Προς το περιεχόμενο

Διαθεσιμότητα & εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών Xbox Series X & S


GaGaS_Thess

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, Dimkask8 είπε

Φιλε μ κανε το game pass για pc με 1 ευρώ για 3 μήνες μολις το κανεις κανε το ultimate με 1 ευρω και ετσι θα εχεις 3 μηνες ultimate με 2 ευρώ 

 

1 ώρα πριν, elessar2020 είπε

Καλή συμβουλή! Thanks!!

Διάβασα επίσης το εξής "κόλπο" για να πάρεις το ultimate με 1 ευρώ για έως και 3 χρόνια πληρώνοντας μόνο τη συνδρομή για xbox live gold που είναι σχεδόν το 1/3 της τιμής σε σχέση με το ultimate:

https://www.earlygame.com/gaming/xbox-game-pass-ultimate-deal-1-dollar-cheap/

 

Δεν το έχω κάνει ακόμα (αλλά θα το κάνω όταν έρθει η κονσόλα) αλλά ουσιαστικά απ'ότι κατάλαβα αγοράζεις μέχρι 3x12μηνες κάρτες xbox live gold (τις οποίες τις βρίσκεις το πολύ 50 ευρώ την μία για 12μηνο), προσθέτεις την μία μετά την άλλη (αφού απενεργοποιήσεις το auto renewal) και αφού έχεις 3 χρόνια συνδρομή xbox live gold (με μόλις 150 ευρώ), κάνεις upgrade την συνδρομή σου σε ultimate με 1 ευρώ και μετά μετατρέπεται όλη η συνδρομή σου των 3 χρόνων από xbox live gold σε ultimate!!! Το σημαντικό είναι να μην έχεις ήδη ενεργοποιήσει το ultimate (ή αν το έχεις ήδη κάνει να περιμένεις πρώτα να λήξει και το κάνεις από την αρχή την διαδικασία).

Γράφουν σε διάφορα reddit ότι ισχύει ακόμα (με το πιο πρόσφατο που επιβεβαιώνει ότι ισχύει ακόμα να είναι μόλις 10 μέρες πριν).

Το έχει δοκιμάσει ήδη κάποιος εδώ στο thread?

 

 

1 ώρα πριν, Charismo είπε

Ισχύει ακόμα και στο παρακάτω link υπάρχει το Post του Insomnia για ακόμα φθηνότερη συνδρομή μέσω Βραζιλίας.

 

 

1 ώρα πριν, Dimkask8 είπε

Το εκανα και εγω πηρα ενα live απο Βραζιλία 34 ευρω για ενα χρονο συν τους 3 μηνες π πηρα με 2 ευρώ μου βγηκε 36 ευρώ οι 15 μηνες 

μηπως ξεφυγατε λιγο απο το θεμα?

εδω δεν σχολιαζουμε συνδρομες κλπ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

πριν καμία ώρα παρέλαβα απο πλαίσιο την χθεσινή παραγγελία. το κουτί του xbox ήρθε χωρίς κάποια εξωτερική προστασία και σε έναν φάκελο είχαν το foza horizon. Είναι ξεχωριστά στην απόδειξη και αναγράφει κιόλας άμεση αντικατάσταση έως 30 ημερολογιακές μέρες μετα. Έχετε να προτείνετε κανένα καλό game που δεν είναι στο game pass αφου το forza είναι.??για να παω το απόγευμα να δω αν μου το αλλάζουν.

