Προς το περιεχόμενο

Πρότζεκτ και altcoins που ίσως έχουν μέλλον(κατα την ταπεινή και τιποτένια γνώμη μας)


FromMyAshesRRR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 λεπτά πριν, panosbel είπε

Καλά που το θυμασαι ότι είχα αναφέρει το nerian ;;;😂😂😂και μου έλεγες τι είναι αυτό και να προσέχω μην είναι σπαμ….τέλος πάντων Τα πούλησα για χρπ!!

Φυσικά και πρέπει να προσέχουμε, δέν είδες τί φιάσκο έγινε με το ΒΓΒ ? 

δέν είδες οτι απο  0.20 θα πάρουμε τελικά 0.013 σολο ; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 500
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, FromMyAshesRRR είπε

Φυσικά και πρέπει να προσέχουμε, δέν είδες τί φιάσκο έγινε με το ΒΓΒ ? 

δέν είδες οτι απο  0.20 θα πάρουμε τελικά 0.013 σολο ; 

Καλα ναι για το σολο μια απογοητευση αλλα τι να κανουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Sakis_Spooky είπε

Είχαμε κανένα "ευχάριστο" για το XDC?

+26% sto 24ωρο

ε δέν πρόλαβε η Έρι και το ανέβασε....και εγώ δέν πρόλαβα να αγοράσω και άλλα....αλλα στέρεψα...δεν έχει άλλο..... 

Στακιγκ θέλω να κάνω και δέν υπάρχει πουθενά δυνατότητα...

 

ειχαμε πολύ καλά νέα για το ΧΔΣ. Αν θα αγόραζα θα έπρεπε να μετατρέψω ΧΡΠ σε ΧΔΣ... :(

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

ε δέν πρόλαβε η Έρι και το ανέβασε....και εγώ δέν πρόλαβα να αγοράσω και άλλα....αλλα στέρεψα...δεν έχει άλλο..... 

Στακιγκ θέλω να κάνω και δέν υπάρχει πουθενά δυνατότητα...

 

ειχαμε πολύ καλά νέα για το ΧΔΣ. Αν θα αγόραζα θα έπρεπε να μετατρέψω ΧΡΠ σε ΧΔΣ... :(

Αυτό με το staking όντως πρόβλημα! Τζάμπα κάθονται... και στο bitrue όλο "κατειλημμένα" 

Για το SGB τι να περιμένουμε?  "Έγλειψε" το 0,21$... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, Sakis_Spooky είπε

Αυτό με το staking όντως πρόβλημα! Τζάμπα κάθονται... και στο bitrue όλο "κατειλημμένα" 

Για το SGB τι να περιμένουμε?  "Έγλειψε" το 0,21$... 

Για το ΣΓΒ πρέπει να μας σύρουν με το γαιδούρι πάνω σε τσουκνίδες μπάς και βάλουμε μυαλό.... έπρεπε να τα είχαμε πουλήσει όπως είπα και να αγοράζαμε στο 0.20 όπως πάλι είπα.... τι να πείς...τώρα σκάμε και αγοράζουμε.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης, το γεγονός του ότι το ΧΔΣ δεν έχει στακινγκ με κάνει να πιστεύω στο ότι θα γίνει της πουτανας με την τιμή...

Έχει φυσικά NODE αλλά αντε βρες εσύ 10.000.000 ΧΔΣ..... Αυτό έπρεπε να το ψιλιαστουμε πριν καιρό.....αλλα....@@....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

MGS πιστεύω σε καμιά 5 μερούλες (κυριακή ή δευτέρα) να κάνει το μπάμ και να αρχίσει το ράλλυ του. Για πλάγια κίνηση δεν το αποκλείω, πιό κάτω όμως δέν το κόβω να πάει.  (ΧΡΠ λέτζερ πρότζεκτ) 

image.png.268697326ad2a3312926a915801302dd.png

@Sakis_Spooky Γιαυτό δέν το κοιτούσα το ΧΔΣ, γιατί περίμενα να πάει και άλλο κάτω και κατα τον φεβρουάριο να κάνει την κίνησή του. 

 

image.png.6565eb19a67cecc8a195aade4b09a0f2.png

Η χαζομάρα ήταν που δέν τα πουλησα στις αρχές σεπτέμβρη στα 0.19.....για να ξαναγοράσω πιό κάτω. 

Ήταν μιά άκρως disapointed χρονιά για μένα. Έχασα ευκαιρίες. 

ΧΛΜ δίχνει για μέσα ιανουαρίου να κανει το σπάσιμο 

image.png.6ddc712f6e28abd83378b4a2f8b9b36e.png

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Maybedelete είπε

To SGB θα βρει support στα 0.20$;

Κάποιοι πάντως περιμένουν το 0.10 με εντολές αγοράς για 1 εκκατομύριο κομμάτια. 

image.png.513d6bd2489b3ed26811b05146c85839.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Κάποιοι πάντως περιμένουν το 0.10 με εντολές αγοράς για 1 εκκατομύριο κομμάτια. 

image.png.513d6bd2489b3ed26811b05146c85839.png

Θα βγουμε παγανια στα 0.10 αν και μου φαινεται λιγο τραβηγμενο να κανει αλλο ενα -50%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωω πάω και για άλλη αγορά sgb. Έχει πιάσει πάτο. Δεν το περίμενα τόσο να βολοδέρνει αλλά μάλλον φταίνε τα airdrops .Η βλακεία είναι χωρίς pc δεν μπορείς να αγοράσεις από bitrue. 
 @FromMyAshesRRR θέλω xdc αλλά τέλη του μήνα θα έχω κάποια λεφτά να σπρώξω. Ποτε βλέπεις να κάνει το σπάσιμο προς τα πάνω;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για το ΧΔΣ Ίσως στη πρώτη η δεύτερη εβδομάδα του ιανουάρι. Πρώτα νομίζω θα πέσει προς το 0.07-0.065 και μετά για σπάσιμο προς τα πάνω. Νομίζω θα αγοράσω και εγώ περισσότερα τότε. 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...