Προς το περιεχόμενο

Πρότζεκτ και altcoins που ίσως έχουν μέλλον(κατα την ταπεινή και τιποτένια γνώμη μας)


FromMyAshesRRR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Eγώ εκτός απο αυτή την εικόνα δέν βλέπω κατι αλλο, αμα πατήσω το λινκ. 

image.png

Σου λεει send message  και ξεκινας την διαδικασια εγγραφης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 500
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Να το διατυπώσω αλλιώς. Άμα πατήσω το send messagbe δέν γινετε τίποτα. Δέν αλλάζει οθόνη δέν με στέλνει αλλού δέν κάνει τίποτα. 

εξάλλου κάτι διαβάζω για 11% φεες. Πόσα πλήρωσες για να κάνεις την εγγραφή ; Μήπως το κάνουν για να μαζέψουν κρύπτο απο την εγγραφή ; έτσι και βγάλουν μερικές χιλιάδες εγγραφές και πληρώσει ο κόσμος απο 1-2 SGB πχ. ε τότε έχουν κάνει καλή μπάζα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, FromMyAshesRRR είπε

Να το διατυπώσω αλλιώς. Άμα πατήσω το send messagbe δέν γινετε τίποτα. Δέν αλλάζει οθόνη δέν με στέλνει αλλού δέν κάνει τίποτα. 

εξάλλου κάτι διαβάζω για 11% φεες. Πόσα πλήρωσες για να κάνεις την εγγραφή ; Μήπως το κάνουν για να μαζέψουν κρύπτο απο την εγγραφή ; έτσι και βγάλουν μερικές χιλιάδες εγγραφές και πληρώσει ο κόσμος απο 1-2 SGB πχ. ε τότε έχουν κάνει καλή μπάζα. 

Δεν πληρωνεις κατι για την εγγραφη, απλα θα υπαρχουν fees εαν θες να τα πουλησεις η να αγορασεις αν εχω καταλαβει καλα, μισο μηπως βρω αλλο λινκ

4 ώρες πριν, Maybedelete είπε

Δεν πληρωνεις κατι για την εγγραφη, απλα θα υπαρχουν fees εαν θες να τα πουλησεις η να αγορασεις αν εχω καταλαβει καλα, μισο μηπως βρω αλλο λινκ

Απλα σε παραπεμπει το λινκ στο bot που εχουν στο τελεγκραμ

4 ώρες πριν, Maybedelete είπε

Δεν πληρωνεις κατι για την εγγραφη, απλα θα υπαρχουν fees εαν θες να τα πουλησεις η να αγορασεις αν εχω καταλαβει καλα, μισο μηπως βρω αλλο λινκ

Απλα σε παραπεμπει το λινκ στο bot που εχουν στο τελεγκραμ

Επεξ/σία από Maybedelete
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Δεν χρειάστηκε πολύ για να μην μου αρέσει το canaryX.

Καλα ναι και εγω δεν εχω σκοπο να επενδυσω ουτε € σε αυτο αλλα δεν λεω οχι στα free coins, ακομα και πυραμιδα να ειναι μπορει να βγει κερδος την καταλληλη στιγμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/12/2021 στις 6:05 ΜΜ, FromMyAshesRRR είπε

https://airdrops.io/aquarius/

το σάιτ αυτό να το κοιτάς γιατί βγάζει όλες τις αερολήψεις ολων των νομισμάτων. 

Ρε εν τω μεταξύ ήθενα να αναφέρω: το γεγονός ότι το drop του Solo είναι 10-15 θέσεις πιο πάνω από exfi drop πραγματικά...Τί να πω. Η εγώ δε μετράω τα project ορθά ή ο κόσμος δεν αντιλαμβάνεται τα Flare economics system και πως λειτουργουν.

