Προς το περιεχόμενο

Πρότζεκτ και altcoins που ίσως έχουν μέλλον(κατα την ταπεινή και τιποτένια γνώμη μας)


FromMyAshesRRR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενδεχομένος να έχει αλλάξει το τρέντ για το ΣΓΒ.  16-18 νοέμβρη πιστεύω να γίνει διασταύρωση και να ξεκκινήσει δυνατά η άνοδος. 

image.png.ab8fb8dc406469b814fa34175d8203c6.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 500
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 16/11/2021 και 02:00 το βράδυ θα γίνει το δεύτερο public mint για NFT στο Songbird δίκτυο.

Θα δοθούν 10.000 punks με τιμή 100$ το ένα.

Τα bazooka chicks ήταν το πρώτο mint και έγινε από την ίδια ομάδα. Έγινε sold out σε 10 λεπτά! Και εκεί 10.000 κομμάτια. Βέβαια τότε η τιμή ήταν 10$.

Όποιος θέλει βοήθεια για το πως μπορεί να αγοράσει NFTs μέσω του Bifrost wallet, γράφει εδώ.

 

https://bazookachicks.io/songbird/punks/mint/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

ο Τζέμ Μακέλεμπ είναι αυτός που δημιούργησε την Ριππλ και μετά τα χαλάσανε με τουν Βράντ και τον Κρίς και έφυγε απο την Ριππλ και δημιούργησε την Στέλλαρ και το ΧΛΜ 

@kerkakos

 image.png.a477d972e221fcb8c340decc0d8746e8.png

https://www3.weforum.org/docs/WEF_Getting_Started_Cryptocurrency_2021.pdf

 

5 λεπτά πριν, geoptik είπε

Εσπασε μολις

δε γαμιέται, έτσι και αλλιώς εγω απο τον μαιο έχω την πεποιθηση πως τελειώσαμε, και δεν με έχουνε πείσει για το super cycle....

το ΧΛΜ να πάει αντε στα 0.27, εκεί πιστεύω ισως  να αγοράσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το τρίγωνο του ΧΡΠ κλείνει κατα τα τέλη μαρτίου. 

Ελπίζω μέχρι τότε να έχουμε ξεκκαθαρίσει με τους καραγκιόζηδες ΣΕΚ

XRP XLM XDC πιστεύω είναι πολύ σημαντικά προτζέκτ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω τώρα έχω στοχεύσει μέσα στα χριστουγεννα να πάρω xdc xlm sgb… πιο μετά θέλω να πάρω σίγουρα flr και quant. Xrp δεν αγοράζω κερδίζω τζάμπα λίγα λίγα από airdrops 😂 τα σημαντικά τα κρατάω τα χαζά τα πουλάω. Παρόλα αυτά έχω επιφυλάξεις για το ΧΛΜ…

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά, γράφω εδώ για να μη βρωμίζουμε το άλλο. 

Τι τακτική θα ακολουθήσετε με τα SGB? Θα ξεφορτωθείτε αυτή τη βδομαδα; 

Επίσης ποια η γνώμη σας για HBAR?

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή ερώτηση. Και εγώ το ίδιο αναρωτιέμαι. 

Καλά λεφτά βγάζεις και από SGB. Δε ξέρεις επίσης στο μέλλον τη πορεία του. Πάντως προς το παρόν είναι απλά για τεστάρισμα.

Μπορεί όμως να το προωθήσουν και να στήσουν και γύρω του άλλα snapshot(τσαμπα λεφτά). Είναι περίεργη φάση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, shadowfax-1- είπε

Καλή ερώτηση. Και εγώ το ίδιο αναρωτιέμαι. 

Καλά λεφτά βγάζεις και από SGB. Δε ξέρεις επίσης στο μέλλον τη πορεία του. Πάντως προς το παρόν είναι απλά για τεστάρισμα.

Μπορεί όμως να το προωθήσουν και να στήσουν και γύρω του άλλα snapshot(τσαμπα λεφτά). Είναι περίεργη φάση...

Εγώ σκέφτομαι να πουλήσω μισά και να αφήσω τα άλλα μισά για τυχόν drops και staking. Αλλά με τρώει και να τα αφήσω όπως είναι στο bifrost. Decisions, decisions 🤔 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, vins είπε

Εγώ σκέφτομαι να πουλήσω μισά και να αφήσω τα άλλα μισά για τυχόν drops και staking. Αλλά με τρώει και να τα αφήσω όπως είναι στο bifrost. Decisions, decisions 🤔 

@Maybedelete

Προσωπικά 

XRP (θα κρατήσω 20% και εκεί στο τέλος του μπουλραν ) μετά το κράς θα ξαναγοράσω πιό πολλά.

FLR (δέν θα πουλήσω πιστεύω ουτε 1) όλα θα πάνε στάκιγκ

SGB (θα τα έχω στο Bitrue την εβδομάδα για να στείλω ακριβώς στο σνάπσοτ και να αγοράσω πιο κάτω)

VGB(κρατώ για στάκιγκ) και θα αγοράσω και άλλα

ELS (κρατώ για στάκιγκ)

XDC κρατάω αναλόγος το Που θα πάει η τιμή. Αν και πιστεύω να τα κρατήσω όλα και να περιμένω να τα κάνω στακιγκ κάπου. 

 

Τα υπόλοιπα κρύπτο πιστεύω κάποια να κρατήσω ίσως όλα τα κρατήσω, δεν ξερω. βλέπουμε. 

 

Top 5 για μενα 

XRP

FLR

SGB

XDC

XLM (ακομα πρέπει να αγοράσω, χαζομάρες κανω αλλα τι να πεις)

Bonus : Propy (δέν έχω δυστυχώς) 

 

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...