Προς το περιεχόμενο

Διαθεσιμότητα & εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών Xbox Series X & S


GaGaS_Thess

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κρίμα ούτε εγώ δεν πρόλαβα, να ρωτήσω και κάτι άλλο επειδή από ότι βλέπω πάντα δίνουν και ένα παιχνίδι μαζί και η τιμή ανεβαίνει μπορώ να ζητήσω να έρθει μόνο η κονσόλα στα 509€;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, ARISTIDIS 007 είπε

Κρίμα ούτε εγώ δεν πρόλαβα, να ρωτήσω και κάτι άλλο επειδή από ότι βλέπω πάντα δίνουν και ένα παιχνίδι μαζί και η τιμή ανεβαίνει μπορώ να ζητήσω να έρθει μόνο η κονσόλα στα 509€;

Δεν δίνουν πάντα, συνήθως έρχεται σκέτη. Τώρα απλά είχαν βγάλει ένα καινούριο bundle με το Forza.

Δεν ξέρω αν μπορείς να μην πάρεις το παιχνίδι. Κάνε τους ένα τηλέφωνο

Επεξ/σία από UncleKim
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, MrADmt είπε

Καλησπέρα. Ξέρει κάνεις ποτέ θα έχουμε νέα παραλαβή series X στην Ελλάδα;

Αυτή την βδομάδα που μπαίνουμε έχε το νου σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.plaisio.gr/gaming-zone/konsoles/microsoft-xbox-series-x-forza-horizon-5_3856690?qId=8c35bf1a9f6ccc73af482ea4dc57c072&qIx=products

Έκανα παραγγελία και τους πηρα τηλ μου είπαν οτι δεν τ έχουν αμεσα διαθέσιμο αλλά το περιμένουν μέχρι το τέλος της εβδομάδας 

 

Επεξ/σία από Dimkask8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι αλλά κάπου έλεος σου το πασάρει στα 570€ δηλαδή σου πουλάει 60€ ένα παιχνίδι που υπάρχει στο game pass, έλεος πλαίσιο σταματά να εκμεταλλεύεσαι καταστάσεις, ή έστω δώσε ένα τηλεχειριστήριο μαζί ή ένα παιχνίδι αλλά που δεν είναι στο game pass

Επεξ/σία από ARISTIDIS 007
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ARISTIDIS 007 είπε

Ναι αλλά κάπου έλεος σου το πασάρει στα 570€ δηλαδή σου πουλάει 60€ ένα παιχνίδι που υπάρχει στο game pass, έλεος πλαίσιο σταματά να εκμεταλλεύεσαι καταστάσεις, ή έστω δώσε ένα τηλεχειριστήριο μαζί ή ένα παιχνίδι αλλά που δεν είναι στο game pass

Ισχύει αλλά τι κάνεις; Αναγκαστικά το παίρνεις όπως έχει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν συμφωνώ, δεν κάνω μάγκες αυτούς που κοιτάνε πως θα φάνε το κάθε € αυτό είναι το λάθος του Έλληνα σε όλο τον κόσμο η κονσόλα έχει 499€ εδώ 510€ και σου πασάρουν παιχνίδι game pass βάλε κάτι άλλο να πω τουλάχιστον "εντάξει δεν πειράζει"

Επεξ/σία από ARISTIDIS 007
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, ARISTIDIS 007 είπε

Ναι αλλά κάπου έλεος σου το πασάρει στα 570€ δηλαδή σου πουλάει 60€ ένα παιχνίδι που υπάρχει στο game pass, έλεος πλαίσιο σταματά να εκμεταλλεύεσαι καταστάσεις

Γιατί δεν κάνεις παράπονο και στην Microsoft και για την έκδοση του Halo που σου ''χρεώνει'' 70ευρώ για το Halo Infinite που και αυτό είναι στο gamepass?

Αν δεν σε ενδιαφέρει το παιχνίδι λόγω gamepass ή αγοράζεις το bundle και βάζεις το παιχνίδι αγγελία ή περιμένεις να βρεις την κονσόλα σκέτη.

Μόνο για έλεος δεν είναι να μπαίνει bundle με την κονσόλα,το πιο δημοφιλές και καλοπουλημένο παιχνιδι της χρονιάς,ασχέτως αν είναι στο gamepass.

 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Γιατί δεν κάνεις παράπονο και στην Microsoft και για την έκδοση του Halo που σου ''χρεώνει'' 70ευρώ για το Halo Infinite που και αυτό είναι στο gamepass?

Αν δεν σε ενδιαφέρει το παιχνίδι λόγω gamepass ή αγοράζεις το bundle και βάζεις το παιχνίδι αγγελία ή περιμένεις να βρεις την κονσόλα σκέτη.

Μόνο για έλεος δεν είναι να μπαίνει bundle με την κονσόλα,το πιο δημοφιλές και καλοπουλημένο παιχνιδι της χρονιάς,ασχέτως αν είναι στο gamepass.

 

Το πρόβλημα φίλε μου είναι ότι τουλάχιστον τελευταία η κονσόλα είναι με bundle, όσο για το Halo είναι και συλλεκτική έκδοση (αν δεν κάνω λάθος) τότε εκεί διαφέρει λίγο. Τέλος πάντων με το καλό να τελειώσει αυτό το θέμα με τις διαθεσιμότητες και να πάρουμε την κονσόλα που θέλουμε

Επεξ/σία από ARISTIDIS 007
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, ARISTIDIS 007 είπε

Το πρόβλημα φίλε μου είναι ότι τουλάχιστον τελευταία η κονσόλα είναι με bundle, όσο για το Halo είναι και συλλεκτική έκδοση (αν δεν κάνω λάθος) τότε εκεί διαφέρει λίγο. 

Προφανώς και η συλλεκτική διαφέρει λίγο,αλλά το ζουμί των από πάνω(του γιατί να πληρώσεις κάτι full price που είναι στο gamepass)παραμένει.

Αν δεις επίσης και τα bundles σε Sony(ps5) και Nintendo μεριά,είναι όλα πάντα με exclusives. Αρα λογικό και αναμενόμενο να δούμε bundle αυτό τον μήνα(ή και τον άλλο πιθανώς)παιχνίδι που θα είναι στο gamepass,όπως φυσικά και μελλοντικά.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Dimkask8 είπε

https://www.plaisio.gr/gaming-zone/konsoles/microsoft-xbox-series-x-forza-horizon-5_3856690?qId=8c35bf1a9f6ccc73af482ea4dc57c072&qIx=products

Έκανα παραγγελία και τους πηρα τηλ μου είπαν οτι δεν τ έχουν αμεσα διαθέσιμο αλλά το περιμένουν μέχρι το τέλος της εβδομάδας 

 

ήταν σήμερα διαθέσιμο για αγορά??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...