Η μπορεί και μια μίξη των δύο το οποίο δεν απαγορεύεται. :P.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To sologenic έχει μεγάλο ποσοστό αναλογίας έναντι του ΧΡΠ. Επίσης το Σολο δέν έχει το ΣΕΚ να το κυνηγάει, επίσης το Σολο απο τα 0.40 πήγε στα 6$ μέσα σε 2 μηνες ενώ εμείς είμαστε στα ίδια επίπεδα που ημασταν πέρυσι .  

Μαλακία μου που δεν μετέτρεψα τα ΧΡΠ μου σε σολο τον σεπτέμβρη αλλα τι να πεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, FromMyAshesRRR είπε

Πολύ καλή ανάκαμψη το Propy ❤️ κρίμα που δεν το αγόρασα, αγόρασα όμως ΧΛΜ ΧΔΣ.

 

Θέλω το XDC στα... 100$ 

Είμαι υπερβολικός?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Sakis_Spooky είπε

Θέλω το XDC στα... 100$ 

Είμαι υπερβολικός?

:( θα πρέπει να περιμένουμε λιγάκι για το 100$.... θέλω στακιγκ επιλογές....και μπορώ να περιμένω άλλα 4 χρόνια αν χρειαστεί δυστυχώς. 

41 λεπτά πριν, shadowfax-1- είπε

SGB ρε σεις θα τα πάει αρνητικά τα ρημάδια τα rewards(υπερβολικός...καταλαβαίνετε πως το λέω)? 

Πως τα ξεφτίλισαν έτσι;;;

Αστα να πανε....Φυσικά να σου πώ....αυτό το χαμηλό % αμοιβής εμένα μου δείχνει πως πολλοί θα τα πουλήσουν στις 12 δεκέμβρη....οπότε θα έχουμε μεγάλη volatility στην τιμή. Έχετε το νού σας. 

Εγώ τα έβγαλα απο το Delegate, θα τα ξετυλίξω και θα τα στείλω στο Bitrue και θα περιμένω το dump....για να αγοράσω και άλλα. Αναλαμβάνω τις ευθύνες μου για την κίνηση μου αυτή, έχοντας το ρίσκο στο μυαλό μου. Αν κάνω μαλακία θα είναι όλη δικη μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτσε ρε. Γιατί να τα πας bitrue? Δεν είπαν ότι και bitfrost να μείνουν συμμετέχει κανονικά στο airdrop?

 

Απλά τα πας στο bitrue (φαντάζομαι συμμετέχει στο σναπσοτ)για να τα διώξεις άμεσα αν φάνε κατηφόρα;

 

Εγώ να σου πώ την αλήθεια σκοπεύω να κρατήσω και να συνεχίσω το dele. Δε ξέρεις ποτέ μπορεί στο μέλλον να δώσουν further exfi(no...but u get the point of other possible rewards anyway). Άρα όσο περισσότερα τόσο καλύτερα (πάντα my humble opinion).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, shadowfax-1- είπε

Κάτσε ρε. Γιατί να τα πας bitrue? Δεν είπαν ότι και bitfrost να μείνουν συμμετέχει κανονικά στο airdrop?

 

Απλά τα πας στο bitrue (φαντάζομαι συμμετέχει στο σναπσοτ)για να τα διώξεις άμεσα αν φάνε κατηφόρα;

 

Εγώ να σου πώ την αλήθεια σκοπεύω να κρατήσω και να συνεχίσω το dele. Δε ξέρεις ποτέ μπορεί στο μέλλον να δώσουν further exfi(no...but u get the point of other possible rewards anyway). Άρα όσο περισσότερα τόσο καλύτερα (πάντα my humble opinion).

Πρίν μέρες κάποιος στο φόρουμ ρωτησε για το ποιά 3 θα κρατούσα αν έπρεπε να αποφασίσω. ΧΛΜ ΦΛΡ ΣΓΒ είναι αυτά που θα κρατούσα. Θα πουλήσω για να αγοράσω πιό πολλά όταν πέσει η τιμή. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...