Προς το περιεχόμενο

Προσφορά yellows με την νέα εφαρμογή yellow app από την Πειραιώς [ΤΕΛΟΣ]


thouthou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χθες έκανα εγκατάσταση την εφαρμογή κ login. Είχα κ την παλαιότερη εφαρμογή (yellow). Μόλις έκανα αγορά στα media markt με click away. Πλήρωσα με πιστωτική με δόσεις κ στο απόκομμα περάστηκαν αυτόματα οι πόντοι επί 100.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 290
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

44 λεπτά πριν, lalanis είπε

Είναι λίγο τεχνικό το θέμα, αλλά γενικά έχει διαφορά το φυσικό POS με το ηλεκτρονικό κατάστημα.

Επίσης διαφορά στην εκκαθάριση κτλ αν έχεις βάλει δόσεις σε φυσικό POS σε σχέση με δόσεις online.

Το φυσικό POS σχεδόν πάντα δίνει πόντους άμεσα

βασικα παιζει και κατι αλλο,αγορασα μια κουζινα ,το mediamarket εχει δεσμευσει το ποσο  απο την καρτα μου,αλλα δεν εχει περασει σαν αγορα απο το συστημα,υποθετω ειναι σε περισυλλογη μεχρι να   παρω τρακιν ναμπερ,αρα οταν μου στειλουν τα στοιχεια αποστολης(υποθετω εντος διημερου)τοτε θα εχει περασει σαν αγορα η πρωσορινη δεσμευση του ποσου,και τοτε θα επιστραφει το 20%,δεν πολυ αγχωνομαι,και το γεγονος οτι δεν εχει μπει το 1% καν μου φαινεται σαν ορθο,δηλ θεωρω θα μπει ολο μαζι,εννοειται μολις εχω ενημερωση θα ξαναγραψω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, misi27 είπε

Χθες έκανα εγκατάσταση την εφαρμογή κ login. Είχα κ την παλαιότερη εφαρμογή (yellow). Μόλις έκανα αγορά στα media markt με click away. Πλήρωσα με πιστωτική με δόσεις κ στο απόκομμα περάστηκαν αυτόματα οι πόντοι επί 100.

ναι ρε μαν σε αγορα κλικ αγει ειπαμε μπαινουν απευθειας οταν εχεις αμεση επαφη με ταμειο,στην θεσσαλονικη δεν εχουν ανοιξει τα καταστηματα λογω κοβιντ και παιζει μονο ιντερνετικα γιαυτο το μπερδεμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, di maria kun είπε

ναι ρε μαν σε αγορα κλικ αγει ειπαμε μπαινουν απευθειας οταν εχεις αμεση επαφη με ταμειο,στην θεσσαλονικη δεν εχουν ανοιξει τα καταστηματα λογω κοβιντ και παιζει μονο ιντερνετικα γιαυτο το μπερδεμα

Στην Θεσσαλονίκη είμαι κ γω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, misi27 είπε

Στην Θεσσαλονίκη είμαι κ γω. 

κατσε θα τρελαθω,εκανες αγορα απο mediamrkt θεσσαλονικης??αφου ειναι κλειστα,μαλιστα και το click ραντεβου ειναι απενεργοποιημενο στο σαιτ για τα καταστηματα θεσσαλονικης,και ρωτησα τηλεφωνικως και μου ειπαν λογω κοβιντ,μονο take away υπηρεσια εχουν που ειναι για παραλαβη,τι φαση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, di maria kun είπε

κατσε θα τρελαθω,εκανες αγορα απο mediamrkt θεσσαλονικης??αφου ειναι κλειστα,μαλιστα και το click ραντεβου ειναι απενεργοποιημενο στο σαιτ για τα καταστηματα θεσσαλονικης,και ρωτησα τηλεφωνικως και μου ειπαν λογω κοβιντ,μονο take away υπηρεσια εχουν που ειναι για παραλαβη,τι φαση?

Ακριβώς όπως το λες. Σήμερα το πρωί έκανα τηλεφωνική παραγγελία. Μετά από 2 ώρες μου έστειλαν sms κ mail να κλείσω ραντεβού. Παρέλαβα στις 20:15 από το mediamarkt στη νέα δυτική είσοδο (Σταθμού με Κωλέττη)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, misi27 είπε

Ακριβώς όπως το λες. Σήμερα το πρωί έκανα τηλεφωνική παραγγελία. Μετά από 2 ώρες μου έστειλαν sms κ mail να κλείσω ραντεβού. Παρέλαβα στις 20:15 από το mediamarkt στη νέα δυτική είσοδο (Σταθμού με Κωλέττη)

 και εμενα εριξαν ακυρο-θα παρω αυριο να μαθω,μαλιστα εμενα μου ειπε στο τηλ δεν λειτουργουν τα μηχανηματα πληρωμης,ενω εσυ αναφερεις πληρωσες με την καρτα!!!!!!wtf

Επεξ/σία από rudigarcia222
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν αγοράσω προϊόν των ΜΜ μέσα από το marketplace του public θα έχω την ίδια έκπτωση; 

Ρωτάω γιατί ενδιαφέρομαι για τηλεόραση που δεν είναι διαθέσιμη στο sait του MM αλλά είναι διαθέσιμη στο sait του public.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα για κάποιο λόγο δεν την φορτώνει την εφαρμογή και παραμένει κίτρινη η οθόνη. Ομοίως και την παλιά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, stapd_21 είπε

Σε περίπτωση αγοράς τηλεόρασης μαζί με την επέκταση εγγύησης, το 20% αφορά το συνολικό ποσό ή μόνο την αξία της τηλεόρασης; Γνωρίζει κάποιος;

Η προσφορά από ότι καταλαβαίνω αφορά τη χρέωση της κάρτας από το κατάστημα. Οπότε εικάζω πως αφορά το συνολικό ποσό. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, Antretng είπε

Η προσφορά από ότι καταλαβαίνω αφορά τη χρέωση της κάρτας από το κατάστημα. Οπότε εικάζω πως αφορά το συνολικό ποσό. 

Αυτό υποθέτω και εγώ. Ευχαριστώ Αντρέα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
35 λεπτά πριν, stapd_21 είπε

 

Επιβεβαιώνω και γω ότι μετά από αγορά από Σκλαβενίτη, φάνηκαν οι διπλασιοι πόντοι για το ποσό αυτό. 

Μια χαρά! 

Επεξ/σία από Symbad
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...