Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 1/12/2022 στις 10:25 ΜΜ, spartan29gr είπε

Με ποιο  vpn ?,διοτι σκεφτομαι να δοκιμασω να κανω απο εδω και στο εξης αγορες, απο αργεντινη μερια

Εχω μια εφαρμογη στο κινητο που λεγεται Free VPN με σημα ενα μονοκερο, σε αυτο η πληρωνεις η βλεπεις διαφημισεις για να αποκτησεις μιση ωρα η και παραπανω.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, giorgosmcmc είπε

Αληθεια μπορω να αγορασω το modern warfare και να μεταφερω τη data του multiplayer και τα οπλα που εχω ξεκλειδωσει οσο καιρο επαιζα στο pc?

Διαβασε το 2

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Lobo10 είπε

Yeap

Α οκ γιατι εχω διαβασει στο reddit οτι καποιοι εφαγαν ban επειδη αγορασαν subscription gold που μετατρεψαν σε ultimate ή game key απο εκει, ελπιζω να μην ισχυει κατι τετοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, giorgosmcmc είπε

Α οκ γιατι εχω διαβασει στο reddit οτι καποιοι εφαγαν ban επειδη αγορασαν subscription gold που μετατρεψαν σε ultimate ή game key απο εκει, ελπιζω να μην ισχυει κατι τετοιο.

Εγώ απάντησα καταφατικά για digital games. Παρόλ'αυτά έχω αγοράσει αρκετές φορές gold με vpn τα τελευταία χρόνια δίχως πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Misokatsu64 είπε

Εχω μια εφαρμογη στο κινητο που λεγεται Free VPN με σημα ενα μονοκερο, σε αυτο η πληρωνεις η βλεπεις διαφημισεις για να αποκτησεις μιση ωρα η και παραπανω.

Η μιση ωρα ειναι για καθε φορα που ανοιγεις την εφαρμογη να φανταστω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορω να να παιξω φυσικα δισκακια του rdr2 & ac odyssey της εκδοσης one στη κονσολα? Είναι συμβατα? Και αν ναι θα εχουν visual upgrade ή υπαρχει καποια ειδικη εκδοση για τα παραπανω game στο series x?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, giorgosmcmc είπε

Μπορω να να παιξω φυσικα δισκακια του rdr2 & ac odyssey της εκδοσης one στη κονσολα? Είναι συμβατα? Και αν ναι θα εχουν visual upgrade ή υπαρχει καποια ειδικη εκδοση για τα παραπανω game στο series x?

https://support.xbox.com/en-US/help/hardware-network/console/xbox-series-x-faq#:~:text=The Xbox Series X can,able to play those discs.

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχω εναν ssd 1 tb samsung αυτος της υπογραφης ο οποιος πλεον μου ειναι αχρηστος για το pc και θελω να το συνδεσω με το xbox series x για να επεκτεινω το χωρο για τα παιχνιδια που παιζω, υπαρχει τροπος? Θελει καποιο ειδικο καλωδιο ή δεν κανει για τη κονσολα?

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, giorgosmcmc είπε

Εχω εναν ssd 1 tb samsung αυτος της υπογραφης ο οποιος πλεον μου ειναι αχρηστος για το pc και θελω να το συνδεσω με το xbox series x για να επεκτεινω το χωρο για τα παιχνιδια που παιζω, υπαρχει τροπος? Θελει καποιο ειδικο καλωδιο ή δεν κανει για τη κονσολα?

https://www.skroutz.gr/c/667/thikes-sklhrwn-diskwn.html?keyphrase=hdd+case

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως να έχει απαντηθεί στις προηγούμενες 300+ σελίδες αλλά επειδή δεν παίζει να το βρω, για full shut down, δηλαδή να σταματήσει να δουλεύει και το fan, η απενεργοποίηση πρέπει να γίνει μέσα από το μενού Power Options ή με το κουμπί της κονσόλας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Θα πρέπει να είναι usb 3, στο λινκ έχει και usb 2

17 λεπτά πριν, 1988panos2171 είπε

Ίσως να έχει απαντηθεί στις προηγούμενες 300+ σελίδες αλλά επειδή δεν παίζει να το βρω, για full shut down, δηλαδή να σταματήσει να δουλεύει και το fan, η απενεργοποίηση πρέπει να γίνει μέσα από το μενού Power Options ή με το κουμπί της κονσόλας;

Κρατάς πατημένο το Χ στο χειριστήριο και επιλέγεις απενεργοποίηση. Αυτό φυσικά αν δεν έχεις instant on στις ρυθμίσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το save energy (ή οπως αλλιώς το λέει) έχω, όχι το instant on, αλλά ο ανεμιστήρας με αυτό τον τρόπο παραμένει ανοικτός, σβήνει μόνο όταν μπω στο μενού Power options και κάνω απενεργοποίηση από εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, 1988panos2171 είπε

Το save energy (ή οπως αλλιώς το λέει) έχω, όχι το instant on, αλλά ο ανεμιστήρας με αυτό τον τρόπο παραμένει ανοικτός, σβήνει μόνο όταν μπω στο μενού Power options και κάνω απενεργοποίηση από εκεί.

Έχει updates που κατεβάζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...