Προς το περιεχόμενο

Ανησυχίες


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

13 λεπτά πριν, dtk-386 είπε

έρωτας με αμφίβολη αξιοπιστία όμως. :lol:

Όπως βλέπεις την αξιοπιστία την έχω βάλει χαμηλά στη λίστα τόσα χρόνια 😅

  • Haha 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, zio10 είπε

Αν ανεβαίνεις λίγο λίγο δε σου φαίνεται, 20, 25, 30, 35 έφτασες :lol:

Έτσι έφτασα κοντά 40 χιλιάρικα και μετάνιωσα τις υπερβολές μου :D

  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, tsofras είπε

Έτσι έφτασα κοντά 40 χιλιάρικα και μετάνιωσα τις υπερβολές μου :D

καμια φορα χαιρομαι που με πιανουν οι τσιγκουνιες μου... ξυνομουνα κ εγω για αλλαγη αλλα με αυτα που βλεπω δε τη κανω με τη καμια...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, paylidis είπε

καμια φορα χαιρομαι που με πιανουν οι τσιγκουνιες μου... ξυνομουνα κ εγω για αλλαγη αλλα με αυτα που βλεπω δε τη κανω με τη καμια...

Μωρέ και εγώ για αυτό το σκεφτόμουν τόσο καιρό , εκεί που έχουν πάει οι τιμές όμως μπαίνεις στο τρυπάκι και λες αφου θα αλλάξω ας πάω σε κάτι καλύτερο. 5Κ το καλύτερο απο το προηγούμενο + 5κ η διαφορά που πήρε το προηγούμενο νατο το 10ρικο

Και εγώ μπορεί να λέω τώρα να το σπρώξω , αλλά επειδή με ξέρω μάλλον θα το μετανιώσω και άντε να βρείς μετά τι να πάρεις κτλ

Αν βρεθεί 2λιτρο Cupra Leon τότε θα την κάνω την τράμπα αλλιώς μένει ως έχει (εκτός αν χειροτερέψει με τους τριγμούς)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αστα να πάνε. Σκέψου ότι εγώ για να πάρω κάτι αντίστοιχο ή ελαχιστα καλύτερο θέλω 45Κ με το καλημέρα. Ε δε τα δίνω χίλια χρόνια… μισό διαμέρισμα ειναι ή μια Γκαρσονιερα ξέρω γώ…που τη παίρνω κ μου δίνει λεφτά αντί να της δινω

Επεξ/σία από paylidis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, paylidis είπε

Αστα να πάνε. Σκέψου ότι εγώ για να πάρω κάτι αντίστοιχο ή ελαχιστα καλύτερο θέλω 45Κ με το καλημέρα. Ε δε τα δίνω χίλια χρόνια… μισό διαμέρισμα ειναι ή μια Γκαρσονιερα ξέρω γώ…που τη παίρνω κ μου δίνει λεφτά αντί να της δινω

Ε εντάξει ρε μαν αυτό με την γκαρσονιέρα που έλεγαν και σε εμένα είναι σχετικό. Μην κοιτάμε το καθαρό ποσό εφόσον χρειάζεσαι ένα αμάξι τουλάχιστον των 20.000ε απο εκεί βάζεις την διαφορά. Και εγώ με τα 10 χιλιάρικα παραπάνω που θα δώ , σπίτι δεν έπαιρνα.

Δεν μιλάμε απο το 0 να πας να δώσεις 45 χιλιάρικα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tsofras είπε

Ε εντάξει ρε μαν αυτό με την γκαρσονιέρα που έλεγαν και σε εμένα είναι σχετικό. Μην κοιτάμε το καθαρό ποσό εφόσον χρειάζεσαι ένα αμάξι τουλάχιστον των 20.000ε απο εκεί βάζεις την διαφορά. Και εγώ με τα 10 χιλιάρικα παραπάνω που θα δώ , σπίτι δεν έπαιρνα.

Δεν μιλάμε απο το 0 να πας να δώσεις 45 χιλιάρικα

Καλά ναι αλλά σαν απόλυτο νούμερο ακούγεται τρελό…

και 30-31-32 να πάρω θέλω αλλά 10-15 χιλιάρικα για 4 ρόδες, δε τα δίνω δεν αξίζει ρε σύ για να έρθει να πέσει ένας επάνω μου κ να μου το κάνει βίδες. Μακάρι να καταφέρω να μην αγοράζω πια κ να είναι όλα leasing να ηρεμήσει το κεφάλι μου, το βαρέθηκα; Σε 4 χρόνια αλλο

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, paylidis είπε

Καλά ναι αλλά σαν απόλυτο νούμερο ακούγεται τρελό…

και 30-31-32 να πάρω θέλω αλλά 10-15 χιλιάρικα για 4 ρόδες, δε τα δίνω δεν αξίζει ρε σύ για να έρθει να πέσει ένας επάνω μου κ να μου το κάνει βίδες. Μακάρι να καταφέρω να μην αγοράζω πια κ να είναι όλα leasing να ηρεμήσει το κεφάλι μου, το βαρέθηκα; Σε 4 χρόνια αλλο

Σε αυτό συμφωνώ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρες και καλή εβδομάδα

Μόλις άφησα το αμάξι συνεργείο , πήρα όχημα αντικατάστασης Formentor χειροκίνητο 😂

Εντάξει το αμάξι είναι για αυτόματο , αλλά έχει πιο μαλακό συμπλέκτη απο το Leon (3.000χλμ έχει αυτό )

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 17/03/2024 at 15:07, tsofras said:

Αν βρεθεί 2λιτρο Cupra Leon τότε θα την κάνω την τράμπα

Γιατί να το κάνεις αυτό; Επειδή θα είναι πιο χαμηλό;

Γνώμη μου είναι να φύγεις τελείως από τον όμιλο αν είσαι πάλι σε φάση ψαξίματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Δημιουργία νέου...