Προς το περιεχόμενο

Ανησυχίες


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 minutes ago, Nabuko said:

....και μια ζωή την έχουμε οπότε θα πάρει άλλο 😄

Να δώσει το c3 που είναι το ατμοσφαιρικό και δεν πάει βήμα και να ψάξει για αυτό αντικατάσταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, filarhos είπε

Εγώ λέω να το κρατήσεις.

Ένα γούστο κάνουμε, δεν αξίζει να μπεις πάλι σε περιπέτειες...

Εγώ το γυρνάω πλέον στα ιστορικά.

Έχω την 146 μου, τώρα μαζεύω την ξανθιά του θείου μου. Δύο ήδη, αν καταφέρω και πάρω και μια gtv κι ένα οστό της σουπιάς έκλεισα... Θέλω κι άλλα αλλά ήδη δεν έχω που να τα βάλω.

Πανω σε αυτό: 

Το id τρίζει κάπου στο ταμπλό. Αλλά μαζί συντονίζει και το κάθισμα του μικρού οπότε δεν με ενδιαφέρει.

Καλά να είμαστε και 6-7 χρόνια θα πάρουμε άλλο.

Θωμά μήπως να έβαζες κάτι να κάνει περισσότερο θόρυβο από το αυτοκίνητο;

Βασικά έχω άλλη πρόταση, για να γουστάρεις ήχο και δύναμη, αλλά θα σου την πω αφού τελειώσει η εγγύηση...

 

4 λεπτά πριν, filarhos είπε

Να δώσει το c3 που είναι το ατμοσφαιρικό και δεν πάει βήμα και να ψάξει για αυτό αντικατάσταση.

Μωρέ είμαι στην κλασική φάση που δεν με καλύπτει οδηγικά , το πληρώνω αρκετά για αυτό που είναι αλλά απο την άλλη έχει χώρους και άνεση. Και λέω μην κάνω πάλι βλακεία και πάω πάλι σε κάτι που μου αρέσει οδηγικά και μου βγαίνει η μέση.

Εξατμίσεις και τσαφ τσουφ δεν θέλω πλέον , έτσι και αλλιώς κυρίως ταξίδια κάνω δεν θέλω βαβούρα. Αν και μία εξάτμιση με κλαπέτο σκέφτομαι καιρό , αλλά ακόμη και αυτή την φοβάμαι

Το C3 δεν φεύγει ακόμη μία χαρά βολεύεται η γυναίκα μου , τι να πάρεις τώρα με 13 χιλιάρικα που το είχαμε πάρει αυτό καινούριο ? Επίσης να πληρώνω 2 νέα αμάξια δεν παίζει

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι κ να πάρεις θα είναι χειρότερο κ θα σε ξενερώσει θωμα… για εμένα κάτσε εκεί που είσαι - δεν υπάρχει κάτι καλύτερο για εσένα σαν σύνολο…

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, paylidis είπε

Ότι κ να πάρεις θα είναι χειρότερο κ θα σε ξενερώσει θωμα… για εμένα κάτσε εκεί που είσαι - δεν υπάρχει κάτι καλύτερο για εσένα σαν σύνολο…

Ε είναι το κλασικό debate που έχω στο μυαλό μου , ας ξενερώσω και ας έχω 10 χιλιάρικα τσέπη + έξοδα 4ετίας ή ας κάνω λίγο πίσω σε αυτά που θέλω και ας πληρώσω τα παραπάνω

Δεν έχω καταλήξει ακόμη

Βασικά έχω καταλήξει ότι έπρεπε να πάρω Cupra Leon VZ :) αλλά τώρα είναι αργά

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

οοοοοτιι μα οτι και να παρεις, (στην κατηγορια και στο μπατζετ σου) θα ειναι χειροτερο απο τον Τρανσφορμερς της καρδιας μας

πηγαινε για καρτ 1-2 φορες τον μηνα να ξελαμπικαρεις και θα εισαι μια χαρα :) 

Επεξ/σία από JailbrokenDiesel
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Nabuko είπε

Και άμα πάρει Q3? 

 

Όχι άλλο ψηλό :D

6 λεπτά πριν, JailbrokenDiesel είπε

και αμα παρει GIULIA QUADRIFOGLIO? 

..εγραψα στη κατηγορια και στο budget του  ;) 

Και η απλή μου κάνει , αχ έρωτας αυτό το αμάξι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, tsofras είπε

Όχι άλλο ψηλό :D

Έχει ωραίο κώλο, οθόνη ενσωματωμένη στον σχεδιασμό αλλά δεν έχει ηλιοροφή και είναι χειροκίνητο μεταξύ άλλων "μειονεκτημάτων"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, tsofras είπε

Και η απλή μου κάνει , αχ έρωτας αυτό το αμάξι

έρωτας με αμφίβολη αξιοπιστία όμως. :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...