Προς το περιεχόμενο

Google: Δοκιμές με YouTube Premium Lite για βίντεο χωρίς διαφημίσεις με €6,99 το μήνα


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Eloy είπε

Aυτό το "τα πάντα με συνδρομή" το ακούω απο την εποχή της Acrobase και τα 4800 baud, αργότερα με την ΑOL και το MS Network  κι ακόμα εδώ είμαστε....

Εν πάση περιπτώσει, αν κάποιοι πνιγούν θα είναι αυτοί που δεν ακούν μουσική έξω απο spotify και συναφή, που δεν ζουν έξω απο το fb/twitter/instagram, που δεν έχουν αλλη διασκέδαση απο το Youtube και το Τικ-τοκ, κλπ... Και ας μην γελιέται κανείς... ΠΑΝΤΑ θα υπάρχουν οι δωρεάν "παροχές". Δείτε τι έκαναν με την μουσική, την τηλεόραση και τον κινηματογράφο και πως τους πηδάνε 20 χρόνια τώρα τα torrents και το piratebay

δεν θα υπάρχει αυτό που λες...όλα επί πληρωμή τίποτα τσάμπα/δωρεάν

φροντίζει για αυτό η αρμόδια επιτροπή - οργανισμός για τα πνευματικά δικαιώματα μην ανησυχείς τι νόμιζες ότι θα κατεβάζεις τα πάντα δωρεάν χωρίς επιπτώσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 154
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, ikorolis είπε

δεν θα υπάρχει αυτό που λες...όλα επί πληρωμή τίποτα τσάμπα/δωρεάν

φροντίζει για αυτό η αρμόδια επιτροπή - οργανισμός για τα πνευματικά δικαιώματα μην ανησυχείς τι νόμιζες ότι θα κατεβάζεις τα πάντα δωρεάν χωρίς επιπτώσεις...

Μα ακριβώς αυτό το συζητούσα με μια παρέα (στο ιντερνετ)  πριν τους Ολυμπιακούς της Aθήνας...  LOL

"Σιγά μη σ'αφήσουν να βλέπεις τσάμπα ταινίες και να κατεβάζεις mp3..." 17 χρόνια πέρασαν και νά'το πάλι μπροστά μας... Ε, οκ... εκεί γύρω στο 2040 θα στριμώξουν τα πράγματα άσχημα... :)

Ξέρεις πόσες αρμόδιες επιτροπές έχει φάει το σκοτάδι ?  :) :)

Επεξ/σία από Eloy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Eloy είπε

Μα ακριβώς αυτό το συζητούσα με μια παρέα (στο ιντερνετ)  πριν τους Ολυμπιακούς της Aθήνας...  LOL

μπορείς να ειρωνεύεσαι όσο θες/γουστάρεις μου είναι αδιάφορο

απλά πρόσεχε γιατί στην ζωή όλα πληρώνονται με το ίδιο νόμισμα

εγώ να δεις γέλιο που θα ρίξω μόλις ξεκινήσει το πανηγύρι των συνδρομών

που θα ψάχνετε να βρείτε συνδρομές από τουρκία - αργεντινή - βραζιλία - ινδία και θα βγάζει φωτιά ο κώλος σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, ikorolis είπε

μπορείς να ειρωνεύεσαι όσο θες/γουστάρεις μου είναι αδιάφορο

απλά πρόσεχε γιατί στην ζωή όλα πληρώνονται με το ίδιο νόμισμα

εγώ να δεις γέλιο που θα ρίξω μόλις ξεκινήσει το πανηγύρι των συνδρομών

που θα ψάχνετε να βρείτε συνδρομές από τουρκία - αργεντινή - βραζιλία - ινδία και θα βγάζει φωτιά ο κώλος σας.

Συνδρομή ΓΙΑ ΠΙΟ ΠΡΑΓΜΑ ρε φίλε ? για το facebook  το youtube και το  spotify ?  Σοβαρά το λες τώρα ?  Θα πνιγούμε για το τικ-τοκ ?  Ξέρεις κανέναν σοβαρό άνθρωπο να του καίγεται καρφί αν γεμίσει ο τόπος απο συνδρομές σ'αυτόν τον τομέα ?

(συγνώμη κι όλας... Αν είσαι κάτω των 21 ετών ίσως το βλέπεις δικαιολογημένα έτσι, απο την πλευρά σου...  :) :) :) )

Επεξ/σία από Eloy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, becoming_I είπε

VPN + Revolut + Argentina

 

 

Thank me later.

