Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, chrisgewrgi είπε

FB_IMG_1678370853911.jpg

Αξίζει το atomic ή να περιμένω κανένα update ή όπως το λένε τέλος πάντων? 🤣

Άκουσα για μειονεκτήματα...!

Εγώ τώρα λιώνω στο odyssey, είναι το πρώτο παιχνίδι που παίζω μετά από 15 χρόνια που είχα να πάρω δική μου κονσόλα! 

Το horizon 5 το απεγκατεστησα κακήν κακώς, βαρέθηκα ανελέητα με το γκάζι φρένο όλη την ώρα!

Κατεβαίνει αυτή την ώρα το halo.. Ελπίζω να αξίζει!!!!!!

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Marios Rios είπε

Αξίζει το atomic ή να περιμένω κανένα update ή όπως το λένε τέλος πάντων? 🤣

 

Να περιμένεις τα updates, γιατί εχει κάτι bugs που άμα τα πετύχεις σπάνε νεύρα. Το παιχνίδι κατα τ' άλλα είναι πάρα πολύ ωραίο και αρκετά πρωτότυπο κατά την άποψή μου.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Marios Rios είπε

Αξίζει το atomic ή να περιμένω κανένα update ή όπως το λένε τέλος πάντων? 🤣

Άκουσα για μειονεκτήματα...!

Εγώ τώρα λιώνω στο odyssey, είναι το πρώτο παιχνίδι που παίζω μετά από 15 χρόνια που είχα να πάρω δική μου κονσόλα! 

Το horizon 5 το απεγκατεστησα κακήν κακώς, βαρέθηκα ανελέητα με το γκάζι φρένο όλη την ώρα!

Κατεβαίνει αυτή την ώρα το halo.. Ελπίζω να αξίζει!!!!!!

 

Μόλις τελείωσα το atomic heart,δεν συνάντησα κάποιο bug από αυτά που λένε οπότε ίσως είναι και τύχη. Το campaing του halo infinite είναι ότι top έχω παίξει τα τελευταία χρόνια από shooter.και story παρα πολυ ωραίο.   Θα σου δώσω μια συμβουλή. Μη κατεβαζεις αέρα πατέρα και παιζεις το ενα και αφήνεις το αλλο. Στο τέλος δεν θα παιξεις τιποτα. Πιανε ένα ένα αυτά που σε τραβάνε και μη δοκιμάζεις άλλο στο καπάκι.

Το horizon αν κόβεις βόλτες πάνω κατω νον στοπ λογικό είναι να βαρεθείς. Θέλει να μπαίνεις σε αγώνες, και online

Επεξ/σία από chrisgewrgi
  • Like 2
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, chrisgewrgi είπε

Μόλις τελείωσα το atomic heart,δεν συνάντησα κάποιο bug από αυτά που λένε οπότε ίσως είναι και τύχη. Το campaing του halo infinite είναι ότι top έχω παίξει τα τελευταία χρόνια από shooter.και story παρα πολυ ωραίο.   Θα σου δώσω μια συμβουλή. Μη κατεβαζεις αέρα πατέρα και παιζεις το ενα και αφήνεις το αλλο. Στο τέλος δεν θα παιξεις τιποτα. Πιανε ένα ένα αυτά που σε τραβάνε και μη δοκιμάζεις άλλο στο καπάκι.

Αυτό είναι νόμος για μένα χρόνια. Πολλοί μπαίνουν στο τρυπάκι να κατεβάζουν αβέρτα και στο τέλος δεν παίζουν τίποτα η παίζουν λίγο από όλα και ύστερα έχουν και άποψη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, tsoukalasKaminia είπε

Αυτό είναι νόμος για μένα χρόνια. Πολλοί μπαίνουν στο τρυπάκι να κατεβάζουν αβέρτα και στο τέλος δεν παίζουν τίποτα η παίζουν λίγο από όλα και ύστερα έχουν και άποψη.

Ναι το ξερω. Το έκανα και εγώ σε καποια φάση να έχω ανοιχτά 5 μέτωπα και είπα στοπ. Έχω κανα 2 multi που παιζω, και κανα vampire survivors και τα μεγάλα τα πιάνω ένα ενα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, chrisgewrgi είπε

Ναι το ξερω. Το έκανα και εγώ σε καποια φάση να έχω ανοιχτά 5 μέτωπα και είπα στοπ. Έχω κανα 2 multi που παιζω, και κανα vampire survivors και τα μεγάλα τα πιάνω ένα ενα

Πλέον ούτε καν. Πιάνω ένα μόνο game, εάν δω ότι δεν με τραβάει παίζω το main story. Εάν δω ότι είναι τρομερό το ξεζουμίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, gregpec2 είπε

Να περιμένεις τα updates, γιατί εχει κάτι bugs που άμα τα πετύχεις σπάνε νεύρα. Το παιχνίδι κατα τ' άλλα είναι πάρα πολύ ωραίο και αρκετά πρωτότυπο κατά την άποψή μου.

