα μου? 

Επεξ/σία από Herald
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...