Το κοίταξα μια στα γρήγορα. Κάθε μήνα σε χρεώνει αυτόματα σε πέσος αργεντινής (ασχέτως αν είσαι συνδεδεμένος με vpn ή όχι) και τι έχεις βάλει στο πεδίο διεύθυνσης που ζητάει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, Eloy είπε

 

Δεν είναι ο εθισμός ρε φίλε... Αν θέλει το κλειδώνει και το βλέπεις μόνο με συνδρομή... Το θέμα είναι οτι σε παρακαλούν να μπεις να δεις... θα ζητήσουν και τα ρέστα γιατί απέφυγες τις διαφημίσεις ?

Φίλε μου με κάθε σεβασμό... Να 'χαμε να λέγαμε είναι αυτά που γράφεις. Το μοντέλο είναι: free με διαφημίσεις, paid χωρίς. Όλα αυτά που λες είναι δικά σου.

Επεξ/σία από apos
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Asevastos είπε

Το κοίταξα μια στα γρήγορα. Κάθε μήνα σε χρεώνει αυτόματα σε πέσος αργεντινής (ασχέτως αν είσαι συνδεδεμένος με vpn ή όχι) και τι έχεις βάλει στο πεδίο διεύθυνσης που ζητάει;

Μόνο την αρχή για τη χρέωση θες το vpn. Μετά κάθε μήνα όπως το λες, σε χρεώνει πέσος, ρουπιες, ή ότι άλλο έχεις βάλει. 

1 ώρα πριν, xenofonlive είπε

Πρέπει μετά να μπαίνεις με VPN? ή κανονικά με IP Ελληνική?

The same. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Jake07 είπε

Μόνο την αρχή για τη χρέωση θες το vpn. Μετά κάθε μήνα όπως το λες, σε χρεώνει πέσος, ρουπιες, ή ότι άλλο έχεις βάλει. 

The same. 

στο κινητο τι στο καλο να βαλω system wide? ΑdGuard, Blocada ή AdAway? ολατα δοκιμασα δεν μπορω να καταληξω. Νοn-Root ειναι αλλα παιζουν ολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, becoming_I είπε

VPN + Revolut + Argentina

Thank me later.

Όσο υπάρχει η δυνατότητα θα το έχουμε έτσι. Δυστηχώς στο Netflix το πήραν χαμάρι και διπλασιάστηκε η τιμή σταδιακά και απο 4,5€ που έβγαινε έχει πάει κοντά στα 10€.
Super τα λέτε όλοι για το Vanced, κι εγω μαζί σας τόσα χρόνια, αλλά όταν θέλεις να ευχαριστηθείς 4Κ smart tv δεν υπάρχει άλλη λύση...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Eloy είπε

Συνδρομή ΓΙΑ ΠΙΟ ΠΡΑΓΜΑ ρε φίλε ? για το facebook  το youtube και το  spotify ?  Σοβαρά το λες τώρα ?  Θα πνιγούμε για το τικ-τοκ ?  Ξέρεις κανέναν σοβαρό άνθρωπο να του καίγεται καρφί αν γεμίσει ο τόπος απο συνδρομές σ'αυτόν τον τομέα ?

(συγνώμη κι όλας... Αν είσαι κάτω των 21 ετών ίσως το βλέπεις δικαιολογημένα έτσι, απο την πλευρά σου...  :) :) :) )

ναι συνδρομή για τα πάντα (θα συμβεί να το γνωρίζεις) δεν ξέρω το πότε...προς το παρών το πάνε ανά υπηρεσία και σιγά σιγά...

αντίστοιχα κόβουν όλα τα δωρεάν/παράνομα.

49 χρονών είμαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, f3d0n είπε

 

Νομίζω ότι το Vanced και το Newpipe θέλουν root. Εγώ (αν και έχω root) κάνω την δουλειά μου με το Opera που έχει ενσωματωμένο adblock στον browser και κόβει όλες διαφημίσεις στις ιστοσελίδες και στο Youtube. 

 

Δεν θέλει ροοτ το vanced, απλά ψάχνεις vanced manager στο Google μπαίνεις στο πρώτο αποτέλεσμα και  κατεβάζεις την εφαρμογή και από εκεί  κατεβάζεις το YouTube και αν θέλεις και το YouTube music. 

Επεξ/σία από Macosj
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...