Επεξ/σία από teohokage
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα στη παρέα 

κοιτάζω σε καθημερινή βάση από τον Σεπτέμβριο για να βρω μια κονσόλα Xbox series x και δυστυχώς δεν έχω σταθεί καθόλου τυχερός 

ειδα κάποια ποστ από παιδιά που τσάκωσαν κάποια κομμάτια από πλαίσιο χωρίς υπερβολές θα αναφέρω πως μπήκα σε όλα τα καταστήματα 25 φορές κατά την διάρκεια της ημέρας  για να δω μπας και βάλανε κάνα κομμάτι χωρίς όμως να σταθώ τυχερός! Έχω απογοητευθεί απίστευτα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, mtroussas είπε

Καλησπέρα στη παρέα 

κοιτάζω σε καθημερινή βάση από τον Σεπτέμβριο για να βρω μια κονσόλα Xbox series x και δυστυχώς δεν έχω σταθεί καθόλου τυχερός 

ειδα κάποια ποστ από παιδιά που τσάκωσαν κάποια κομμάτια από πλαίσιο χωρίς υπερβολές θα αναφέρω πως μπήκα σε όλα τα καταστήματα 25 φορές κατά την διάρκεια της ημέρας  για να δω μπας και βάλανε κάνα κομμάτι χωρίς όμως να σταθώ τυχερός! Έχω απογοητευθεί απίστευτα

Φίλε μου θα σου δώσω κάποιες συμβουλές ώστε να μπορέσεις να βρεις κάνα κομμάτι Xbox series x,

1) ανεξάρτητα τι λέει στο site σε κάθε κατάστημα κύριος στον Κωτσόβολο να παίρνεις και τηλεφωνώ και να ρωτάς αν υπάρχουν κομμάτια στην αποθήκη και όχι στο site, να δουν αν έχουν στην αποθήκη το τονίζω γιατί οι πωλίτες με όλοι την ευγένεια δεν γνωρίζουν και σου λένε δεν είναι διαθέσιμο επειδή δεν είναι ανεβασμένο στο site.

2) να ενεργοποιήσεις να σου έρχονται και μύνηματα στο email όταν στο φόρουμ ανεβαίνουν δημοσιεύσεις... Ώστε αν δημοσιεύσει κάποιο μέλος για διαθεσιμότητα να είσαι από τους πρώτους που θα το δει και να προλάβεις.

3) να έχεις όλα τα χαρτιά που χρειάζονται για την παραγγελία για να το κλείσεις γρήγορα, γιατί τα κομμάτια είναι ελάχιστα.

Μακάρι να σε βοήθησα φίλε. Και με το καλό να πάρεις την καλύτερη κονσόλα του πλανήτη 😉

Επεξ/σία από ARISTIDIS 007
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, ARISTIDIS 007 είπε

Φίλε μου θα σου δώσω κάποιες συμβουλές ώστε να μπορέσεις να βρεις κάνα κομμάτι Xbox series x,

1) ανεξάρτητα τι λέει στο site σε κάθε κατάστημα κύριος στον Κωτσόβολο να παίρνεις και τηλεφωνώ και να ρωτάς αν υπάρχουν κομμάτια στην αποθήκη και όχι στο site, να δουν αν έχουν στην αποθήκη το τονίζω γιατί οι πωλίτες με όλοι την ευγένεια δεν γνωρίζουν και σου λένε δεν είναι διαθέσιμο επειδή δεν είναι ανεβασμένο στο site.

2) να ενεργοποιήσεις να σου έρχεται και μύνηματα στο email όταν φόρουμ ανεβαίνουν δημοσιεύσεις... Ώστε αν δημοσιεύσει κάποιο μέλος για διαθεσιμότητα να είσαι από τους πρώτους που θα το δει και να προλάβεις.

3) να έχεις όλα τα χαρτιά που χρειάζονται για την παραγγελία για να το κλείσεις γρήγορα, γιατί τα κομμάτια είναι ελάχιστα.