Οκ έτσι θα το κάνω! Ευχαριστώ φίλε μου 

7 ώρες πριν, chrisgewrgi είπε

Μόλις τελείωσα το atomic heart,δεν συνάντησα κάποιο bug από αυτά που λένε οπότε ίσως είναι και τύχη. Το campaing του halo infinite είναι ότι top έχω παίξει τα τελευταία χρόνια από shooter.και story παρα πολυ ωραίο.   Θα σου δώσω μια συμβουλή. Μη κατεβαζεις αέρα πατέρα και παιζεις το ενα και αφήνεις το αλλο. Στο τέλος δεν θα παιξεις τιποτα. Πιανε ένα ένα αυτά που σε τραβάνε και μη δοκιμάζεις άλλο στο καπάκι.

Το horizon αν κόβεις βόλτες πάνω κατω νον στοπ λογικό είναι να βαρεθείς. Θέλει να μπαίνεις σε αγώνες, και online

Σε ευχαριστώ για τη συμβουλή αδερφέ! Δεν θα ανοίξω πολλά μέτωπα εννοείται...

Αλλά το horizon αν και εκπληκτικό σε πολλά δυστυχώς δεν ήταν για μένα τελικά...

Σε αγώνες έμπαινα μόνο και ειλικρινά δεν άντεξα το να ακολουθώ μια γραμμή όλη την ώρα... 

Θα έχω το odyssey προς το παρών ως βασικό παιχνίδι και το halo για πιστολιδι... 

Καλημέρα σε όλους 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ειναι κ τι ειδους παιχνιδι σου αρεσει ρε συ, εμενα πχ που παιζω και racing και ποδοσφαιρακια ειναι απιστευτο. Και αν σου αρεσει πιστα τοτε βλεπεις κ το motosport. 
 

Αλλα αν σαρεσει περισοτερο πχ 3rd person κτλ δες a plague talle ας πουμε. Εχει μεσα τοοοοσα

ΥΓ Κατεβασε κ το hi fi rush ειναι απιστευτο !

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το hifi παιζω τωρα και ειναι όντως απίστευτο. Και όσο προχωράς γίνεται πολύ καλύτερο.

Παιξε και το vampires survivors ,ειναι πιο εθιστικο και από το τσιγάρο 

Το hi fi στην αρχη δεν μου γεμισε το ματι. Αν του δώσεις καμια ωρα απογειώνεται.  Καμια σχεση με την αρχή.τρως και το ξύλο σου.

Επεξ/σία από chrisgewrgi
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το hifi rush με έχετε πείσει θα το παίξω! 

Αυτό το vampires survivor που λες chris... Με τρολλαρεις ή το εννοεις? 🤣

Πήρα τη κονσόλα για να παίξω τα παιχνίδια της νέας εποχής... Αυτό μοιάζει βγαλμένο από το 90 χαχαχαχ

Με όλο το σεβασμό στη πρόταση σου έτσι... Μη με παρεξηγήσεις!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, Marios Rios είπε

Το hifi rush με έχετε πείσει θα το παίξω! 

Αυτό το vampires survivor που λες chris... Με τρολλαρεις ή το εννοεις? 🤣

Πήρα τη κονσόλα για να παίξω τα παιχνίδια της νέας εποχής... Αυτό μοιάζει βγαλμένο από το 90 χαχαχαχ

Με όλο το σεβασμό στη πρόταση σου έτσι... Μη με παρεξηγήσεις!!!!!!

Δοκίμασε το και θα δεις. 9 στους 10 τρωνε ασχημο κολλημα , η πίστα για να βγει πρέπει να αντέξεις μιση ωρα. Τα όπλα με combo γίνονται super weapons. Είναι εθιστικο .

Και το hades πρέπει να παιξεις.αυτα ειναι καλα games για να κάνεις διαλειματακια από αλλά games. Βεβαια αυτά τα 2 που σου αναφέρω βαζουν κατω πολλες τάχα μου "υπερπαραγωγες" εκατομμυριων

Επεξ/σία από chrisgewrgi
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα - πήρα μεταχειρισμένο ένα headset Αrctis 1 wireless headset (xbox) για το series και PC - μεταξύ των codec που δίνουν επί πληρωμή Dolby Atmos/DTS X υπάρχει κάποια διαφορά σε σχέση με το windows sonic ή και μεταξύ τους?

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Spawned είπε

Παιδιά καλησπέρα - πήρα μεταχειρισμένο ένα headset Αrctis 1 wireless headset (xbox) για το series και PC - μεταξύ των codec που δίνουν επί πληρωμή Dolby Atmos/DTS X υπάρχει κάποια διαφορά σε σχέση με το windows sonic ή και μεταξύ τους?

Ευχαριστώ

Το dts είναι το πιο κορυφαίο από όλα. Έχει free try αν δεν το έχεις χρησιμοποιήσει. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...