Μακάρι να σε βοήθησα φίλε. Και με το καλό να πάρεις την καλύτερη κονσόλα του πλανήτη 😉

από την μικρή μου εμπειρία, όλοι οι πωλητές του κωτσόβολου που μίλησα μου είπαν ότι ένα είναι το σύστημα και όταν θα έχουν θα ανέβει στο σάιτ. Τους είπα να κοιτάζουν και αποθήκες και τα πάντα και κανείς δεν με βοήθησε παραπάνω. Μάλλον είναι θέμα τύχης που θα πέσεις, οι 9 στους 10 ό,τι και να τους πεις δεν κοιτάνε τίποτα άλλο και σου λένε ότι όταν θα είναι διαθέσιμο θα ανέβει και στο σάιτ... και εγώ έχω απογοητευτεί γιατί ο φεβρουάριος είναι κοντά και βγαίνει το elden ring...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Tzovanni είπε

από την μικρή μου εμπειρία, όλοι οι πωλητές του κωτσόβολου που μίλησα μου είπαν ότι ένα είναι το σύστημα και όταν θα έχουν θα ανέβει στο σάιτ. Τους είπα να κοιτάζουν και αποθήκες και τα πάντα και κανείς δεν με βοήθησε παραπάνω. Μάλλον είναι θέμα τύχης που θα πέσεις, οι 9 στους 10 ό,τι και να τους πεις δεν κοιτάνε τίποτα άλλο και σου λένε ότι όταν θα είναι διαθέσιμο θα ανέβει και στο σάιτ... και εγώ έχω απογοητευτεί γιατί ο φεβρουάριος είναι κοντά και βγαίνει το elden ring...

Δεν ξέρω τι σου είπαν εγώ όταν έκανα παραγγελία στο site δεν υπήρχε και πείρα τηλέφωνο και η κοπέλα που το σηκώσει την είπα να δει στην αποθήκη και το βρήκε... Και λέω "παραγγελία τώρα" και γελούσε λέγοντας ότι την έχει τύχει και άλλη φορά με το playstation (δηλαδή να παίρνουν τηλέφωνο με πιθανότητα 1% να βρουν)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, herc82 είπε

Παιδιά γνωρίζει κανείς κωδικό προϊόντος του series x στον Κωτσόβολο?Διότι μου το ζητούν στην τηλεφωνική εξυπηρέτηση.

Εμένα στην παραγγελία φαίνεται ο κωδικός ως: 217078

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, herc82 είπε

Παιδιά γνωρίζει κανείς κωδικό προϊόντος του series x στον Κωτσόβολο?Διότι μου το ζητούν στην τηλεφωνική εξυπηρέτηση.

217078, ρωτά αν έχουν στην αποθήκη

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είναι διαθέσιμο αυτή την στιγμή στον Κωτσόβολο τηλεφωνικά αφού τους δώσετε τον κωδικό 217078 που είπαν τα παιδιά παραπάνω, είμαι στο τηλέφωνο τώρα και δίνω στοιχεία κάρτας για την παραγγελία.

Edit: Μόλις έβαλα την παραγγελία, ρώτησα και μου είπαν πως είναι κι άλλα κομμάτια διαθέσιμα. Παράδοση την Δευτέρα.

Επεξ/σία από apollo219
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ARISTIDIS 007 είπε

217078, ρωτά αν έχουν στην αποθήκη

Ευχαριστώ!Επιβεβαιώνω κι εγώ πως έκλεισα SX και μου είπαν πως έχουν και άλλα κομμάτια διαθέσιμα👍

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, elessar2020 είπε

Εμένα στην παραγγελία φαίνεται ο κωδικός ως: 217078

Short update: Μόλις το παρέλαβα από την μεταφορική του Κωτσόβολου!😃

Στις 25/11/2021 στις 10:39 ΠΜ, Dimkask8 είπε

Το εκανα και εγω πηρα ενα live απο Βραζιλία 34 ευρω για ενα χρονο συν τους 3 μηνες π πηρα με 2 ευρώ μου βγηκε 36 ευρώ οι 15 μηνες

Short update 2: Κι εγώ έκανα χθες το ίδιο από Βραζιλία για 3x12μηνες κάρτες και δούλεψε άψογα...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...